خانه  »  خبرگزاری های همکار رپورتاژ ادز   »   رپورتاژ آگهی در آی تی رسان

رپورتاژ آگهی در آی تی رسان

رپورتاژ آگهی در آی تی رسان

رپورتاژ آگهی یکی از مهم ترین تبلیغات اینترنتی در دنیای سایت های خبری می باشد ، بسیاری از صاحبان وب سایت ها برای معرفی محصولات و خدمات خود به دنبال انتشار رپورتاژ آگهی در سایت های خبری هستند . چرا رپورتاژ آگهی در سایت های تکنولوژی خریداری کنیم ؟ بهترین دلیل برای این موضوع این است که رپورتاژ های سایت های تکنولوژی در صفحه اصلی سایت منتشر می شود.

 رپورتاژ آگهی آی تی رسان

رپورتاژ ادز با توجه به پیشینه فعالیت های رسانه ای با بسیاری از وب سایت های خبری برای رپورتاژ آگهی همکاری می نماید . خوشحالیم این خبر را به مشتریان عزیز ارائه کنیم که به تازگی انتشار اخبار و رپورتاژ آگهی در سایت خبری وزین آی تی رسان هم به لیست سایت های خبری رپورتاژ ادز اضافه شده است .

شما جهت انتشار اخبار و آگهی های خبری خود می توانید در این وب سایت هم از طریق رپورتاژ ادز اقدام نمایید. شایان ذکر است وب سایت خبری آی تی رسان با رتبه 429 یکی از بهترین وب سایت های خبری در حوزه آی تی در ایران می باشد .

برای انتشار رپورتاژ آگهی در سایت خبری آی تی رسان با رپورتاژ ادز در تماس باشید. همچنین میتوانید با انتخاب چند وب سایت همزمان در طرح های تخفیفی رپورتاژ ادز شرکت نمایید.

با ما همراه باشید تا بهترین خدمات تبلیغاتی خبری را در اختیار داشته باشید. رپورتاژ ادز یکی از بزرگترین آژانس های تبلیغات خبری در ایران می باشد.

برای مشاهده قیمت بروز و خرید رپورتاژ آگهی کلیک کنید.

در رپورتاژ آگهی آی تی رسان چند لینک فالو می توان ثبت کرد ؟

در رپورتاژ آی تی رسان شما می توانید 3 لینک فالو قرار دهید

آیا رپورتاژ آی تی رسان دائمی است ؟

بله رپورتاژ دائمی است

هزینه انتشار رپورتاژ در آی تی رسان چقدر است ؟

هزینه رپورتاژ آگهی در آی تی رسان حول حوش 800 هزار تومان است ، برای قیمت بروز به بخش فروشگاه سایت مراجعه نمایید

دیدگاه ها

در مورد این مقاله بحث کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *