خانه  »  آموزش ها   »   تاثیر رپورتاژ آگهی در سئو سایت

تاثیر رپورتاژ آگهی در سئو سایت

رپورتاژ آگهی در مشرق

رپرتاژ آگهی در سئو سایت چه تاثیری دارد ؟ رپورتاژ آگهی ابزاری برای معرفی خدمات و محصولات به کاربران سایت های خبری می باشد ، با این روش شما علاوه بر اینکه می توانید خدمات و محصولات خود را در این رپرتاژ‌معرفی کنید ، میتوانید دو یا چند لینک هم به سایت خود بگیرید . در رپرتاژ آگهی که هایپر لینک به سمت سایت شما قرار گرفته است یک نکته مثبت به سئو سایت شما خواهد بود .

فهرست مطالب

اهمیت لینک در رپرتاژ آگهی در سئو سایت

چرا که موتور های جستجو اهمیت ویژه ای را برای این موضوع قائلند . وقتی سایت شما در کلمات کلیدی خاصی که مد نظرتان است به سایتتان لینک می شود ربات های موتور جستجو این موضوع را درک می کنند که سایت شما در این کلمه کلیدی فعالیت دارد . این کلمه کلیدی در رپرتاژ آگهی می تواند اسم محصول شما یا نام خدمات شما باشد که بصورت استراتژیک در فروش شما تاثیر خواهد داشت .

سایت های مهم و تاثیر بالای آن در سئو سایت

انتخاب سایت های برتر برای انتشار رپرتاژ آگهی هم از جمله موضوعاتی است که در سئو سایت تاثیر بالایی را داراست می باشد . در انتخاب سایت مناسب برای رپرتاژ آگهی هم باید دقت داشته باشید که چه سایتی را برای انتشار خبر به همراه لینکتان انتخاب می نمایید. در لیست های موجود در رپورتاژ ادز سعی شده است وب سایت های برتر ایرانی مطرح شود که بهترین گزینه برای انتشار اخبار شما باشد .

در رپرتاژ‌ آگهی سعی نمایید بصورت غیر مستقیم به معرفی خدمات و محصولاتتان بپردازید برای اطلاع از نوشتن بهترین رپورتاژ آگهی پیشنهاد میکنم مقاله نحوه نگارش یک رپورتاژ آگهی را مطالعه نمایید. در این مقاله بهترین روش ها برای نوشتن یک رپورتاژ‌ آگهی موفق نوشته شده است که می تواند شما را بصورت کامل راهنمایی کند .

چه نوع رپورتاژ آگهی برای سئو سایت تاثیر دارد ؟

رپورتاژ آگهی به دو صورت می تواند به سئو سایت تاثیر مثبت داشته باشد هم بصورت برند منشن هم گرفتن لینک فالو در رپورتاژ !

آیا می توان تنها با رپورتاژ آگهی سایت را سئو کرد ؟

مطمئنا خیر ! برای استفاده از رپورتاژ آگهی ابتدا باید شما سئو داخلی سایتتان را کامل کنید سپس سراغ رپورتاژ آگهی برای افزایش اعتبار دامنه تان اقدام نمایید.

برای اینکه بیشتر به این موضوع بپردازیم بگذارید نحوه استفاده از برند منشن برای افزایش اعتبار سایت را به شما توضیح دهیم سپس در مورد لینک بیلدینگ با رپورتاژ آگهی به شما توضیحاتی را ارائه کنیم .

برند منشن در رپورتاژ آگهی

برند منشن زمانی انجام می گیرد که شما یک محتوای معرفی از شرکت و وب سایتتان بنویسید و آن را بدون لینک در سایت های معتبر و پر بازدید منتشر کنید ، بسیاری از سئو کاران به این معتقدند گوگل علاوه بر اینکه به لینک های خارجی به وب سایت شما اهمیت می دهد زمانی اسم مجموعه و برند شما در سایت های مختلف اشاره می شود هم تاثیر مستقیم در افزایش اعتبار سایت شما را دارد.

بک لینک در رپورتاژ آگهی

موضوع بعدی  که اعتبار وب سایت شما را نزد موتور های جستجو افزایش می دهد ، گرفتن بک لینک در هر رپورتاژ است شما با گرفتن لینک در رپورتاژ می توانید اعتبار سایت تان را افزایش دهید ، چرا که گرفتن بک لینک از سایت های معتبر و پربازدید به این معنی است که منبع مقاله منتشر شده در آن وب سایت ، وب سایت شما است . از این رو وقتی شما یک لینک از وب سایت معتبر میگیرید ، اعتبار آن به دامنه شما هم منتقل می شود.

دیدگاه ها

در مورد این مقاله بحث کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *