خانه  »  خبرگزاری های همکار رپورتاژ ادز   »   رپورتاژ آگهی در سایت کلیک

رپورتاژ آگهی در سایت کلیک

رپورتاژ آگهی در سایت کلیک

سایت های فناوری یکی از بهترین گزینه ها برای انتشار رپورتاژ آگهی به شمار می روند، اما چرا ؟ اگر سایت های فناوری را در زمینه رپورتاژ آگهی مورد بررسی قرار دهید ، این وب سایت ها تبلیغات خبری را در ستون اصلی خود به نمایش می گذارند ، قرار دادن رپورتاژ آگهی در سایت های فناوری این ویژگی را دارد که تبلیغات خبری در این وب سایت ها بیشتر دیده می شود ، دیده شدن بیشتر در بین کاربران سایت های خبری می تواند به برندینگ شما در بین کاربران اینترنتی این وب سایت ها کمک کند.

رسانه کلیک یکی از قدیمی ترین سایت های فناوری در ایران به شمار می رود ، انتشار رپورتاژ آگهی در این وب سایت می تواند کمک شایانی به دیدن شدن شما و گرفتن بگ لینک در داخل رپورتاژ می تواند به افزایش اعتبار سایت شما در بین کاربران کمک شایانی بکند. آدرس اینترنتی رسانه کلیک click.ir می باشد.

رپورتاژ آگهی کلیک

رسانه کلیک به دلیل ارتباط نزدیک خود با وب سایت رپورتاژ ادز این خدمات را با قیمت های بسیار رقابتی در اختیار مشتریان عزیز رپورتاژ ادز قرار می دهد. برای استفاده از این شرایط ویژه می توانید به شماره تماس های رپورتاژ ادز در ارتباط باشید یا به شمار تلگرام رپورتاژ ادز پیام ارسال نمایید تا از خدمات رپورتاژ آگهی در سایت های فناوری بخصوص سایت کلیک استفاده کنید. اما چرا این وب سایت را برای انتشار رپورتاژ آگهی پیشنهاد میکنیم ؟ رسانه کلیک در بین 500 وب سایت برتر ایران قرار دارد ، اگر به دنبال دیده شدن هستید این رسانه گزینه بسیار مناسبی برای دریافت بازدید و افزایش اعتبار سئویی وب سایت شماست.

برای مشاهده قیمت بروز و خرید رپورتاژ آگهی کلیک کنید.

اعتبار سئویی وب سایت کلیک با در نظر گرفتن دامین اتوریتی 31 می تواند گزینه بسیار مناسبی برای دریافت 3 لینک فالو در رپورتاژ آگهی است که می تواند علاوه بر دیده شدن در زمینه گرفتن بک لینک به شما کمک کند. برای دریافت لیست های فناوری جهت انتشار رپورتاژ آگهی می توانید با تلگرام رپورتاژ ادز در ارتباط باشید .

با بررسی اسپم اسکور وب سایت کلیک توسط ابزاری مثل ماز به این نکته می رسیم که این وب سایت اسپم اسکور بسیار پایینی نیز دارد.

اسپم اسکور کلیک

در هر رپورتاژ کلیک چند لینک فالو می توان قرار داد ؟

در هر رپورتاژ می توان سه لینک فالو قرارداد

هزینه انتشار رپورتاژ آگهی در رسانه فناوری کلیک چقدر است ؟

هزینه انتشار رپورتاژ آگهی در رسانه کلیک 730000تومان است

آیا لینک ها دائمی و فالو هستند ؟

بله تمامی رپورتاژ هایی که رپورتاژ ادز منتشر می کند دائمی هستند

دیدگاه ها

در مورد این مقاله بحث کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *