خانه       ثبت رسانه

شرایط ثبت رسانه در رپورتاژ ادز

یکی از شرایط بسیار مهم برای ثبت در رپورتاژ ادز داشتن بازدید ارگانیک از موتور های جستجو است.

یکی دیگر از موضوعاتی که در تایید رسانه مورد بررسی قرار میگیرد بروز رسانی رسانه است ، اگر سایت شما روزانه تولید محتوای منظم دارد جای شما بین رسانه های ما خالی است . 

در گام بعدی موضوع دیگری که در ثبت رسانه به آن دقت می کنیم پایین بودن اسپم اسکور است.

با توجه به سیاست کلی رپورتاژ ادز حفظ کیفیت رسانه ها است از این رو برای ثبت رسانه حتما قیمت ارائه شده رسانه با وضعیت کنونی رسانه بسیار مهم است اگر قیمت اعلامی رسانه نسبت به وضعیت و پارامتر های کیفی بالا باشد از ثبت رسانه در رپورتاژ ادز معذور خواهیم بود.

ثبت رسانه

برای ثبت رسانه تان ابتدا مراجعه به فرم ثبت نام ابتدا در سایت ثبت نام نمایید سپس با ارسال تیکت به بخش پشتیبانی درخواست نمایید سایتتان بررسی و در صورت تایید سایت شما توسط کارشناسان ما پنلتان به ناشر ارتقا داده می شود و شما براحتی می توانید رسانه تان را به لیست رسانه ما اضافه کنید.

شاید بتونی جواب سوالتو پیدا کنی

سوالات متداول در خرید رپورتاژ آگهی

حداقل باید یکسال از راه اندازی سایت شما گذشته باشد و وب سایت بازدید حداقلی از موتور های جستجو مثل گوگل را داشته باشد در غیر اینصورت توسط کارشناسان بررسی نخواهد شد

مدت زمان بررسی رسانه توسط کارشناسان با توجه به بالا بودن تعداد رسانه ها زمانبر می باشد و در صورت تایید رسانه توسط کارشناسان با شما تماس خواهند گرفت.

با عضویت در باشگاه مشتریان رپورتاژ ادز از دریافت تخفیف های هفتگی بهرمند شوید