خانه  »  آموزش ها   »   حذف اطلاعات از گوگل | با بهترین عنوان در نتایج گوگل دیده شوید

حذف اطلاعات از گوگل | با بهترین عنوان در نتایج گوگل دیده شوید

حذف اطلاعات از گوگل | با بهترین عنوان در نتایج گوگل دیده شوید

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که چگونه می توانید اطلاعات خود را از گوگل پاک کنید؟ اگر نام شما با عناوین نا خوشایند در نتایج گوگل به نمایش در می آید ، رپورتاژ ادز در کنار خدمات رپورتاژ آگهی با همکاری با خبرگزاری ها و سایت های خبری این مشکل را برای شما حل می کند. شما با استفاده از خدمات حذف نام از نتایج گوگل می توانید بجای اخبار ناخوشایند در مورد فعالیت های شما ، اخبار مناسب و مثبت در مورد خدماتتان را در نتایج گوگل ببینید.

برای حذف اخبار و مطالب ضد و نقیض و منفی از شما در نتایج گوگل با کارشناسان رپورتاژ ادز در ارتباط باشید. کارشناسان خبره رپورتاژ ادز با نامه نگاری با خبرگزاری ها و پایگاه های خبری در صورت امکان اخبار منفی در مورد شما را حذف می نمایند . در غیر اینصورت فعالبت های حرفه ای رپورتاژ ادز از طریق گوگل برای مثبت سازی نتایج گوگل برای نام شما و نام شرکت شما در نتایج گوگل را برای شما ارائه می نماید.

 پاک کردن اطلاعات از اینترنت

رپورتاژ ادز برای پاک کردن اطلاعات شما از نتایج گوگل با روش های مختلف سعی می نمایند بهترین و مفید ترین اخبار و نتایج را برای شما در اختیار قرار میدهد. با ما در تماس باشید.

شما را با بهترین نام در نتایج گوگل نشان می دهیم

رپورتاژ ادز با همکاری  با سایت ها و خبرگزاری های بزرگ می تواند بهترین و جذاب ترین مقالات را برای شما عزیزان ارائه می دهیم. برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

حذف تاریخچه جستجو از گوگل

اگر نیاز به حذف اطلاعات جستجو شده در مرورگر اینترنتی گوگل کروم و تاریخچه جستجوی تان را در گوگل حذف نمایید با راهکار های ذیل اینکار را انجام دهید.شما می توانید به سادگی این موضوع را به وسیله قابلیت سابقه گوگل بررسی نمایید و تاریخچه همه ی جستجوهای خود را مشاهده کنید و آن ها را دانلود نمایید. این قابلیت به کاربران امکان میدهد که به ادرسهای که آنها را جستجو کرده اند ،دسترسی داشته باشند. جالب است بدانید حتی آنها می توانند تصاویری را مشاهده نمایند که در زمان جستجو بر روی آن ها کلیک نموده اند.
اگر حافظه مرورگر را پاک کنید این اطلاعات پاک نمی شود پس باید خودتان برای پاک کردن اطلاعات تان اقدام نمایید پس نیازی نیست شما نگران باشید چون می توانید علاوه بر اینکه سوابق جستجوی خودتان را دانلود کنید بلکه آن ها را نیز پاک نمایید.
در صورتی که قصد دارید سوابق جستجوی خود را دانلود نمایید باید از روش زیر استفاده کنید:
– به صفحه «google web and app activity» بروید و سپس در سمت راست بالای صفحه بر روی آیکون gear کلیک نمایید.
– در این قسمت برایتان منوی باز می شود که شما باید گزینه ی دانلود را در آن انتخاب کنید. حالا پنجره ی باز خواهد شد که به شما هشدار می دهد در یک رایانه ی عمومی نباید سوابق جستجوی خودتان را دانلود کنید چون می تواند دارای اطلاعات حساسی باشد.

در صورتی که می خواهید ادامه بدهید باید روی گزینه create archive کلیک نمایید. اگر قصد ندارید اطلاعاتتان را دانلود نمایید پس بهتر است از شر آنها خلاص شوید و آنها را پاک کنید.دقت داشته باشید دلایلی وجود داشته که شما بخواهید گوگل اطلاعات جستجویتان را نگه دارد مثلا وجود این سوابق می تواند تضمین کننده نتایج سریعتر جستجو باشد.

علاوه بر آن گوگل با وجود این سوابق همه ی تازه ترین اطلاعاتی که به شما مرتبط دارد را در اختیار داشته است. در صورتی که شما این سوابق را پاک نمایید نتایج جستجوهایتان مانند عادات شما نخواهد بود.

چگونه سوابق جستجوهایمان را پاک کنیم؟

لازم است بدانید که گزینه حریم خصوصی مرورگر برای شما وجود داشته است که می توانید برای مخفی کردن اطلاعاتتان از آن استفاده کنید و از ذخیره سازی اطلاعات از سمت گوگل جلوگیری می کند.
البته همچنان کارفرمایتان یا شرکت ارائه دهنده اینترنت میتواند به آن دسترسی پیدا کند. زمانی که شما حافظه مرورگر را پاک می کنید موجب پاک شدن سوابق جستجوهای ذخیره شده تان به واسطه گوگل نمی شود چون شما تنها اطلاعات را پاک می کنید که توسط مرورگر ذخیره شده اند و نه اطلاعاتی که بر روی سرور گوگل ذخیره می شوند.
برای این منظور از دستور زیر استفاده نمایید:
– به صفحه web and activity page رفته و سپس در سمت راست بالای صفحه بر روی گزینه gear کلیک نمایید
– گزینه ی items remove را انتخاب نمایید و در پنجره ی که برای شما باز می شود باید گزینه the beginning of time را انتخاب نمایید
– حالا باید آیکون remove را کلیک کنید و اطلاعاتتان را پاک نمایید. در صورتی که این گزینه ها را به صورت صحیح کلیک کرده باشید همه ی جستجوهایتان در گوگل پاک خواهد شد و دیگر هیچ نیازی نیست بابت اطلاع گوگل از برنامه هایتان نگرانی داشته باشید.

حفظ حریم شخصی

یکی از مهم ترین معقوله ی که کاربران باید در استفاده از اینترنت به آن دقت داشته باشند، حفظ حریم شخصی شان است که البته متاسفانه افراد زیادی به آن هیچ توجهی نمی کنند. از آن جا کاربران برای رفع نیازهایشان در اینترنت از سرویس های گوگل بسیار استفاده می کنند پس حذف اطلاعات شخصی از سرویس گوگل می تواند تا حد زیادی سبب تامین حریم شخصی شما در دنیای مجازی شود.
جالب است بدانید که کتابهای در مورد حریم شخصی وجود داشته است که می توان به Dragnet Nation اشاره کرد که نویسنده آن julia Angwin بوده است. نویسنده اینگونه در کتاب خود اشاره کرده است که چطور شما اطلاعات شخصی تان را با میل و رغبت در اختیار تبلیغ کننده ها، اسپمرها، بازاریابان آنلاین و… قرار میدهید. اگر شما هم از خوانندگان این کتاب باشید قطعا پس از اینکه چند صفحه ی از این کتاب مطالعه کردید برای حذف اطلاعاتتان اقدام خواهید کرد.

همانطور که اشاره کرده ایم گوگل در استفاده کاربران از اینترنت نقش بسیار مهمی داشته است. در حریم شخصی گوگل از مواردی بوده است که بسیار مورد توجه واقع شده است. این شرکت در گذشته برای اینکه امنیت اطلاعات کاربران تامین شود از وکلای کار کشته استفاده کرده ولی اکنون در این مورد اشتباه بزرگی را انجام داده است. در قسمت فوق برای شما روش حذف اطلاعات از گوگل را ذکر کرده ایم که می توانید از آن استفاده نمایید.

حذف کامل اطلاعات حساب کاربری
تعدادی از کاربران به جای اینکه اطلاعات خود را حذف نمایند ترجیح میدهند که حساب کاربری گوگل خود را به صورت کامل پاک نمایند در چنین شرایطی دیگر این امکان برای شما محیا نیست که از آن استفاده کنید. ولی اگر برای خودتان نام کاربری خاصی را انتخاب نموده اید بهتر است آن را نگه دارید و از پاک کردن کامل حساب کاربری تان خودداری نمایید.
به این نکته دقت داشته باشید که با پاک کردن کامل حساب کاربری تان نمیتوانید در اینده از آن حساب کاربری با همان نام استفاده کنید همچنین اطلاعات شما به صورت کامل حذف می شوند و قابل بازگردانی نیز نخواهند بود. پس بهترین کار برای شما این است که از اطلاعات ضروری و مهم خود یک نسخه پشتیبان تهیه نمایید و بعد از اگر تمایل داشتید حساب کاربری تان را به صورت کامل حذف نمایید.

بایگانی کردن اطلاعات گوگل
قابلیت های مختلفی برای شما وجود داشته است که می توانید از آن ها استفاده نمایید که یکی دیگر از اطلاعات بخش بایگانی کردن گوگل است تا کاربران بتوانند از همه ی اطلاعاتشان نسخه ی پشتیبانی داشته باشند. شما می توانید هر داده ی را که نیاز دارید در این قسمت نگه دارید و هر کدام را که میخواهید حذف نمایید.
در صورتی که می خواهید از هر سرویسی اطلاعات حذف نشود می توانید در مقابل آن تیک را فعال کنید یعنی در وضعیت سبز رنگ قرار بدهید. مثلا شاید قصد داشته باشید داده های را که با شبکه ی اجتماعی گوگل پلاس هستند را نگه دارید و داده های اطلاعات تقویم را حذف نمایید. به آسانی می توانید عملیات های مورد نظرتان را در این قسمت انجام بدهید.

نکته ی مهم
لازم است بدانید که گوگل موقعیت کاربران خود را حفظ می کند. در قسمت سمت چپ تقویم باید منوی کوچک را باز نموده و سپس گزینه Days 30 را کلیک نمایید. حالا سوابق موقعیت مکانیتان در سی روز اخیر نشان داده می شود. اما در کنار این سوابق گزینه ی دیگری را نیز مشاهده می کنید.
گزینه ی Delete all history را کلیک نمایید و بعد از OK را فشار بدهید. در اینجا می توانید جی پی اس دستگاهتان را خاموش نموده تا دیگر موقعیت مکانی تان ثبت نگردد. شما می توانید همه ی سوابق ذخیره شده تان را در قسمت موقعیت مکانی گوگل به وسیله ی این فرآیند حذف نمایید.

قطعا می دانید که حفظ حریم خصوصی و شخصی یکی از مهم ترین مواردی می باشد که باید به آن دقت کنید پس از اموزش های فوق برای حذف اطلاعات از گوگل می توانید استفاده نمایید.

برای در یافت این خدمات حتما با بخش مشاوره رپورتاژ ادز در ارتباط باشید ، رپورتاژ ادز این خدمات را بصورت حرفه ای در اختیار شما عزیزان قرار می دهد. شماره مشاوره واتس اپ 09381224111

دیدگاه ها

در مورد این مقاله بحث کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *