خانه  »  خبرگزاری های همکار رپورتاژ ادز   »   رپورتاژ آگهی در سایت شفقنا

رپورتاژ آگهی در سایت شفقنا

رپورتاژ آگهی در سایت شفقنا

رپورتاژ آگهی در سایت شفقنا : سایت شفقنا یکی از خبرگزاری های بین المللی ایرانی می باشد که از نظر بازدید و رتبه الکسا رتبه 55 در ایران و 2700 جهان را از آن خود کرده است ، شفقنا یکی از معتبر ترین سایت های خبری است چرا که علاوه بر بازدید بالا و رتبه بسیار مناسب در الکسا از نظر اتوریتی یا ارزش دامنه هم در رتبه بسیار ارزشمندی حضور دارد.

چرا رپورتاژ آگهی شفقنا را خریداری کنیم ؟

با بررسی اتوریتی دامنه خبرگزاری شفقنا در وب سایت moz.com به عدد 59 می رسیم این عدد از نظر اعتبار دامنه عدد بسیار مناسبی است ، چرا که اغلب وب سایت های برتر ایران از نظر رتبه سئویی در این حول حوش قرار دارند و عدد 59 برای اتوریتی دامنه عدد بسیار مناسبی است ، اگر شما به دنبال وب سایت ارزشمندی برای دریافت بک لینک برای سئو هستید انتشار رپورتاژ آگهی شفقنا می تواند بهترین گزینه برای شما باشد.

برای مشاهده قیمت بروز و خرید رپورتاژ آگهی کلیک کنید.

یکی از دلایلی که این وب سایت اعتبار بسیار بالایی نزد موتور های جستجو دارد ، چند زبانه بودن این وب سایت است ، این خبرگزاری در زبان های بسیار مختلف فارسی ، عربی ، انگلیسی اردو ، فرانسه و … در دسترس است ، داشتن چندین زبان برای یک وب سایت اعتبار بسیار بالایی را نزد گوگل به همراه خواهد داشت.

در کنار تمامی این موضوعات وب سایت شفقنا علاوه بر اتوریتی دامنه بسیار مناسب اسپم اسکور بسیار پایینی را هم دارد از اینرو اگر به دنبال یک وب سایت با اسپم اسکور پایین هستید سایت شفقنا بهترین گزینه برای شماست .

آدرس سایت خبری شفقنا بصورت shafaqna.com می باشد ، البته رپورتاژ آگهی های شفقنا در آدرس اینترنتی eco.shafaqna.com منتشر می شود و شما در رپورتاژ آگهی شفقنا می توانید 3 الی 4 لینک فالو دائمی دریافت نمایید. همچنین 2 الی 3 عکس هم در هررپورتاژ آگهی می توانید داشته باشید. با توجه به اینکه بسیاری از خبرخوان ها و سایت های خبری مختلف از این وب سایت خبر بازنشر می کنند خبر شما در اولین زمان ممکن در نتایج گوگل ایندکس شده و اعتبار بسیار بالایی را خواهد داشت.

دیدگاه ها

در مورد این مقاله بحث کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *