خانه  »  آموزش ها   »   نحوه نوشتن رپورتاژ آگهی | آموزش رپورتاژ نویسی

نحوه نوشتن رپورتاژ آگهی | آموزش رپورتاژ نویسی

رپورتاژ آگهی با لینک فالو

چگونه می توان یک رپورتاژ آگهی موفق نوشت ؟ در این مقاله سعی میکنیم بهترین راه برای نوشتن یک رپورتاژ آگهی را برای شما عزیزان معرفی کنیم . پس با ما همراه باشید .

فهرست مطالب

نکات کلیدی مهم در نگارش یک رپورتاژ آگهی

در تهیه یک رپورتاژ آگهی باید به این نکته توجه کرد که خبر تهیه شده نباید بصورت مستقیم به تبلیغات شما جهت گیری داشته باشد . بهترین رپورتاژ , رپورتاژی است که بصورت غیر مستقیم هدف تبلیغاتی شما را به مشتری یا بقول معرفو کاربر برساند . پس با نگارش یک رپورتاژ آگهی با متن تبلیغاتی غیر مستقیم یک گام به انتشار رپورتاژ موفق پیش رفته ایم .

در رپورتاژ نگارش شده سعی نمایید نکته های کلیدی و آموزشی و مفیدی را در اختیار کاربر از حیطه کاری خود قرار دهید . این موضوع باعث خواهد شد که مشتری یا کاربری که خبر شما را مطالعه می نماید خبر شما را به عنوان یک مطلب مفید بداند و این خود باعث خواهد شد شما در ذهن کاربر باقی بمانید .

تیترهای جذاب تبلیغاتی

دومین گام برای داشتن یک رپورتاژ آگهی موفق , نوشتن یک تیتر جذاب است . تمامی روزنامه ها و خبرگزاری ها برای داشتن یک خبر جذاب از شورای تیتر استفاده می کنند . پس شما این نکته را در نظر داشته باشید که داشتن تیتر جذاب و زیبا باعث جذب کاربران زیادی برای مطالعه خبر شما خواهد شد .

سومین گام در نوشتن یک رپورتاژ آگهی موفق داشتن تبلیغی مخفی و بارز در خبر آگهی شماست . همیشه برای نوشتن یک رپورتاژ موفق این نکته را در نظر بگیرید که تبلیغ شما باید بصورت زیرکانه و مخفی در رپورتاژ مطرح شود . پس بصورت زیرکانه و مخفی از قرار دادن لینک یا نام مجموعه خود در رپورتاژ سعی کنید خود را به مشتری به عنوان منبع این خبر و مطلب مفید معرفی نمایید.

این نکته را هم در نظر بگیرید محتوای تبلیغی شاید زیاد دیده نشود ، اگر سعی کنید در نوشتن رپورتاژ سعی کنید یک نکته به کاربر آموزش دهید ، و یک ارزش افزوده در ذهن کاربر ایجاد کنید ، مطمئنا در بازخوردی که از انتشار رپورتاژ دریافت می کنید بیشتر خواهد بود ، حتی تهیه راهنمای خرید کالا یا خدمات می تواند نتیجه بهتری را در دید کاربر نسبت به محتوای شما داشته باشد و در پایان راهنمای خرید می توانید کاربر را به سمت سایت تان بکشانید ، هر اندازه متن تولیدی به گونه ای باشد که کاربر را راغب به کلیک بر روی محتوای شما بکند ، احتمال کسب نتیجه بیشتر خواهد بود.

به همین سادگی شما توانستید یک رپورتاژ آگهی یا خبر آگهی موفق را به انتشار برسانید .

برای خرید رپورتاژ آگهی اینجا کلیک کنید

دیدگاه ها

در مورد این مقاله بحث کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *