خانه  »  آموزش ها   »   رتبه الکسا چیست و چطور رتبه الکسای سایت مان را افزایش دهیم ؟

رتبه الکسا چیست و چطور رتبه الکسای سایت مان را افزایش دهیم ؟

رتبه الکسا چیست و چطور رتبه الکسای سایت مان را افزایش دهیم ؟

بخش سئو رپورتاژ ادز همیشه به دنبال ارائه اطلاعات علمی در زمینه سئو به کاربران خود است ، در این راستا در نظر گرفته این یک ابزار و آنالیزور وب سایت که شاید برای سئو اهمیت بالایی ندارد اما در تشخیص وب سایت های فیک از بازدید واقعیت می تواند کمک کند خواهیم پرداخت. هر وب سایت و یا شرکتی که در سطح فضای مجازی و در قالب وب سایت ها فعالیت می کند شناسه ای برای ارزیابی داشته و همینجوری بدون قواعد فعالیت نمی کنند.

بی شک هر فردی به این امر واقف است که حضور در فضای مجازی و فعالیت در آن از جنبه ای باید درآمد داشته باشد و هر صاحب وب سایتی می خواهد که میزان مخاطبان آن روز به روز در حال افزایش بوده و در نتیجه به یک کسب درآمد مطلوب برسد اما چگونه می توان به قدرت وب سایت و یا شرکت خود پی برد؟

چنانچه خواهان کسب درآمد در وب و محبوبیت وب سایت خود هستید حتما تا حالا راه های مختلفی را امتحان کرده اید که به یک مرکز معتبر و مطمئن تبدیل شوید اما در بسیاری از این راه ها شکست خورده اید اما نباید نگران باشید چرا که با بکارگیری هوش خود می توانید بهترین روش ها را به منظور بهبود وضعیت وب سایت خود انتخاب کنید. در این مقاله می خواهیم شما را در این کار یاری رسانیم و شاید اطلاعاتی که در مطلب ارائه می شود برای بسیاری کارایی داشته باشد پس با ما باشید:

مفهوم الکسا چیست؟

الکسا یک سیستم قدرتمند برای ارزیابی وب سایت ها می باشد که اطلاعات خود را به صورت کاملا هوشمند به روزرسانی می نماید و می توانید در آن رتبه سایت خود را مشاهده کرده و نقاط ضعف و قوت خود را مشاهده کنید. الکسا متعلق به فروشگاه جهانی آمازون می باشد که طبیعتا نام آن برای بسیاری از فعالان اینترنتی آشنا خواهد بود که این وب سایت نمونه ای از بهترین ها بوده و فضایی خارق العاده و بسیار کاربردی دارد که با بکارگیری خلاقیت های خاص توانسته محبوبیت بسیاری در میان مردم جهان کسب نماید. چنانچه می خواهید  رتبه وب سایت خود را ببینید سریعا به آدرس www.alexa.com مراجعه کنید.

الکسا به عنوان بهترین مشوق

بی شک هر فردی در فضای رقابت قرار گرفته است. رقابت سبب خواهد شد که هر فردی میزان فعالیت خود را افزایش دهد و این امر کاملا ذاتی است و پس دنبال کردن الکسا می تواند به عنوان یکی از بهترین مشوق ها برای فعالیت شما باشد. سیستم الکسا در کمتر از یک دقیقه کلیه اطلاعات و رتبه وب سایت شما را به معرض دیدن خواهد گذاشت و هرگونه فعالیتی در وب سایت شما سبب عوض شدن رتبه شما خواهد شد و به همین دلیل این انگیزه در افراد به وجود خواهد آمد که راهکار های موثر را بکار گرفته و رتبه خود را کاهش دهند.

بررسی رتبه الکسای وب سایت

با وارد شدن به آدرس www.alexa.com/siteinfo و زدن نام کامل وب سایت خود می توانید  رتبه خود در میان وب سایت های داخلی کشور و همچنین در سطح جهانی را مشاهده کنید

هر صاحب وب سایتی تمایل دارد که رتبه خود در الکسا را بهبود بخشد و به همین دلیل الکسا می تواند به عنوان یک روش کاملا کاربردی برای تشویق صاحبان کسب و کار و همچنین انواع وب سایت های مختلف باشد.

بررسی آنالیزور الکسا

معایب سیستم الکسا!

آیا به نظر شما الکسا با این قدرت و محبوبیتی که دارد معایب نیز خواهد داشت؟! الکسا سیستمی است که مورد توجه تمامی فعالان اینترنتی قرار گرفته اما معایبی نیز برای این وب سایت وجود دارد که در ادامه مهمترین آنها را مورد بررسی قرار داده ایم:

اصلی ترین عیبی که می توان برای الکسا در نظر گرفت ارائه امتیاز به افرادی دانست که افزونه الکسا را در مرورگر های خود داشته و از سایت شما بازدید می کنند اما این کار به دور از انصاف بوده و ممکن است حق بسیاری از وب سایت ها ضایع شود. به همین دلیل نیز بسیاری از صاحبان وب سایت های مختلف محبوب به تبلیغ الکسا هستند تا بتوانند رتبه خود را بهبود بخشند که این کار عادلانه ای نخواهد بود.

این باگ از طرف الکسا بوده و دلیل آن را می توان نگرفتن اطلاعات اشخاصی دانست که افزونه الکسا را در مرورگر خود نصب نکرده اند و به همین دلیل باید به دنبال راه هایی اصولی برای بهبود رتبه خود باشید.

چه تلاش هایی برای بهبود رتبه الکسا انجام دهیم؟

چه تلاش هایی برای بهبود رتبه الکسا انجام دهیم؟

محتوای ارزشمند مهمترین مورد تاثیرگذار بر رتبه الکسا

یکی از مهمترین مواردی که می تواند وب سایت شما را با سایرین متمایز نماید داشتن محتوای ارزشمند خواهد بود. محتوای ارزشمند باید به دستان مولفین و سئوکاران حرفه ای تهیه شوند و طبیعتا افراد معمولی آشنایی دقیق با این کار نخواهند داشت و به همین دلیل باید از مولفین قدرتمند برای بهبود رتبه خود کمک بگیرید.

میزان وقتی که مخاطبینتان در صفحه شما می مانند نشان دهنده کیفیت محتوایتان خواهد بود و هرچه مخاطبان نظرات مثبتی در رابطه با محتوای شما داشته باشند و میزان بازدید آن چشمگیر باشد می توانید از کیفیت مطلب اطمینان داشته باشید و اصلی ترین موردی که سبب صعود شما در رتبه بندی الکسا خواهد شد میزان ترافیک طبیعی وب سایتتان خواهد بود و به همین دلیل تمام تلاش خود را برای تهیه محتوا ارزشمند بکار بگیرید.

ترافیک طبیعی چیست!

سایت الکسا

ترافیک خیابان را در نظر بگیرید، خیابان های مهمتر معمولا ترافیک های بیشتر و سنگین تری خواهند داشت و وب سایت ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند و هرچه میزان بازدید کننده از وب سایت بیشتر باشد نشان از اهمیت بالای آن برای مردم خواهد داشت که طبیعتا سبب بهبود رتبه الکسا خواهد شد. ترافیک طبیعی در حالت کلی به تعداد کاربرانی تلقی می شود که از طریق موتور های جستجو و یا مستقیما به وب سایت شما وارد می شوند و کاربرانی که به صورت مستقیم و با پیشنیه ی قبلی وارد وب سایت شما می شوند به بهبود رتبه الکسا تاثیر بیشتری خواهند گذاشت.

خب! حال باید به اهمیت مطلب باکیفیت پی برده باشید، با اینکه با نوشتن مطالب بیشتر می توانید میزان مراجعه کننده های بیشتری از موتور های جستجو داشته باشید اما این اصالت و کیفیت مطالب است که نام وب سایت شما را در ذهن مخاطبان حک خواهد کرد که به دفعات مکرر برای یافتن پاسخ سوال خود بدون هیچگونه جستجویی مستقیما وارد وب سایت شما شود که این کار بیشترین تاثیر را در سیستم امتیاز بندی الکسا خواهد گذاشت.

برقراری ارتباط با الکسا

همانطور که در بخش قبل نیز به آن اشاره شد در صورتی که مخاطبینتان افزونه الکسا را در مرورگر خود نصب کرده باشند سبب بهبود رتبه الکسا سایت شما خواهند شد و همینطور نصب افزونه الکسا برای صاحبان وب سایت ها نیز تاثیر بسزایی در رتبه بندی الکسا خواهد گذاشت. مخاطبان خود را نیز به استفاده از این افزونه ترغیب کنید تا این سیستم بتواند اطلاعات دقیق تری درباره مخاطبان دریافت نماید. برای بهبود رتبه الکسا ابتدا باید در وب سایت الکسا ثبت نام کرده و کد تایید آن را بر روی سایت خود قرار دهید تا یک راه برقراری ارتباط بین سایت خود و الکسا برقرار کرده باشید و در این صورت است که الکسا می تواند اطلاعات سایت شما را رصد کرده و رتبه دقیقی برای آن ارائه کند.

علاوه بر این کار می توانید ویجت الکسا را نیز بر روی وب سایت خود نصب نمایید و این ویجت اطلاعاتی دقیق در رابطه با تعداد کلیک ها، مدت حضور کاربرد و همچنین میزان بازدید ها به سامانه الکسا ارسال خواهد کرد که تک تک این موارد به عنوان یک امتیاز مثبت برایتان حساب خواهند شد.

الکسا سیستمی امن و هوشمند

الکسا سیستمی امن و هوشمند

شاید حالا که با اهمیت بالای میزان بازدید کنندگان و تاثیر آن با الکسا آشنا شده این به این فکر باشید که بتوانید سیستم الکسا را دور زده و با بازدید از وب سایت خود با آی پی های مختلف و نزدیک، جایگاه بهتری در الکسا پیدا کنید! الکسا سیستمی قدرتمند و مچ گیر می باشد و برنامه های آی پی ساز نمی توانند برایتان کارایی خاصی داشته باشند چرا که سیستم این شرکت، به صورت کاملا دقیق و تک به تک آی پی ها را مورد بررسی قرار داده و آی پی هایی که از نقاط مختلف به وب سایت شما وارد شده اند در رتبه بندی جای داده خواهند شد و چنانچه آی پی های وارد شده به وب سایت از محل های نزدیک به هم باشد توجهی به آنها نخواهد داشت و به همین دلیل خودتان را برای گول زدن الکسا اذیت نکنید چرا که هیچوقت موفق نخواهید شد.

پس نتیجه می گیریم که سایت های پربازدید همیشه هم قابل اعتماد نخواهند بود و الکسا می تواند تعیین کننده قابل اعتماد بودن آن باشد و به همین دلیل برای اطمینان از امنیت و مورد اعتماد بودن وب سایت مورد نظر بهتر است به الکسا رجوع کنید.

رتبه الکسا چه تاثیری بر میزان فروش و جذب تبلیغ خواهد گذاشت!

بسیاری این سوال را دارند که مناسب بودن رتبه الکسا چه فرقی به حال وب سایت ما خواهد داشت؟ حتما تا حالا شاهد ازدحام مردم جلوی یک دستفروش و یا فروشگاه بوده اید و این امر به خودی خود شما را ترغیب خواهد کرد که ببینید چه محصولی به فروش رسیده یا چه خدماتی ارائه می شود و وب سایت های اینترنتی نیز دقیقا همین گونه عمل خواهند کرد و هرچه میزان مخاطبان بیشتر باشد مردم اطمینان بیشتری به آن خواهند کرد و به همین دلیل در صورت مناسب بودن رتبه الکسا وب سایت خود نوعی اعتماد در افکار مردم ایجاد خواهید کرد و زمانی که مخاطبان رتبه واقعی وب سایت را در الکسا مشاهده کنند می توانند به ماهیت واقعی آن پی برده و مطالب ارائه شده در آن را بیشتر قبول خواهند داشت و این مورد علاوه بر افزایش فروش برای تبلیغات نیز موثر خواهد بود و می توانید انواع رپورتاژ آگهی و محصولات را برای تبلیغ قبول کرده و برای خود کسب درآمد مناسبی داشته باشید.

آیا به دنبال کسب درآمد دائمی هستید؟ وب سایت های اینترنتی امروزه کسب و کار های بسیاری را بکار انداخته اند و بسیاری از این روش ها امرار معاش کرده و حتی به درجات بالا دست یافته اند پس عجله نکرده و کار خود را ادامه دهید. آیا می خواهید که به یک درآمد واقعی و مناسب دست یابید! پس به دنبال بهبود رتبه الکسا خود باشید.

در هر زمینه ای که فعالیت می کنید در صورت مناسب بودن رتبه وب سایت خود خواهید توانست تبلیغات بسیاری را قبول کرده و درآمد مناسبی داشته باشید.

سایت های که رتبه مطلوبی در الکسا دارند با خیل عظیم تبلیغات مواجه خواهند شد و حالا زمانی است که باید منتظر درآمد بالا باشید و ممکن است حتی وقت کافی برای پذیرفتن تبلیغات نداشته باشید. پس بیایید با یک تیر چند نشان را هدف گرفته و با بهبود رتبه الکسا خود به درآمد مطلوب خود دست یابید.

چگونه یک جهش در رتبه الکسا داشته باشیم؟

چگونه یک جهش در رتبه الکسا داشته باشیم؟

بسیاری می خواهند در همین ابتدای شروع به کار به یک رتبه باورنکردنی در الکسا دست یابند اما باید بگوییم که این خواسته را هر صاحب کسب و کار اینترنتی خواهد داشت و نمی توانید یک راه چند ساله را یک شبه بروید. حتما تا به اینجای کار با اهمیت مطالب جدید و تولید محتوای ارزشمند آشنا شده اید و می دانید که این مطالب سئو و بهینه شده می توانند بیشترین تاثیر را در رتبه بندی الکسا داشته باشند اما بیایید از جنبه دیگری هم به این موضوع نگاه کنیم…

چنانچه یک وب سایت به روز در فضای مجازی هستید و به سرعت مطالب جدیدتری قرار می دهید نباید به خود غره شده و فکر کنید که تمامی قدم ها را درست برمی دارید به این دلیل که مطالب شما باید نوعی بدعت ایجاد کند که خوانندگان و مخاطبان شما آن را فقط در وب سایت شما بیایند و به همین دلیل باید تمامی خلاقیت خود را در ایجاد محتوا های به روز بکار بگیرید تا با انواع سلایق سازگاری داشته و هر فردی با مطالعه نوشته و یا مشاهده محصول با تعجب روبرو شود.

مدت زمانی که هر یک از مخاطبان به خواندن مطالب وب سایت شما اختصاص می دهند تاثیر بسیار چشمگیری در رتبه بندی الکسا خواهد داشت و طبیعتا هر چه مخاطبان رغبت به باقی ماندن در صفحه شما داشته باشند الکسا نیز وب سایت شما را قدرتمند خواهد شناخت و به همین دلیل اهمیت بکارگیری مولفه های جذاب و خلاق اهمیت خود را بار دیگر به ما گوشزد خواهد کرد و در صورتی که میزان توقف مخاطبان کمتر باشد سریعا شاهد سقوط در رتبه الکسا خواهید بود.

آموزش افزایش رتبه الکسا

کار کردن موثر و مفید

حال به نظر شما چگونه می توان خیل انبوهی از مخاطبان را به سایت خود جذب کرد؟

حتما بسیاری از صاحبان وب سایت ها به حد مطلوب از بازدید کنندگان رسیده اند اما متاسفانه رنک الکسا آنها بهبود چندانی نداشته و این امر کاملا طبیعی است چرا که رتبه الکسا از تعداد مخاطبان چندان تاثیرپذیر نیست و باید کارهای دیگری هم به این منظور انجام دهید. در حالت کلی باید کیفیت را در راستای اعمال خود قرار دهید و می توانید با ایجاد بک لینک های مفید در سایت های پربازدید و معتبر جایگاه رتبه الکسای خود را بهبود بخشید.

یکی از تاثیرگذارترین موارد بر رتبه الکسا را می توان تعداد بک لینک ها و همچنین رتبه هر یک از وب سایت هایی دانست که از آن بک لینک دریافت کرده باشید. وب سایت هایی که به شما بک لینک ارائه می دهند به نوعی از وب سایت شما حمایت می کنند پس هرچه این حامی قوی تر باشد نتیجه بهترین از آن خواهید گرفت.

در صورتی که بک لینک های موثر داشته باشید با اینکه رتبه الکسا سایت شما بهبود چشمگیری پیدا خواهد کرد اما این نگهداری مخاطبان است که از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد و به همین دلیل باز هم باید بگوییم که محتوا های سئو شده و باکیفیت در وب سایت خود قرار دهید.

اگر خودتان را به جای مخاطبان قرار دهید از یک محتوای موفق چه انتظاراتی خواهید داشت؟ یک محتوای موفق مطلبی است که با خواندن آن به عمق مطلب پی برده و به تمامی سوالاتی که در ذهنتان مطرح شده پاسخ دقیق بدهید و هر چه این مطلب خلاصه و مفید تر باشد تاثیر آن بیشتر خواهد بود اما خلاصه بودن مطلب به این معنی نیست که موضوع را کامل توضیح ندهید و بلکه می توانید با لینک دادن به صفحات مختلف و ادامه دادن توضیحات در صفحه جدید به مخاطبان کمک کنید که در صورت نیاز با مراجعه به این صفخات اطلاعات بیشتری در رابطه با موضوع کسب نمایند.

مطالب خود را به صورت منظم و با نظامی خاص در وب سایت قرار دهید، این کار علاوه بر اینکه می تواند یک نوع آگاهی نسبی در مخاطبان ایجاد کند، خواهد توانست به عنوان یک مورد مثبت برای رتبه الکسا شناخته شود و به همین دلیل محتوا هایتان نزد گوگل که بزرگترین موتور جستجو است ارزشمند تر باشند.

جدول انتشار برای خود تهیه کنید

جدول انتشار برای خود تهیه کنید

در صورتی که مخاطبان با اولین مواجهه به مطالب شما رضایت کامل داشته باشد بی شک صفحات دیگری از سایت شما را نیز مورد بازدید قرار خواهد داد و برای مثال؛ چنانچه یک مخاطب 5 کلیک بر روی صفحات شما داشته و محتوا هایتان را مشاهده کرده و یا مطالعه نماید به عنوان 5 بازدید شناخته خواهد شد و حتما این مورد به شما در کسب رتبه های برتر الکسا کمک خواهد کرد.

حضور در فضای مجازی و فروم ها

در سالیان گذشته شاید تنها فضایی که می توانستید در آنها تبلیغات مناسبی برای وب سایت خود داشته باشید سایت های اینترنتی بوده اند اما امروزه شرایط تغییرات بسیاری داشته و می توانید تبلیغات بسیار گسترده تری داشته باشید. امروزه شاهد فعالیت مردم بسیاری در شبکه های مجازی هستیم که این شبکه ها خود به انواع مختلفی دسته بندی می شوند. تبلیغات بخش جدایی ناپذیر از وب سایت های اینترنتی خواهد بود و هرچه یک شرکت و یا سایتی در میان مردم محبوبیت داشته باشد باز هم جا برای تبلیغات خواهد بود و به همین دلیل هیچ بازنشستگی تبلیغاتی برای سایت ها وجود نخواهد داشت و شبکه های مجازی به عنوان بهترین تبلیغ در عصر امروز شناخته می شوند و می توانید بیشترین تاثیر را بر مخاطبان گذاشته و بازدید کنندگان خود را افزایش دهید.

برای اینکه یک تبلیغات موثر در فضای مجازی داشته باشید باید تمامی هوش و ذکاوت خود را بکار گرفته و با تمامی نیازهای مردم آشنایی داشته باشید. تبلیغات اضافی سبب زده شدن خواننده خواهد شد و چه بسا بهتر است یک مطلب کوتاه در رابطه با محصول و یا خدمات خود ارائه کرده و سایر بخش های نوشته خود را به گونه ای تنظیم کنید که برای رفع این مشکل می توانید محصول ما را خریداری کنید! توصیه می کنیم که فعالیت در شبکه های مجازی را به هیچ وجه فراموش نکنید چرا که این شبکه ها شما را به رسیدن به هدف بسیار یاری خواهند رساند.

اولین قدم برای تبلیغات در شبکه های مجازی، شناخت دقیق آنها و آشنایی با ویژگی های هر یک می باشد، شبکه هایی نظیر اینستاگرام، فیسبوک، توییتر، گوگل پلاس و… در جهان وجود دارند و ابتدا باید بدانید که در منطقه شما کدامیک از این شبکه ها محبوبیت بیشتری داشته و قشر مورد نظر شما در آنها فعالیت می کنند تا بتوانید تیر خود را دقیقا به هدف شلیک کنید.

فروم ها یکی دیگر از بهترین فضا ها برای تبلیغات خواهند بود. چنانچه یک مطلب مفید در رابطه با الکسا و مطالب مشابه به آن تهیه کرده و در وب سایت خود قرار داده باشید می توانید در فروم های تخصصی ثبت نظر کرده و وب سایت خود را برای بهبود وضعیت الکسا و یا آشنایی با آن معرفی کنید که در این صورت میزان بازدید کنندگان سایت خود را افزایش خواهید داد اما چه بازدید کنندگانی! مخاطبانی که اغلب نوار الکسا را نصب کرده اند پس این راهکار می تواند تاثیر باورنکردنی در بهبود رتبه الکسا شما داشته باشد و نباید این فرصت طلایی را به هیچ وجه از دست بدهید و پس باهوش باشید و با سخت کوشی و پشتکار در فضاهای مجازی و فروم ها فعالیت تبلیغاتی خود را آغاز کنید.

حال وقت همکاری است!

حال وقت همکاری است!

یکی از اصلی ترین راه هایی که می تواند به موفقیت شما کمک کند همراه داشتن رضایت همکاران و نوعی همکاری با آنها خواهد بود. برای مثال, چنانچه اقدام به فروش کتاب فایل PDF می کنید بهتر است با وب سایت های مشابه به خود ارتباط برقرار کرده و توجه آنها را نیز به خود جلب نمایید چرا که داشتن یک همکاری مستمر خواهد توانست به محبوبیت شما بیفزاید و سعی کنید که آنها را به یک دوست در فضای وب تبدیل کرده و اطلاعات خود را با آن رد و بدل کرده و بک لینک دریافت کنید. گرفتن لینک از مراکز همکار مزیت بسیاری داشته و تاثیر چشمگیری در رتبه الکسا خواهد گذاشت.

در انتخاب عنوان نهایت دقت را داشته باشید

به نظر شما یک عنوان مناسب برای مطلب به چه میزان می تواند به تاثیر گذاری آن بیفزاید؟ طبق بررسی هایی که انجام شده، عنوان مناسب می تواند بیش از حد به تاثیرگذاری مطلب بیفزاید و از جمله مهمترین موارد در رابطه با عنوان مطلب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

بررسی سایت الکسا

1-    یک عنوان باید به قدری جذاب باشد ذهن خواننده را درگیر خود سازد و یک عنوان جذاب خواهد توانست مخاطبان را به سمت خواندن مطلب شما بکشاند.

2-    یک عنوان جذاب نشان دهنده یک مطلب جذاب و ارزشمند خواهدبود و چنانچه واقعا مطلب شما اینگونه باشد از آینده سایت اطمینان داشته باشید چرا که حسابی می توانید پای مخاطبان بیشتری را به وب سایت خود کشانده و سبب بهبود رتبه الکسا و همچنین افزایش سود شوید.

3-    عنوان های جذاب توجه مخاطبان را به خود جلب کرده و سبب خواهد شد که کلیک مخاطبان در صفحه شما افزایش یابد که این امر رابطه مستقیم با رتبه الکسا خواهد داشت.

رتبه وب سایت شما می تواند به عنوان یکی از بهترین تبلیغات ها باشد و می توانید از آن به عنوان جلب نظر و اعتماد استفاده کنید

پس از اینکه با روش های اصولی قدم های ذکر شده را برداشته باشید اکنون وقت درو کردن است و باید تیتر ها و تصاویری جذاب و جلب توجه کننده از رتبه خود تهیه کرده و به عموم نشان دهید که چه راه های پر پیچ و خمی را طی کرده اید تا به این موفقیت دست یابید و بی شک این کار سبب جلب اعتماد آنها خواهد شد.

حرف های آخر…

در نهایت باید نتیجه گرفت که در ابتدا باید یک محتوای خوب و ارزشمند برای وب سایت خود تهیه کنید و بک لینک ها را فراموش نکنید و خلاقیت را در راستای کار خود قرار دهید اما…

نباید فراموش کنید که این کار را باید به صورت مستمر انجام دهید و این مرحله به هیج وجه پایانی نخواهد داشت.

هر چقدر هم فردی قانونمند باشید باز هم نیاز به به روز بودن وجود خواهد داشت و تنها قانونمندی نمی تواند کافی باشد و باید در تمامی روزها رقیبان خود را چک کرده و به رقابت کردن با آنها بپردازید و یکی از مهمترین هایی که می تواند پیشی گرفتن شما از رقبایتان را آشکار کند رتبه الکسا خواهد بود.

پس از مطالعه این مطلب می توانید با کلیه بهترین راه ها برای کاهش رتبه الکسا آشنا شوید و می خواهیم که هرچه زودتر هر یک از شما ها را در قله های موفقیت مشاهده کنیم. رتبه الکسا را کاملا جدی گرفته و در راه بهبود رتبه وب سایت خود تلاش کنید و از همین الان تلاش خود را آغاز کنید.

دیدگاه ها

در مورد این مقاله بحث کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *