خانه  »  خبرگزاری های همکار رپورتاژ ادز   »   رپورتاژ آگهی دیجیاتو

رپورتاژ آگهی دیجیاتو

رپورتاژ آگهی دیجیاتو

 سایت های خبری در حوزه تکنولوژی از طرفداران بسیار زیادی برخوردارند یکی از بهترین و پر طرفدار ترین وب سایت های حوزه تکنولوژی وب سایت خبری دیجیاتو می باشد . با توجه به اینکه دیجیاتو در بین سایت های خبری تکنولوژی از جایگاه ویژه ای برخوردار است می تواند گزینه بسیار مناسبی برای خرید رپورتاژ به حساب آید ، همچنین با توجه به اینکه رپورتاژ های سایت های فناوری در صفحه اصلی سایت ها منتشر می شود می تواند گزینه مناسبی برای انتشار رپورتاژ انتخاب شود.

رپورتاژ آگهی در سایت خبری دیجیاتو

دیجیاتو به دلیل داشتن کاربران و مخاطبان بسیار بالاتوانسته جایگاه ویژه ای در بین کاربران در دنیای تکنولوژی داشته باشد . از این رو تبلیغاتدر این وب سایت خبری هم یکی از مهم ترین موضوعاتی است که مدیران شرکت ها و صنایع به دنبال آن هستند.

یکی از مهم ترین نوع تبلیغات که امروزه در سایت های خبری تکنولوژی انجام می پذیرد رپورتاژ آگهی می باشد . رپورتاژ آگهی نوعی خبر تبلیغاتی است که با هدف تبلیغات در سایت های خبری منتشر می شود .

رپورتاژ آگهی در سایت خبری دیجیاتو از جمله موضوعاتی است که بسیاری از علاقه مندان به انتشار تبلیغات خبری یا همان رپورتاژ آگهی دوست دارند در این وب سایت خبری پر مخاطب به انتشار رپورتاژ آگهی اقدام نمایند . رپورتاژ ادز مفتخر است این خدمات حرفه ای در حوزه انتشار رپورتاژ آگهی در سایت دیجیاتو را به مشتریان خود ارائه نماید .

برای مشاهده قیمت بروز و خرید رپورتاژ آگهی کلیک کنید.

در رپورتاژ آگهی سایت فناوری دیجیاتو چند لینک فالو می توان ثبت کرد ؟

در رپورتاژ دیجیاتو شما می توانید 3 لینک فالو قرار دهید

آیا رپورتاژ دیجیاتو دائمی است ؟

بله رپورتاژ دائمی است

هزینه انتشار رپورتاژ در دیجیاتو چقدر است ؟

هزینه رپورتاژ آگهی در دیجیاتو حول حوش یک میلیون و  سیصد تومان است ، برای قیمت بروز به بخش فروشگاه سایت مراجعه نمایید

دیدگاه ها

در مورد این مقاله بحث کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *