خانه  »  خبرگزاری های همکار رپورتاژ ادز   »   رپورتاژ آگهی در پارس نیوز

رپورتاژ آگهی در پارس نیوز

رپورتاژ آگهی در پارس نیوز

سایت خبری پارس نیوز یکی از قدیمی ترین پایگاه های خبری است ، رپورتاژ ادز مفتخر است بصورت ویژه خدمات رپورتاژ آگهی را در وب سایت پارس نیوز ارائه می کند. اما چرا در وب سایت پارس نیوز رپورتاژ آگهی منتشر کنیم ؟ پارس نیوز با نزدیک به 14 سال فعالیت در زمینه خبر و انتشار اخبار حوزه های مختلف سیاسی ، اجتماعی و اقتصادی طیف وسیعی از علاقه مندان به اخبار این حوزه را داراست ، از این گذشته این وب سایت دارای دامین اتوریتی 29 و رتبه الکسای 581 جزو 1000 سایت برتر ایرانی به شمار می رود. این وبسایت علاوه بر داشتن اعتبار سئویی در زمینه گرفتن بک لینک در رپورتاژ آگهی باعث دیده شدن اخبار روابط عمومی و رپورتاژ آگهی شما خواهد شد.

رپورتاژ آگهی پارس نیوز

پارس نیوز در کنار سایر پایگاه های خبری به دلیل داشتن اعتبار دامنه بسیار بالا و بازدید کننده ثابت و جدید از موتور های جستجو باعث خواهد شد بیش از 250 هزار نفر بازدید کننده اخبار منتشر شده شما در این پایگاه خبری دیده شود. آدرس وب سایت پایگاه خبری پارس نیوز parsnews.com می باشد.

برای مشاهده قیمت بروز و خرید رپورتاژ آگهی کلیک کنید.

سایت خبری پارس نیوز از نظر دامین اتوریتی رتبه 29 را در اختیار خود دارد که برای خرید رپورتاژ گزینه مناسبی به شمار می رود.

این بازدید با هزینه های بسیار رقابتی رپورتاژ آگهی و مقایسه این نوع تبلیغات با سایر تبلیغات می تواند رقم بسیار معقولانه در زمینه تبلیغات به شمار رود. اگر به دنبال انتشار اخبار روابط عمومی یا رپورتاژ آگهی در وب سایت پارس نیوز هستید می توانید با بخش فروش رپورتاژ ادز در ارتباط باشید و از مشاوره رایگان رپورتاژ ادز در زمینه طراحی و اجرای کمپین های روابط عمومی ، تبلیغات رسانه ای و  نشست های خبری استفاده کنید.

رپورتاژ ادز برای کسب بهترین نتیجه از کمپین های تبلیغاتی و روابط عمومی در کنار شما عزیزان است ، دیده شدن در بین کاربران اینترنتی و علاقه مندان به خدمات شما تخصص ماست. برای آغاز این راه فاصله کوتاه است. تنها کافی است با شماره تماس رپورتاژ ادز یا تلگرام 09381224111 در ارتباط باشید. ما در تمامی این مراحل در کنار شما هستیم ، آنالیز سئوی وب سایت تا پیاده سازی اقتصادی ترین کمپین های تبلیغاتی !

منتظر دیدار شما در بین خانواده 3000 نفری از مشتریان رپورتاژ ادز هستیم.

برای خرید رپورتاژ آگهی در سایت خبری پارس نیوز کلیک کنید.

در هر رپورتاژ پارس نیوز چند لینک فالو می توان قرار داد ؟

در هر رپورتاژ می توان سه لینک فالو قرارداد

هزینه انتشار رپورتاژ آگهی در پارس نیوز چقدر است ؟

هزینه انتشار رپورتاژ آگهی در سایت پارس نیوز 220000تومان است

آیا لینک ها دائمی و فالو هستند ؟

بله تمامی رپورتاژ هایی که رپورتاژ ادز منتشر می کند دائمی هستند

دیدگاه ها

در مورد این مقاله بحث کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *