خانه  »  خبرگزاری های همکار رپورتاژ ادز   »   رپورتاژ آگهی در جماران

رپورتاژ آگهی در جماران

رپورتاژ آگهی در جماران

رپورتاژ آگهی در جماران : سایت جماران یکی از پایگاه های خبری در سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی و مذهبی می باشد . اگر به دنبال خرید رپورتاژ آگهی جماران هستید ابتدا باید اعتبار سئویی وب سایت جماران را مورد بررسی قرار دهیم.

اعتبار سئویی جماران برای خرید رپورتاژ آگهی

اگر سایت جماران را مورد بررسی قرار دهیم. این سایت از نظر دامین آتوریتی یا اعتبار دامنه 41 قرار دارد از این رو این اعتبار دامنه رتبه مناسبی برای خرید است ، علاوه بر این موضوع در گام دوم باید رتبه الکسای سایت خبری جماران را برای خرید رپورتاژ بررسی کنیم ، رتبه الکسای جماران در بین سایت های ایرانی 100 می باشد یعنی جماران صدمین سایت فعال دارای بیشتری بازدید در ایران است.

مشاهده قیمت بروز و خرید رپورتاژ آگهی جماران

در مورد سایت خبری جماران بیشتر بدانید.

همه ما می‌دانیم که وجود پایگاه های خبری توانسته است نقش مهمی را از از لحاظ اطلاع رسانی و بالابردن سطح اطلاعات مخاطبان نقش بسیار مهمی را ایفا می کند و روزانه میلیون ها نفر به واسطه سایت های خبری می‌توانند در حوزه‌های مختلفی جدیدترین خبر ها را مطالعه کنند.
در میان انبوهی از وبسایت های خبری برخی از دیدگاه کاربران توانسته‌اند موفق‌تر باشد و مخاطبان بیشتری را به خود جذب کنند. پایگاه خبری جماران یکی از این وبسایت های خبری بوده که نقش اطلاع رسانی را به بهترین شکل ممکن اجرا می کند و در راستای ترویج اندیشه‌های رهبر بزرگ انقلاب اسلامی گام های موثری را بر میدارد.
در سال ۱۳۸۷ در تاریخ بیست و دوم بهمن ماه پایگاه خبری جماران فعالیت خودش را به شکل آزمایشی آغاز کرده و جدید ترین خبر ها و بروز ترین آنها را در مورد کشور ایران و جهان در اختیار مخاطبان می‌گذارد تا مخاطب بتواند با خواندن متن اطلاعات دقیق و روشن را در حوزه‌های مختلف به دست بیاورد. صاحب امتیاز این پایگاه خبری موسسه جماران و مدیر مسئول آن محمد علی نادعلی زاده می باشد.
اعضای تحریری مجموعه جماران و تمامی افرادی که در این مجموعه مشغول به کار هستند تمامی تلاش خود را می کنند تا بتوانند به بهترین شکل ممکن اطلاع رسانی را برای مخاطبان خود انجام بدهند و همچنین در چارچوب قوانین نظام جمهوری اسلامی ایران فعالیت می نمایند و البته تلاش می‌کنند تا معیارهای اخلاقی حرفه‌ای را در در هر شرایطی در برابر مخاطبان در نظر بگیرند و آنها را به بهترین نحوه اجرا کنند.
روزنامه نگاران فعال مجموعه جماران در مصاحبه‌های خودشان با مصاحبه شوندگان و انتشار گفتگوها احترام به مصاحبه شونده را لحاظ نموده و با رعایت حداکثر امانتداری اقدام به منتشر کردن و تنظیم مصاحبه می‌کنند و در نهایت اگر که مصاحبه شونده درخواست داشته باشد که در متن نهایی نیز نظر بدهد پس از پایان کار متن نهایی به مصاحبه شونده ارائه می شود و پس از نظارت منتشر می گردد. هیچگونه گفتگوهایی بر خلاف مصاحبه شوندگان پخش نمی گردد.
شما با ورود به وب سایت خبری جماران به نشانی https://www.jamaran.news/ با عناوین اخبار فقه و حقوق، سیاست، اقتصاد، بین الملل، استانها، عکس، ویدیو، علم و فناوری، فرهنگ و هنر، کار و درآمد، جامعه، سبک زندگی، ورزش روبرو خواهید شد و در صفحه نخست جدید ترین خبر ها به اطلاع شما عزیزان ارائه می گردد.
اگر شما هم علاقه دارید که به صورت روزانه جدیدترین اخبار را در حوزه ی کشوری و جهانی مطالعه کنید به وب سایت جماران مراجعه کنید.

در رپورتاژ آگهی پایگاه خبری جماران چند لینک فالو قرار میگیرد ؟

در رپورتاژ آگهی پایگاه خبری جماران شما می توانید 3 لینک فالو داشته باشید

آیا رپورتاژ سایت خبری جماران دائمی است ؟

بله رپورتاژ آگهی جماران دائمی است

هزینه انتشار رپورتاژ در جماران چقدر است ؟

هزینه رپورتاژ آگهی در پایگاه خبری جماران حول حوش 450 هزار تومان است برای خریدبا بهترین قیمت کلیک کنید.

دیدگاه ها

در مورد این مقاله بحث کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *