تبلیغات تلگرام

تبلیغات تلگرام : تبلیغات تلگرام یکی از نیاز های اساسی در عصر حاضر برای تبلیغات در دنیای اینترنت است ، با توجه به گسترش روز افزون استفاده از این شبکه اجتماعی در بین کاربران ایرانی ، حضور در دنیای تلگرام یکی از نیاز های اساسی هر بیزینسی در عصر حاضر است . با در نظر گرفتن این موضوع رپورتاژ ادز خدمات تبلیغات در حوزه تلگرام را هم به لیست خدمات خود اضافه کرد. 

تبلیغات کانال تلگرام

شما در کنار تبلیغات اینترنتی خود همچون رپورتاژ آگهی برای افزایش بازدید می توانید از تبلیغات تلگرام استفاده نمایید . در این بخش از خدمات رپورتاژ ادز شم امی توانید به دو صورت از خدمات تبلیغات تلگرانم ما استفاده نمایید. 

1- انتشار پست تبلیغاتی شما در کانال های پربازدید براساس تعداد بازدید 

2- افزایش ممبر واقعی کانال شما

افزایش بازدید در کانال های پربازدید براساس جدول زیر می باشد .

تعرفه تبلیغات تلگرام

تبلیغات تلگرام

توزیع رسانه ای جهت افزایش بازدید

افزایش بازدید به کمک توزیع رسانه ای یکی از جدیدترین خدمات رپورتاژ ادز در راستای کمک با وب مستران و مدیران وب ساتی ها برای حضور در صدر نتایج در رده بندی های جهانی و کشوری است . در ادامه این صفحه توضیحات بیشتری از این موضوع را خواهید خواند با رپورتاژ ادز همراه باشید.

افزایش بازدید یکی از دغدغه های اصلی وب سایت های خبری می باشد. برای افزایش روش های بسیار زیادی وجود دارد ، اما استفاده از روش های غیر اصولی می تواند علاوه بر عدم بهبود رتبه شما در الکسا ، باعث ضربات جبران ناپذیری به وب سایت شما در جایگاهتان در الکسا و موتور های جستجو داشته باشد .

افزایش بازدید با توزیع رسانه ای اخبار در سایت های پر بازدید

 افزایش بازدید با توزیع رسانه ای

رپورتاژ ادز مفتخر است برای اولین بار بهترین راهکار برای افزایش بازدید واقعی وب سایت را برای شما عزیزان ارائه نماید . در روش جدیدی که رپورتاژ ادز مبتکر این طرح می باشد ، بازدید کننده واقعی از سایت های خبری پر بازدید به سمت وب سایت شما سرازیر خواهند شد . روش کار این است که آخرین مقالات و محتوای منتشر شده توسط وب سایت شما در لیست آخرین اخبار منتشر شده در سایت های خبری و خبرخوان های پر بازدید به نمایش در می آید . از این طریق کاربر بصورت مستقیم وارد وب سایت شما می شود و محتوای منتشر شده شما را مطالعه می نماید .

این روش در گام نخست باعث افزایش مخاطب واقعی شما در آینده خواهد شد ، گام دوم همان گام کلیدی شما یعنی افزایش رتبه سایت شما در الکسا خواهد بود . در این روش موتور های جستجو هم به دلیل ماندگاری کاربر در وب سایت شما جایگاه شما را بهبود خواهند داد. سومین گام برای بهبود مخاطبین شما در دنیای اینترنت ایجاد موج خبری در سایت های خبری است که باعث برندینگ شما در دنیای اخبار خواهد شد .

با رپورتاژ ادز بهترین روش های افزایش بازدید را تجربه کنید. توزیع رسانه ای در کنار رپورتاژ آگهی می تواند رتبه شما را علاوه بر موتور های جستجو ،در الکسا هم بهبود بخشد .

عضویت در سیستم توزیع رسانه ای محتوا در سایت های خبرخوان مشهور همچون سهند پرس ، تی نیوز و ... بصورت سالیانه 100،000 تومان می باشد.

برای عضویت در این سیستم با شماره تماس 09381224111 در تلگرام در ارتباط باشید .

تبلیغات اینترنتی

 تبلیغات اینترنتی

تبلیغات واژه ای آشنا برای هر فعال اقتصادی است ، این واژه ابزاری بسیار مفید و کاربردی جهت افزایش فروش برای هر کسب و کاری است . همیشه این نکته را در نظر داشته باشید اگر شما بهترین خدمات یا بهترین محصولات را داشته باشید بدون تبلیغات این خدمات و محصولات به هیچ دردی نخواهد خورد .

ادامه مطلب...

مشتریان رپورتاژ آگهی