انکر تکست چیست

اکثر بازاریابان می دانند که لینک‌ سازی یکی از عوامل حیاتی برای ارتقای رتبه ‌بندی موتور جستجوی شما از نظر بزرگان گوگل است.

ادامه مطلب...

رپورتاژ آگهی و سئو

سئوی یا بهینه سازی موتور جستجو با سئوی داخلی  یا  on page شروع می شود. اگر از سئو Off Page یا سئو on page برای سایت خود استفاده نمی کنید، فرصت های زیادی را برای برند خود از دست داده اید.در این پست، شما را با روش های سئوی Off Page  در سال 2022 آشنا خواهیم کرد.

ادامه مطلب...

الگوریتم دزد دریایی ( Google Pirate )

الگوریتم دزد دریایی ( Google Pirate ) یکی از الگوریتم های حساس گوگل در مورد حق کپی رایت است ، همانطور که تماشای فیلم‌ ها، هشدارهای بسیار جدی دریافت می‌ کنیم مبنی بر اینکه اینترپل (سازمان بین الملل پلیس جهانی) برای هر کسی که از آن فیلم کپی کند،او را جریمه می کند. حق کپی رایت در مورد در مورد دیگر محتواها هم صدق می کند که تمامی حقوق مطعلق به اون سایت است. اگر شما هم علاقه به سئو سایت دارید حتما تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

ادامه مطلب...

رپورتاژ آگهی

سایت های خبری یکی از ابزار های بسیار مهم و کاربردی برای معرفی تبلیغات خدمات و محصولات شما در بین کاربران اینترنتی است . اما چطور می توان در سایت های خبری مخصولات و خدماتمان را به کاربران اینترنتی معرفی کنیم ؟

ادامه مطلب...

رپرتاژ آگهی

رپرتاژ آگهی در سئو سایت چه تاثیری دارد ؟ رپورتاژ آگهی ابزاری برای معرفی خدمات و محصولات به کاربران سایت های خبری می باشد ، با این روش شما علاوه بر اینکه می توانید خدمات و محصولات خود را در این رپرتاژ‌معرفی کنید ، میتوانید دو یا چند لینک هم به سایت خود بگیرید . در رپرتاژ آگهی که هایپر لینک به سمت سایت شما قرار گرفته است یک نکته مثبت به سئو سایت شما خواهد بود . 

ادامه مطلب...

 نحوه نگارش یک رپورتاژ آگهی

چگونه می توان یک رپورتاژ آگهی موفق نوشت ؟ در این مقاله سعی میکنیم بهترین راه برای نوشتن یک رپورتاژ آگهی را برای شما عزیزان معرفی کنیم . پس با ما همراه باشید .

ادامه مطلب...

تعرفه رپورتاژ آگهی

تمامی حقوق مربوط به گروه رپورتاژ ادزرپورتاژ آگهی | خرید رپورتاژ آگهی ) می باشند .

 طراحی سایت توسط اینتن

برای مشاوره تلگرام کلیک کنید 09381224111