رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی

سایت های خبری یکی از ابزار های بسیار مهم و کاربردی برای معرفی تبلیغات خدمات و محصولات شما در بین کاربران اینترنتی است . اما چطور می توان در سایت های خبری مخصولات و خدماتمان را به کاربران اینترنتی معرفی کنیم ؟

 سایت خبری معتبر برای رپورتاژ آگهی

بهترین راهکار برای این کار استفاده از رپورتاژ آگهی در وب سایت های خبری است . رپورتاژ آگهی همانطور که در مقالات گذشته توضیح داده شد ،‌ انتشار اخبار و مقاله مفید علمی یا معرفی خدمات و محصولات شما بصورت یک خبر در سایت های خبری است .

اما چه سایت های خبری برای انتشار رپورتاژ‌آگهی مناسب هستند ؟‌ برای انتشار رپورتاژ‌آگهی همیشه این موضوع را در نظر داشته باشید که وب سایت های خبری که انتخاب می نمایید باید از نظر رتبه در موتور جستجوی گوگل و موتور جستجوی الکسا جایگاه مناسبی را داشته باشد .

اما چه رتبه هایی برای انتشار رپورتاژ‌آگهی مناسب هستند . برای اینکه بدانیم کدام سایت های مناسب هستند در ابتدا از موتور جستجوی الکسا استفاده نمایید و ببینید وب سات های مورد نظر در موتور جستجوی الکسا دارای چه رتبه ای هستند ؟‌ الکسا دو رتبه را برای شما نشان خواهد داد : ۱- رتبه وب سایت مورد نظر در دنیا ۲- رتبه وب سایت مورد نظر در ایران

مورد بعدی برای سنجش اعتبار دامنه دانستن دامین آتوریتی است ، این موضوع توسط ابزار های کلیدی مثل ماز و Ahref قابل اجرا است  اگر می خواهید اطلاعات جامعی در مورد دو موضوع اشاره شده برای سنجش اعتبار سایت بدست آورید می توانید مقالات بررسی دامین آتوریتی و معرفی آنالیزور الکسا را مطالعه نمایید.

اما چه رتبه هایی برای این موضوع بهتر هستند : رتبه های زیر ۱۰ هزار دنیای و رتبه های زیر هزار ایران وب سایت های برتر از نطر رتبه در گوگل و موتور های جستجو در اولویت اول هستند . رتبه ای که الکسا برای شما نشان می دهد کیفیت ب سایت را نشان می دهد .

اگر نمی دانید کدام سایت ها مناسب برای انتشار رپورتاژ آگهی هستند کافی است وب سایت تان را به بخش پشتیبانی رپورتاژ ادز در واتس اپ ارسال نمایید تا کارشناسان سئوی رپورتاژ ادز بهترین سایت های خبری مناسب با حوزه کاری شما را برای شما پیشنهاد می کنند. 

اما نکته کلیدی که در انتخاب بهترین رسانه برای انتشار رپورتاژ آگهی باید مد نظر قرار دهید سنجش اعتبار سایت مورد نظر در موتور های جستجو است ، معمولا این موضوع توسط سئو کاران انجام می پذیرد ، پیشنهاد ما برای انتخاب سایت معتبر برای رپورتاژ استفاده از مشاوران سئو است ، اما همانطور که در سطر های پیش هم اشاره شد اگر علاقه مندید کارشناسان ما هم امکان ارائه سایت های مناسب با حوزه کاری شما را می توانند معرفی کنند.

 برای مشاهده لیست رسانه ها و خرید رپورتاژ آگهی کلیک کنید

پس در انتخاب وب سایت های خبری حتما همیشه این نکته را در نظر داشته باشید .

تعرفه رپورتاژ آگهی

خدمات حرفه ای رپورتاژ آگهی رپورتاژ ادز

رپورتاژ ادز اولین تیم خبرنگاری توزیع رپورتاژ آگهی در سایت های خبری برتر ایران

تهیه رپورتاژ آگهی ویژه در تهران

رپورتاژ ادز افتخار دارد ، برای اولین بار خدماتی ویژه برای تهیه رپورتاژ آگهی در محل شرکت ها و سازمان ها ارائه می نماید. تهیه رپورتاژ آگهی در محل شرکت ها شامل تهیه محتوا و گزارش از خدمات و نوع خدمات شرکت ها است. شایان ذکر است خدمات ویژه تهیه گزارش آگهی ( رپورتاژ نگاری ) برای انتشار در سایت های خبری برای اولین بار در ایران توسط رپورتاژ ادز ارائه می گردد. برای ارائه خدمات تهیه رپورتاژ آگهی ، خبرنگار اعزامی رپورتاژ ادز با حضور در محل کارفرما به تهیه گزارش و تصاویر ارائه خدمت می نمایند. اگر شما به دنبال تهیه اخباری متفاوت برای رپورتاژ آگهی هستید میتوانید با کارشناسان رپورتاژ ادز در ارتباط باشید. همچنین رپورتاژ ادز با تمامی سایت های رپورتاژ آگهی همکاری میکند از این رو اگر شما به دنبال ثبت رپورتاژ آگهی ارزان در لیست خبرگزاری ها را دارید می توانید به بخش تعرفه رپورتاژ آگهی سایت مراجعه نمایید. 

 سوالات متداول در خرید رپورتاژ آگهی : 

 
سوالات پر تکرار در زمینه رپورتاژ خبری پاسخ به سوالات
کدام سایت برای خرید رپورتاژ مناسب است؟ برای انتخاب سایت مناسب برای رپورتاژ نیاز به مشاوره سئو دارید برای مشاوره رایگان کافیست با ما تماس بگیرید.
در هر رپورتاژ آگهی چند لینک فالو می توان گرفت؟  در هر رپورتاژ آگهی شما می توانید سه بک لینک قرار دهید
آیا رپورتاژ خبری و آگهی ها دائمی است ؟ تمامی رپورتاژ خبری و آگهی های رپورتاژ ادز دائمی می باشد.
در کدام مرحله باید رپورتاژ خریداری کنیم ؟ پس از اجرای سئوی آن پیج در سایت تان و گذشت حداقل 6 ماه از راه اندازی سایت بهترین فرصت است
پس از انتشار رپورتاژ چه اقداماتی باید انجام دهیم؟ پس از اتنشار رپورتاژ بهتر است پس از گذشت چند ماه دوباره به رپورتاژ های قبلی تان لینک سازی انجام دهید.
آیا می توان قبل از انتشار رپورتاژ هماهنگ کرد ؟ آری شما قبل از انتشار رپورتاژ ها می توانید به کمک همکاران ما متن ارسالی را تایید بگیرید.
درچه صورت می توان از رپورتاژ ادز تخفیف گرفت ؟ اغلب سایت های ارائه شده دارای تخفیف می باشند اما برای استفاده از تخفیف های ویژه با ما تماس بگیرید.

 

 

برخی از مشتریان رپورتاژ ادز (کلیک کنید)

رپورتاژ ادز با تمامی برند های مختلف برای رپورتاژ سایت ارائه خدمت نموده است برخی از برند های مطرح در لیست زیر مشاهده می نمایید که فروش رپورتاژ برای این برند توسط مجموعه رپورتاژ ادز انجام شده است. برای مشاهده نمونه رپورتاژ آگهی می توانید روی تصویر زیر کلیک نمایید. تبلیغات رپورتاژ بهترین روش برای افزایش اعتبار سایت شما نزد موتور های جستجو است.

نمونه مشتریان رپورتاژ آگهی

تمامی حقوق مربوط به گروه رپورتاژ ادزرپورتاژ آگهی | خرید رپورتاژ آگهی ) می باشند .

 طراحی سایت توسط اینتن

برای مشاوره تلگرام کلیک کنید 09381224111