خانه  »  مقالات ویژه   »   برگزاری نشست خبری : پوشش خبری از رویداد ها

برگزاری نشست خبری : پوشش خبری از رویداد ها

برگزاری نشست خبری : پوشش خبری از رویداد ها

 نشست خبری چیست : برگزاری نشست خبری یا کنفرانس مطبوعاتی یا بقولی نشست رسانه ای با هدف خبرسازی به کمک اصحاب رسانه و خبرنگاران انجام می پذیرد ، خبرنگاران برای پوشش این رویداد در رسانه ها با حضور در نشست های خبری اتفاقات و تحولات مطرح شده در نشست خبری را در رسانه ها منعکس می کنند. معمولا از نشست خبری به دو دلیل استفاده می شود 1- انعکاس اخبار رویداد های مثبت در  شرکت ها 2- پاسخ به سوالات خبرنگاران در مورد اتفاقات ناگوار یا مشکلات موجود در شرکت ها است.

با برگزار نشست خبری و کنفرانس مطبوعاتی می توان افکار عمومی را در زمینه رویداد های مثبت یا منفی شرکت ها و یا شخصیت های سیاسی  و … را پوشش داد. شما با کنفرانس مطبوعاتی می توانید در کنار اطلاع رسانی رویدادتان از بحث رپورتاژ آگهی هم استفاده کنید اگر می خواهید تنها به خرید رپورتاژ اقدام نمایید می توانید از بخش زیر لیست رپورتاژ سایت ها را مشاهده نمایید کافی است در لینک زیر کلیک کنید.

برای خرید رپورتاژ آگهی برای نشست خبری اینجا کلیک کنید

برگزاری نشست خبری (کنفرانس مطبوعاتی) ابزار مفید برای انتقال پیام کسب و کار ها

نشست رسانه ای کمک می کند پیام روابط عمومی شرکتها در سطح رسانه ها و افکار عمومی منتشر شود که می تواند بهترین ابزار برای انتقال پیام کسب و کار ها و شرکت ها در میان افکار عمومی می شود.

پوشش خبری چیست : پوشش خبری در حقیقت انتشار اخبار یک رویداد است که توسط رسانه ها و آژانس های خبری مثل رپورتاژ ادز انجام می پذیرد. معمولا پوشش خبری پس از کنفرانس خبری می تواند به پخش اخبار شما در بین رسانه ها کمک کند.

دلیل اصلی استفاده از نشست های خبری برای انتقال پیام به افکار عمومی

– دسترسی به بازیگران اصلی فضای رسانه و افکار عمومی و ارائه اطلاعات درست و براساس سیاست های روابط عمومی شرکت ها برای رسانه ها !

– ایجاد ارتباط مستقیم با خبرنگاران و ارتباط دوجانبه با رسانه ها کمک می کند تمامی زوایای اهداف سازمان توسط اصحاب رسانه مورد بررسی قرار گیرد.

– در نشست های خبری شما قادر خواهید بود محصولات جدید ، پیشرفت های سازمان تان را در اختیار رسانه ها قرار دهید که هم از بعد معرفی محصول و خدمات به شما کمک خواهد کرد هم از بعد برندینگ به سازمان شما کمک خواهد کرد.

– برگزاری نشست خبری بهترین راه برای مقابله با تبلیغات منفی رقبا برای کسب و کار شما خواهد بود ، شما در نشست رسانه ای می توانید بصورت مستقیم به رسانه ها پاسخگو باشید. البته این نکته حائز اهمیت است که قبل از برگزاری نشست خبری نظر افکار عمومی در مورد محصولات  شما باید بصورت کامل مورد بررسی قرار گیرد تا پاسخ سوالات احتمالی خبرنگاران قبل از نشست خبری آماده شود.

– اطلاع رسانی اخباری که گاهی اوقات با هزینه های بسیار بالا انجام می پذیرد با استفاده از نشست خبری شما می توانید بدون هزینه اضافی اخبار سازمان تان را در رسان های بزرگ پوشش دهید.

– کنفرانس خبری شما با حضور رسانه های بزرگ و پر مخاطب جان میگیرد پس حضور رسانه های معتبر علاوه بر تاثیر گذاری بیشتر اعتبار سازمان شما را هم افزایش خواهد داد.

– کنفرانس خبری در کنار تمامی موضوعات فوق می تواند بر روی برندینگ شما تاثیر بسزایی خواهد داشت.

رپورتاژ ادز ؛ مجری برگزاری نشست خبری (کنفرانس مطبوعاتی) شرکت‌ها و سازمان ها

گروه خبری رپورتاژ ادز با ارائه خدمات پوشش خبری از رویداد ها و مراسم رونمایی محصولات جدید شرکت ها و سازمان ها در دنیای اینترنت خبرسازی می نماید ، روش ارائه خدمات در این حوزه بدین گونه است که با هماهنگی های لازمه ، گروه رپورتاژ ادز با هماهنگی خبرنگاران مختلف از خبرگزاری های مختلف را به رویداد خبری شما ارسال می نماید تا در بهترین کیفیت مراسم خبری شما در دنیای اینترنت پوشش داده شود .

شما می توانید برای اطلاعات بیشتر از پوشش خبری رویداد ها و مراسم رونمایی محصولاتتان با ما در ارتباط باشید.

پوشش خبری رویداد ها با گزارش نویسی خبرنگاران در بسیاری از وب سایت ها و پایگاه های خبری در ایران منتشر می شود ، معمولا در تمامی کشور ها شرکت های بزرگ و کوچک به کمک خدمات پوشش خبری محصولات و خدمات خود را به مخاطبان بسیار زیادی که در سراسر جهان هستند می رساند.

نحوه برگزاری نشست خبری (چگونه نشست خبری برگزار کنیم)

رپورتاژ ادز با توجه به ارتباط مستقیم با رسانه های تاثیر گذار خدمات برگزاری نشست خبری را ارائه می کند. برای آشنایی با نحوه برگزاری نشست خبری می توانید با شماره تماس های شرکت در ارتباط باشید ، برای برگزاری نشست خبری در ابتدا نیاز ها و اهداف از برگزاری نشست خبری در یک جلسه مشاوره رایگان از کارفرما دریافت می گردد و براساس نیاز های سازمان برنامه ریزی نشست خبری انجام میگیرد.

پوشش خبری مراسم و رویداد های شما در خبر گزاری ها و پایگاه های خبری پر مخاطب در ایران انجام می پذیرد .  در صورت نیاز به مشاوره با شماره تماس های ما در ارتباط باشید.

شماره تماس 02166556973

متن دعوتنامه نشست خبری

در متن دعوت نامه نشست خبری چه موضوعاتی را باید مطرح کنیم ؟ برای راحتی شما نمونه دعوت نامه های نشست خبری و یکی از نمونه کار های رپورتاژ ادز در تصاویر زیر ارائه شده است. از نمونه پروژه هایی که توسط رپورتاژ ادز برگزار شده است در تصویر زیر ارائه شده است.

متن دعوت نامه نشست خبری

برای مشاهده خبر این نشست همکاران سیستم می توانید این لینک را ببینید.

دیدگاه ها

در مورد این مقاله بحث کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *