خانه  »  آموزش ها   »   50 نمونه رپورتاژ‌ آگهی موفق

50 نمونه رپورتاژ‌ آگهی موفق

نمونه رپورتاژ‌ آگهی

در این مقاله سعی شده 50 نمونه رپورتاژ آگهی موفق را به شما معرفی کنیم ، این رپورتاژ آگهی ها توسط پلتفرم رپورتاژ ادز منتشر شده است.

نمونه رپورتاژ آگهی یکی از موضوعاتی است که کسانی که به دنبال انتشار یک خبر بصورت تبلیغات در سایت های خبری هستند به دنبال آن هستند از این رو ما در نظر داریم در این مقاله اطلاعاتی مفید از یک نمونه رپورتاژ آگهی را مورد بررسی قرار دهیم . از این رو پیشنهاد میکنم در این مقاله با ما همراه باشید . چرا که ما در این مقاله به نکاتی ظریف از یک نمونه رپورتاژ آگهی خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید .

در یک رپورتاژ‌آگهی نمونه باید به چه موضوعاتی اشاره کنیم ؟

در اولین گام برای نوشتن یک رپورتاژ‌ آگهی باید نکات کلیدی خدمات یا محصولاتمان را به خواننده اعلام کنیم . این اعلام خدمات باید بصورت غیر مستقیم باشد بگونه ای که مشتری در لابلای مطالب آموزشی و مفیدی که به اون ارائه میکنیم از محصول یا خدمات با خبر شود .

در گام دوم که از ارائه خدماتمان خیالمان راحت شد باید در لابلای مطالب در کلمات کلیدی که در نظر داریم موتور های جستجو ارتقای رتبه به ما دهد را به سایت یا صفحه ای که میخواهیم در گوگل بالا بیاید لینک کنیم و با هایپر لینک کردن این کلمه گوگل و موتور های جستجو می فهمند که کلمه کلیدی که ما به عنوان هایپر لینک قرار داده ایم می تواند به عنوان یک منبع بسیار مفید و کاربری بحساب آید .

حتما در هنگام انتشار مقاله سعی کنید به ناشر اعلام کنید که کلمات کلیدی بصورت دقیق قرار گیرد تا هزینه شما در این موضوع هدر نرود .

اما نمونه هایی از رپورتاژ‌آگهی را کجا می توانید ببینید ؟ برای این کار پیشنهاد میکنم لینک زیر را مورد بررسی قرار دهید بسیاری از رپورتاژ آگهی های موفق در لینک زیر وجود دارد شما با مشاهده نمونه رپورتاژ آگهی های زیر می توانید استراتژی نوشتن رپورتاژ آگهی خودتان را بدانید و بهترین گزینه برای انتشار رپورتاژ آگهی را داشته باشید .

مفتخریم که تا کنون با اغلب برند های برتر و قدرتمند ایرانی و خارجی در زمینه انتشار اخبار تبلیغاتی و کمیپن های رپورتاژ آگهی همکاری داشته باشیم. از برند های برتری که تا کنون با آنها همکاری داشته ایم می توان به گلرنگ ، دیجی کالا ، فیدیبو ، تخفیفان ، زورق ، شرکت بورگوارد آلمان ، ریحون ، بیمه آنلاین ازکی ، چاپ آقا ، ال جی ، سامسونگ و صد های مجموعه ایرانی اشاره کرد.

در ادامه لینک کمیپین های تبلیغاتی که برای برند های مختلف اشاره شده منتشر شده است ارائه شده است.

نمونه رپورتاژ‌ آگهی و برند هایی که به رپورتاژ ادز اعتماد کرده اند :

نمونه کار های رپورتاژ آگهی رپورتاژ آگهی و خبر روابط عمومی سس بیژن

نمونه رپورتاژ صنایع غذایی

نمونه رپورتاژ آگهی که برای کمپین بیژن منتشر شده است را در لینک زیر می توانید ببینید .سس بیژن یکی از قدیمی ترین شرکت های صنایع غذایی در ایران می باشد ، رپورتاژ ادز علاوه بر بحث رپورتاژ آگهی در حوزه اخبار روابط عمومی هم به ارائه خدمات می پردازد ، در صورت نیاز به انتشار اخبار روابط عمومی در پر بازدید ترین سایت های خبری به همراه مشاوره رایگان با ما در ارتباط باشید.

نمونه رپورتاژ آگهی سس بیژن : خبرآنلاین

نمونه کار های رپورتاژ آگهی نمونه رپورتاژ آگهی وب سایت بیمیتو

رپورتاژ آگهی بیمیتو

بیمیتو یکی از اولین وب سایت های ارائه کننده بیمه آنلاین است ، رپورتاژ ادز مفتخر است که همکاری نزدیکی در پروژه انتشار رپورتاژ آگهی پروژه بیمیتو داشته است ، رپورتاژ آگهی هایی که توسط رپورتاژ ادز برای بیمیتو منتشر شده است را می توانید در لیست زیر مشاهده نمایید. نمونه رپورتاژ آگهی های منتشر شده توسط ما برای مجموعه بیمیتو را در لینک های زیر می توانید ببینید.

نمونه کار های رپورتاژ آگهی رپورتاژ آگهی وب سایت هیپوترایپ

رپورتاژ آگهی هیپوتریپ

وب سایت هیپو تریپ یکی از وب سایت های رزرو بلیط هواپیما و هتل در ایران است ، کمپین رپورتاژ آگهی هیپوتریپ توسط رپورتاژ ادز مدیریت و منتشر شده ، می توانید نمونه رپورتاژ آگهی های هیپو تریپ را در لینک های زیر مشاهده نمایید .

رپورتاژ آگهی اپلیکیشن ریحون

اپلیکیشن ریحون یکی از اپلیکیشن های پر طرفدار برای خرید غذای آنلاین است ، رپورتاژ ادز مفتخر است همکاری طولانی مدتی با اپلیکیشن ریحون در کمپین رپورتاژ آگهی ریحون داشته است. نمونه رپورتاژ آگهی های منتشر شده توسط رپورتاژ ادز را در لینک زیر می توانید ببینید .

نمونه کار های رپورتاژ آگهی رپورتاژ آگهی وب سایت بیمه آنلاین ازکی

نمونه رپورتاژ ازکی

وب سایت ازکی یکی وب سایت های فروش بیمه آنلاین است ، رپورتاژ ادز مفتخر است که کمپین رپورتاژ آگهی ازکی را در طی سال 96 و 97 اجرا کرده است، شما می توانید برخی از نمونه رپورتاژ آگهی های ازکی را در لیست زیر مشاهده نمایید. نمونه رپورتاژ آگهی های منتشر شده برای مجموعه ازکی را می توانید در لیست زیر ببینید.

نمونه کار های رپورتاژ آگهی رپورتاژ آگهی شرکت لوازم آرایشی مای (گلرنگ)

نمونه رپورتاژ برای گلرنگ

گروه صنعتی گلرنگ یکی از مشتریان قدیمی رپورتاژ ادز می باشد ، رپورتاژ آگهی در سایت های ایسنا ، مشرق ، افکار نیوز ، فردا نیوز و تسنیم که متعلق به یکی از زیر مجموعه های گلرنگ بنام برند مای در کمپین کودکان کارتن خواب منتشر شد . لینک رپورتاژ آگهی در سایت های خبری در لینک های زیر مشاهده نمایید .

نمونه کار های رپورتاژ آگهی رپورتاژ آگهی وب سایت زورق

نمونه رپورتاژ‌ آگهی برای زورق

سایت گردشگری زورق یکی از بزرگترین سایت های گردشگری در ایران می باشد . شما می توانید در لینک های زیر رپورتاژ های خبری این موسسه را مشاهده نمایید .

نمونه کار های رپورتاژ آگهی رپورتاژ آگهی وب سایت سفر نیک

نمونه رپورتاژ آگهی

سایت گردشگری سفر نیک یکی از مرجع های خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل می باشد . شما می توانید در لینک های زیر رپورتاژ های خبری این موسسه را مشاهده نمایید .

نمونه کار های رپورتاژ آگهی رپورتاژ آگهی وب سایت چاپ آقا

رپورتاژ آگهی چاپ آقا

سایت چاپ آقا یکی از بزرگترین مراجع چاپ آنلاین کاتالوگ ، کارت ویزیت و … می باشد . شما می توانید در لینک های زیر رپورتاژ های خبری این موسسه را مشاهده نمایید .

نمونه کار های رپورتاژ آگهی رپورتاژ آگهی وب سایت دیجی کالا

نمونه رپورتاژ‌ آگهی فیدیبو

سایت فیدیبو یکی از زیر مجموعه های دیجی کالا می باشد ، فیدیبو مرجع آنلاین خرید کتاب می باشد. شما می توانید لینک رپورتاژ های فیدیبو را در لینک های زیر مشاهده نمایید.

اگر قصد خرید رپورتاژ آگهی دارید کلیک کنید.

سوالات متداول  :

چطور یک محتوای مناسب بنویسیم ؟

نوشتن محتوا تاثیر به سزایی در جذب مخاطب و گرفتن نتیجه در رپورتاژ آگهی دارد در این صفحه شما می توانید نمونه رپورتاژ آگهی های موفق را ببینید.

برند های مشهور در تولید محتوا برای رپورتاژ چکار می کنند ؟

نمونه رپورتاژ هایی که رپورتاژ ادز به مشتریانی همچون دیجی کالا و شرکت های وابسته به دیجی کالا از جمله فیدیبو در این صفحه ارائه شده است که می توانید با مطالعه آن نتیجه مناسبی را بگیرید.

آیا می توان تولید محتوا برای رپورتاژ را برون سپاری کرد ؟

خوشبختانه تیم خبرنگاری رپورتاژ ادز با تجربه چندین ساله در حوزه خبر و رپورتاژ می توانند در تولید محتوای موفق به شما کمک کنند.

دیدگاه ها

در مورد این مقاله بحث کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *