خانه  »  آموزش ها   »   سئو با رپورتاژ‌ آگهی مهمترین فاکتور بازاریابی اینترنتی

سئو با رپورتاژ‌ آگهی مهمترین فاکتور بازاریابی اینترنتی

سئو با رپورتاژ‌ آگهی مهمترین فاکتور بازاریابی اینترنتی

سئو با رپورتاژ‌ آگهی مهمترین فاکتور بازاریابی اینترنتی :‌ تیم بازاریابی اینترنتی رپورتاژ ادز از افرادی با تجربه و قدرتمند در زمینه اینترنت و تجارت الکترونیک تشکیل شده است که تجربه زیادی در زمینه ایده­های تجاری دارند.

همکاران ما پس از بررسیهای انجام شده در زمینه بازاریابی اینترنتی، مهمترین فاکتورها را در بازاریابی اینترنتی به شرح ذیل اعلام کرده­اند:

ایمیل مارکتینگ، بازاریابی محتوا، بازاریابی شبکه های اجتماعی مثل تلگرام، ویدئو مارکتینگ و .. که مهمترین آنها را در کسب درآمد از سایت توسط سئو و بهینه سازی سایت جهت موتورهای جستجو مانند گوگل می­داند.

جهت راه ­اندازی ایده های تجارت الکترونیک با مشاوره سئو و بازاریابی اینترنتی رپورتاژ ادز تماس حاصل فرمایید.

سئو سایت با رپورتاژ آگهی چیست و تاثیر آن بر بازاریابی اینترنتی

نخستین گام جهت ورود به اینترنت و پیاده سازی یک ایده برای کسب درآمد، طراحی سایت برای آن منظور است. در اولین حرکت سایت ما هنوز شناخته شده نیست پس راهکار شناخته شدن و کسب درآمد چیست؟ راه­هایی برای شناساندن سایت به عموم مردم وجود دارد :

راه­های موجود جهت شناساندن سایت به همه و برندسازی

1-   استفاده کردن از ایمیل مارکتینگ: سوال اینجاست که آیا این کار بازخورد مناسبی خواهد داشت؟ چند نفر از این افراد در صورت رسیدن ایمیل به آنها آن را باز میکنند و از سایت تان بازدید میکنند؟ ایمیل مارکتینگ فاکتوری مناسب خوب برای سئو سایت است و اثر آن به هیچ عنوان رد نمیشود.

2-   استفاده کردن از اس ام اس تبلیغاتی: اس ام اس های تبلیغاتی بر اساس آمار ارائه شده، بیشتر مردم را اذیت می­کند و اثرگذاری چندان مثبتی ندارد.
3-   استفاده کردن از تبلیغات سنتی (بنر ، تراکت و ..): دارای هزینه خیلی زیاد و محدود به زمان و مکان هستند: مناسب کسب و کارهای خاص که بیشتر به صورت سنتی کار می­کنند. ولی اثر چندانی روی سئو سایت ندارند.

4-   ویدئو مارکتینگ
5-   بازاریابی شبکه­های اجتماعی: استفاده از شبکه­های اجتماعی، برندسازی خوبی را در پی دارد ودارای اهمیت زیاید برای سئو سایت است.

6-   بازاریابی محتوا: بازاریابی محتوا که شاخه ای از سئو محتوا می­باشد نیاز به نیروی کار زیادی دارد و هزینه بالا برای طراحی فیلم و تولید محتوا در بر دارد.

7-   تبلیغات گوگل: هزینه های زیادی دارد و رقبای­تان نمی خواهند سایت شما در رتبه­ای بالاتر از آنها قرار بگیرید پس هر ثانیه کلیک می­کنند تا شارژتان در تبلیغات گوگل به پایان برسد.

8-   سئو و بهینه سازی وب سایت: سئو وب سایت شما خیلی خوب است و می تواند نتیجه بخش باشد . گرفتن بک لینک با رپورتاژ‌ آگهی هم از موضوعاتی است که باید مد نظر گرفت . رپورتاژ آگهی  کمک می کند براحتی رتبه تان در گوگل را افزایش دهید .

سئو فاکتوری مناسب جهت بازاریابی اینترنتی

اکثر کاربران اینترنت همواره جهت دریافت اطلاعات خود از اینترنت جستجو می­نمایند پس جستجو در اینترنت اصلی­ترین هدف در سئو سایت می­باشد. جهت بررسی کلمات کلیدی مناسب سایت تان با ما در ارتباط باشید. رپورتاژ ادز حامی ایده­های­تان است و تا رسیدن به اهداف شما کنارتان می­ماند..

یک بار هزینه می کنید و تا مدتها می توانید برداشت داشته باشید. برای دریافت مشاوره درخصوص سئو، می­توانید با کارشناسان رپورتاژ ادز تماس بگیرید.

پیشنهاد میکنم مقاله های زیر رو هم بخونید :

رپورتاژ آگهی با لینک فالو

نمونه رپورتاژ‌ آگهی

تاثیر رپرتاژ آگهی در سئو سایت

گرفتن بک لینک برای رپورتاژ آگهی

دیدگاه ها

در مورد این مقاله بحث کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *