رپورتاژ آگهی و سئو

رپورتاژ آگهی و تاثیر آن در سئو off page : سئو off-page یعنی در حقیقت فعالیت هایی که یک سئو کار در خارج از وب سایت انجام می دهد یکی از روش های بسیار ضروری برای سئو آف پیج استفاده از لینک بیلدینگ یا همان بک لینک در سئو سایت است . یکی از بهترین روش ها برای گرفتن بک لینک از سایت های دیگر رپورتاژ آگهی می باشد . در رپورتاژ آگهی شما می توانید از وب سایت های دارای اعتبار بالا بک لینک بگیرید و این بک لینک باعث افزایش رتبه وب سایت شما در گوگل خواهد شد.

رپورتاژ آگهی برای off page

سئو به عنوان یک استراتژی جدید در بازاریابی آنلاین فرصت خوبی را جهت همه کسب و کارها ایجاد نموده تا با رقبای خود در جستجوگرهایی مانند گوگل رقابت نموده و برای بالاتر قرار گرفتن در نتایج جستجوی گوگل با هم به رقابت بپردازند.

در این مقاله درخصوص آنچه می توانید برای سئو سایت تان انجام بدهید صحبت می­کنیم که این کارها سئو off page با رپورتاژ آگهی نامیده می­شوند. البته شما قبل از انجام سئو off page باید همه کارهای لازم برای سئو on-page را به انجام برسانید.


 
فعالیت در شبکه­ های اجتماعی برای سئو off-page در کنار رپورتاژ آگهی

از جمله کارهای اساسی در سئو off page با رپورتاژ آگهی داشتن فعالیت در شبکه های اجتماعی می­باشد. برای سایت کسب و کار خود در شبکه های اجتماعی صفحه­ای باز کنید و فعالیت اقتصادی نمایید.

علاقمندان تان را زیاد کنید و با محتوای ارسالی در شبکه اجتماعی، اعضا خود را به چالش کشیده و به کامنت گذاری سوق دهید.

وبلاگ نویسی برای سئو off-page

راه اندازی وبلاگ از جمله امور بسیار اثر گذار در سئو off page است. مطالب موجود در سایت­تان را در وبلاگ خود هم منتشر نمایید. چون موتورهای جستجو بلاگها را به عنوان صفحات غیر تجاری تشخیص می-دهند، لذا به آنها اهمیت زیادی می دهند.

فعالیت در فروم ها برای سئو off-page

فروم ها پاتوق افراد علاقمند به یک حوزه یا موضوع می­باشد. فروم ها تخصصی و در حال ارایه اطلاعات در یک زمینه خاص ایجاد شده­اند. مثل فروم طراحی سایت، فروم بازاریابی آنلاین و غیره. می توانید در این فروم­هاضمن بحث درباره موضوع فروم، نسبت به ایجاد بک لینک به سایتتان هم اقدام کنید.

ارسال مقاله برای سئو off-page

می­توانید مقالات­تان را با درج آدرس سایت­تان د انتهای آنها به دیگر سایتها ارسال کنید.

رپورتاژ خبری برای سئو off-page

انتشار مطبلی در سایت خبری هم می­تواند مفید باشد. نظر به ارزشی که سایت­های خبری نزد گوگل دارند، فعالیت در این سایت ها برای سئو سایت شما مطلوب است.

تبادل لینک برای سئو off-page

باید بتوانید برای سایت­تان یک استراتژی لینک دهی مناسب تهیه کنید. داشتن این استراتژی به سئو سایت­تان کمک زیادی خواهد کرد. تبادل لینک می­تواند بخشی از این استراتژی به حساب آید. مبحث لینک هم مهم است و هم حساس. افراط و تفریط در آن به شما لطمه وارد می­کند.

لینک طعمه برای سئو off-page

در صورت استفاده از مطالب منتشر شده در سایت دیگران در سایت خودتان، حتما لینک آن وب سایت را به عنوان منبع قرار دهید. دیگران هم بعدا همین کار را برای سایت شما انجام خواهند داد و در سئو سایت تان تاثیر خوب و قابل توجهی خواهد داشت.

لینک متقابل برای سئو off-page

هرجا که احساس می­کنید نیاز است، به صفحات داخلی سایت تان لینک دهید (لینک داخلی) که محبوبیت لینک­های داخلی­تان را افزایش خواهد داد. مثال خیلی معروف آن، سایت ویکی پدیاست. این مساله برای سئو off-page شما اساسی است.

ارسال رخداد برای سئو off-page

ارسال رخداد یک تکنیک جهت بازدید موقتی برای سایت می­باشد. این کار باعث بالا رفتن آمار بازدید در بعضی روزها میشود که از نظر گوگل پنهان نمی ماند و برای سئو سایت مفید است.

تبلیغات ویدیویی برای سئو off-pag

انجام دادن تبلیغات ویدیویی برای سئو off-page و سئو سایت شما مفید و موثر است. در یوتیوب و آپارات می­توانید ویدیوهای خود را منتشر نمایید و در سایت خودتان هم قرار دهید. گوگل این ویدیوها را به عنوان محتوا شناسایی می­کند و سئو سایت تان تقویت می­شود.

Pdf برای سئو off-page

بعضی از مطالبتان را به شکل pdf در سایت بگذارید. و درون محتوای فایل، لینک وب سایتتان را قرار دهید تا کاربران به شما دسترسی داشته باشند. این کار هم از عوامل اثرگذار در سئو سایت و ارتقای رتبه­تان در  گوگل است.

گفتگوی آنلاین برای سئو off-page

اگر امکان گفتگوی آنلاین را در سایت خود  فراهم کنید باعث افزایش مدت زمان حضور کاربران در سایت تان خواهد شد. bounce rate (عامل اساسی در بهبود نمره سئو سایت در گوگل) سایت را ارتقا میدهد و هم اعتماد کاربران را بعلت پاسخگویی­تان، به کار شما بیشتر خواهد کرد.

 

پست گذاری برای سئو off-page

گذاشتن پستهای منظم سبب میشود سایت تان دایما بروزرسانی شده و کراول های گوگل آنها را دیده و ثبت بنمایند.

شبکه­های خرید اجتماعی برای سئو off-page

چنانچه سایت فروشگاهی دارید، محصولاتتان را در بخش جستجوی محصولات گوگل یا در فروشگاه آنلاین یاهو یا Kaboodle، Style Feeder، Wists، Five Limes ، Buzz Shout ، Ohmybuzz و ...هم بفرستید.

 موارد فوق، کارهای خیلی موثری در پروسه طراحی سایتتان است. تلاش کنید این کارها را منظم انجام دهید.

مهم ترین نکته در انجام سئو سایت، رفتار منظم خواهد بود. گوگل فعالیت سایتها را بررسی می­کند.

اگر به دنبال خرید رپورتاژ آگهی هستید می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید .

پیشنهاد میکنم مقالات زیر رو هم مطالعه فرمایید :

سئو با رپورتاژ‌ آگهی مهمترین فاکتور بازاریابی اینترنتی

بک لینک در رپورتاژ آگهی و تاثیر آن در سئو سایت

گرفتن بک لینک برای رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی با لینک فالو

تاثیر رپرتاژ آگهی در سئو سایت
 

تمامی حقوق مربوط به گروه رپورتاژ ادزرپورتاژ آگهی | خرید رپورتاژ ) می باشند .

طراحی سایت توسط اینتن

برای مشاوره تلگرام کلیک کنید 09381224111