خانه  »  آموزش ها   »   خرید رپورتاژ PBN (پی بی ان) یا لینک سازی شبکه ای

خرید رپورتاژ PBN (پی بی ان) یا لینک سازی شبکه ای

خرید رپورتاژ PBN (پی بی ان) یا لینک سازی شبکه ای

بسیاری از سئو کاران برای افزایش رتبه سایت در نتایج گوگل از روش های مختلفی استفاده می نمایند ، یکی از روش هایی که سئو کاران استفاده می کنند گرفتن بک لینک پی بی ان PBN است ، در این روش سئو کاران برای کلمات کلیدی سایت شما بصورت شبکه ای لینکسازی می کنند. اما نکته کلیدی این است بک لینک PBN معمولا توسط گوگل شناسایی می شود ، رپورتاژ ادز برای اولین بار در ایران خدمات رپورتاژ PBN ارائه  می نماید ، در رپورتاژ PBN دیگر گوگل به سیستم لینک سازی شما شک نخواهد کرد و شما از این روش براحتی می توانید رتبه وب سایت تان را ارتقا دهید.

خرید رپورتاژ PBN (پی بی ان)

در طرح رپورتاژ PBN رپورتاژ ادز با تکیه بر تیم فنی و سئوکار خود بهترین روش های لینک سازی شبکه ای را از طریق رپورتاژ ارائه می نماید. در طرح رپورتاژ پی بی ان به هیچ عنوان مشکلی در سئوی سایت شما اتفاق نخواهد افتاد.

ما بک لینک pbn نمی فروشیم که در صورت شناسایی گوگل جریمه شوید ما رپورتاژ pbn ارائه می کنیم. در این روش به هیچ عنوان شما با پنالتی گوگل روبرو نخواهید شد در حالی که اگر از روش های گرفتن بک لینک پی بی ان استفاده کنید مطمئنا گوگل در الگوریتم های مختلف خود این روش شما را شناسایی خواهد کرد ، یکی از دلایلی که رپورتاژ ادز خدمات تبلیغ متنی را به مشتریان خود پیشنهاد نمی کند ، احتمال پنالتی شدن از لیست نتایج گوگل است ، چرا که گوگل تبلیغ های متنی و بک لینک متنی را همیشه براحتی شناسایی می کند ، این در حالی است که رپورتاژ آگهی اینگونه نیست و گوگل هیچ گاه این روش را بد نمی داند ، طوری که در الگوریتم های قبلی گوگل ، این موتور جستجو اعلام کرد که سایت های خبری و سایت های پر بازدید می توانند تبلیغات رپورتاژ آگهی و بک لینک داخل رپورتاژ آگهی را می توانند بجای لینک فالو از تگ اسپانسر استفاده کنند.

با در نظر گرفتن این الگوریتم ها می توان به این نتیجه رسید که گوگل هیچ مشکلی با روش گرفتن رپورتاژ آگهی ندارد ، رپورتاژ ادز با تکیه بر دانش 10 ساله تیم سئوی خود روشی نوین را برای افزایش رتبه سایت شما در نتایج گوگل با استافده از رپورتاژ PBN ارائه می کند سایت های بسیار قدرتمند و در عین حال قیمت بسیار مناسب در طرح رپورتاژ PBN ارائه می شود ، برای خرید کمپین های رپورتاژ PBN شما می توانید به شماره تلفن های رپورتاژ ادز در ارتباط باشید. یا با اکانت Reportajads در تلگرام در ارتباط باشید.

 مقداری بیشتر در مورد PBN بدانید

PBN چیست ؟ اگر بخواهیم بیشتر در مورد این روش بدانیم در انگلیسی به این روش Private Blog Network می گویند ، که به معنای شبکه ای از وب سایت های با اعتبار است ، از این روش برای لینک سازی برای افزایش رتبه سایت در گوگل استفاده می شود.

در این روش معمولا سئو کار بین سایت های با ارزش بالا از نظر آتوریتی دامنه ، بین سایت ها بصورت شبکه ای لینک سازی میکنه بصورتی که سایت الف به سایت ب لینک می دهد و سایت ب به سایت ج و این روال تا چندین لایه انجام میپذیرد در نهایت سایت مثلا د به سایت اصلی که برای افزایش رتبه در گوگل میخواهیم رویش کار کنیم لینک می دهد. به این روش لینک دهی شبکه ای می گویند.

این روش در گذشته از سمت گوگل شناسایی  و به عنوان یک تکنیک کلاه سیاه نام گرفت ، البته این نکته را هم در نظر داشته باشید که در این روش کلمات کلیدی در تمامی صفحات وب سایت ها لینک داده می شد که براحتی از سمت گوگل شناسایی می گردید ، در روش پیشنهادی که رپورتاژ ادز ارائه کرده است ، کلمه کلیدی در تمامی صفحات سایت ها لینک نمی شود بلکه در داخل یک متن طولانی به عنوان رپورتاژ آگهی استفاده می گردد که گوگل با این روش به هیچ عنوان مشکلی ندارد!

برای خرید رپورتاژ PBN به این لینک مراجعه کرده و کمپین های رپورتاژ ادز را انتخاب کنید

دیدگاه ها

در مورد این مقاله بحث کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *