خانه  »  خبرگزاری های همکار رپورتاژ ادز   »   خرید رپورتاژ آگهی ایلنا

خرید رپورتاژ آگهی ایلنا

خرید رپورتاژ آگهی ایلنا

رپورتاژ آگهی ایلنا : خبرگزاری ایلنا یکی از قدیمی ترین خبرگزاری های مطرح ایران است ، ایلنا که به خبرگزاری کار ایران مطرح است وابسته به وزارت کار ایران است، اگر به دنبال انتشار و خرید رپورتاژ آگهی ایلنا هستید در این مقاله می خواهیم اعتبار وب سایت خبرگزاری ایلنا را مورد بررسی قرار دهیم و ببینیم ارزش خبرگزاری ایلنا برای انتشار رپورتاژ آگهی چقدر است ، پس با ما همراه باشید.

انتشار رپورتاژ آگهی ایلنا

سایت خبرگزاری ایلنا با داشتن دامین اتوریتی (اعتبار سئویی وب سایت) 57 است اگر این اتوریتی را با سایر سایت های خبری مورد بررسی قرار دهیم عدد بسیار مناسبی است ، از نظر الکسا یا رتبه وب سایت از نظر بازدید در بین سایت های ایرانی 167 است یعنی وب سایت ایلنا سایت 167 ایران است اگر رتبه این وب سایت در بین سایت های جهانی را مورد بررسی قرار دهیم این وب سایت رتبه 4100 جهان را از آن خود کرده است ، با در نظر گرفتن این موضوعات و اینکه 43 درصد از ورودی های این وب سایت از موتور های جستجو است می توان به این نتیجه رسید که خبرگزاری ایلنا گزینه مناسبی برای انتشار رپورتاژ آگهی است.

برای مشاهده قیمت بروز و خرید رپورتاژ آگهی کلیک کنید.

سایت خبرگزاری ایلنا در سال 1381 فعالیت خود را آغاز کرد ، خبرگزاری ایلنا روزانه حدود 600 خبر در زبان های فارسی،عربي و انگلیسی منتشر می کند. شایان ذکر است خبرگزاری ایلنا در ابتدا با آدرس اینترنتی ilna.ir فعالیت میکرد که پس از اهمیت رتبه الکسا و خرید سرتیفیکیت الکسا در بین سایت های پربازدید دامنه وب سایت ایلنا به آدرس اینترنتی ilna.news تبدیل شد.

اگر به دنبال خرید رپورتاژ آگهی ایلنا هستید می توانید از طریق تلگرام با همکاران بخش فروش رپورتاژ ادز در ارتباط باشید. یا از بخش پرتال مشتریان رپورتاژ ادز بصورت آنلاین خرید نمایید. اگر می خواهید در زمینه انتشار رپورتاژ آگهی در ایلنا و سایر خبرگزاری های مطرح ایران اقدام کنید و نیاز به مشاوره رایگان هستید حتما با بخش فروش رپورتاژ ادز در ارتباط باشید.

در رپورتاژ آگهی ایلنا چند لینک فالو می توان قرار داد؟

در هر رپورتاژ آگهی ایلنا شما می توانید 3 لینک فالو قرار دهید.

آیا رپورتاژ آگهی ایلنا دائمی است ؟

بله تمامی رپورتاژ آگهی هایی که توسط رپورتاژ ادز ارائه می شود همه دائمی هستند ، برای جلوگیری از مشکلات برای مشتریان عزیز به هیچ عنوان سایت های خبری که لینک دائمی قرار نمیدهند به مشتریان معرفی نمی شود.

قیمت رپورتاژ آگهی در ایلنا چقدر است ؟

هزینه انتشار رپورتاژ آگهی در سایت ایلنا 390 هزار تومان است

دیدگاه ها

در مورد این مقاله بحث کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *