رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی

تبلیغات انواع و اقسام مختلفی را دارد . در دنیای اینترنت تبلیغات بنری ، تبلیغات متنی از جمله تبلیغات بسیار رایج در وب سایت های اینترنتی و وب سایت های خبری است .

 

تبلیغات جدید با رپورتاژ آگهی

همیشه وقتی از تبلیغات اینترنتی صحبت می شود . تبلیغات بنری به ذهن افراد می رسد . بعد دیگری از تبلیغات اینترنتی که امروزه در بین رسانه های خبری و وب سایت های پر بازدید مطرح می شود . تبلیغات غیر مستقیم به همراه لینک بنام رپورتاژ آگهی است.

تبلیغات نوین و تاثیر گذار در رسانه های امروزی ، معمولا بصورت رپورتاژ آگهی انجام می پذیرد . امروزه تبلیغات بنری به دلیل تغیر ذائقه کاربران اینترنتی تبلیغات قدیمی بنری دیگر تاثیر گذشته را ندارد .

کاربران دنیای اینترنت همیشه به دنبال دریافت مطالبی مفید برای زندگی خود هستند . در این میان اخبار و یا تبلیغات رپورتاژی برای مردم تاثیر گذار خواهد بود که در بین لفافه ارائه مطالب مفید به تبلیغات بپردازد .

در تهیه محتوای مفید برای رپورتاژ آگهی شما باید همیشه این موضوع را در نظر داشته باشید که تولید محتوای مفید در رپورتاژ‌ باعث ماندگاری منبع مقاله یعنی وب سایت شما که به عنوان منبع مقاله در سایت های پربازدید منتشر شده است خواهد ماند این ماندگاری گامی بسیار مهم در تبلیغات مفید اینترنتی است .

وقتی شما تبلیغات خود را بصورت خبر در سایت های خبری منتشر می نمایید ، کاربر متن و اخبار منتشر شده را به عنوان تبلیغات فرض نمیکند که بدون توجه از روی آن رد شود بلکه آن را به عنوان یک خبر و مطلب مفید میبیند که امکان مطالعه آن خبری بالا می رود . به همین خاطر است که تاثیر رپورتاژ آگهی امروزه بسیار بالاتر از سایر انواع تبلیغات است.

تعرفه رپورتاژ آگهی

خدمات حرفه ای رپورتاژ آگهی رپورتاژ ادز

رپورتاژ ادز اولین تیم خبرنگاری توزیع رپورتاژ آگهی در سایت های خبری برتر ایران

تهیه رپورتاژ آگهی ویژه در تهران

رپورتاژ ادز افتخار دارد ، برای اولین بار خدماتی ویژه برای تهیه رپورتاژ آگهی در محل شرکت ها و سازمان ها ارائه می نماید. تهیه رپورتاژ آگهی در محل شرکت ها شامل تهیه محتوا و گزارش از خدمات و نوع خدمات شرکت ها است. شایان ذکر است خدمات ویژه تهیه گزارش آگهی ( رپورتاژ نگاری ) برای انتشار در سایت های خبری برای اولین بار در ایران توسط رپورتاژ ادز ارائه می گردد. برای ارائه خدمات تهیه رپورتاژ آگهی ، خبرنگار اعزامی رپورتاژ ادز با حضور در محل کارفرما به تهیه گزارش و تصاویر ارائه خدمت می نمایند. اگر شما به دنبال تهیه اخباری متفاوت برای رپورتاژ آگهی هستید میتوانید با کارشناسان رپورتاژ ادز در ارتباط باشید. همچنین رپورتاژ ادز با تمامی سایت های رپورتاژ آگهی همکاری میکند از این رو اگر شما به دنبال ثبت رپورتاژ آگهی ارزان در لیست خبرگزاری ها را دارید می توانید به بخش تعرفه رپورتاژ آگهی سایت مراجعه نمایید. 

 سوالات متداول در خرید رپورتاژ آگهی : 

 
سوالات پر تکرار در زمینه رپورتاژ خبری پاسخ به سوالات
کدام سایت برای خرید رپورتاژ مناسب است؟ برای انتخاب سایت مناسب برای رپورتاژ نیاز به مشاوره سئو دارید برای مشاوره رایگان کافیست با ما تماس بگیرید.
در هر رپورتاژ آگهی چند لینک فالو می توان گرفت؟  در هر رپورتاژ آگهی شما می توانید سه بک لینک قرار دهید
آیا رپورتاژ خبری و آگهی ها دائمی است ؟ تمامی رپورتاژ خبری و آگهی های رپورتاژ ادز دائمی می باشد.
در کدام مرحله باید رپورتاژ خریداری کنیم ؟ پس از اجرای سئوی آن پیج در سایت تان و گذشت حداقل 6 ماه از راه اندازی سایت بهترین فرصت است
پس از انتشار رپورتاژ چه اقداماتی باید انجام دهیم؟ پس از اتنشار رپورتاژ بهتر است پس از گذشت چند ماه دوباره به رپورتاژ های قبلی تان لینک سازی انجام دهید.
آیا می توان قبل از انتشار رپورتاژ هماهنگ کرد ؟ آری شما قبل از انتشار رپورتاژ ها می توانید به کمک همکاران ما متن ارسالی را تایید بگیرید.
درچه صورت می توان از رپورتاژ ادز تخفیف گرفت ؟ اغلب سایت های ارائه شده دارای تخفیف می باشند اما برای استفاده از تخفیف های ویژه با ما تماس بگیرید.

 

 

برخی از مشتریان رپورتاژ ادز (کلیک کنید)

رپورتاژ ادز با تمامی برند های مختلف برای رپورتاژ سایت ارائه خدمت نموده است برخی از برند های مطرح در لیست زیر مشاهده می نمایید که فروش رپورتاژ برای این برند توسط مجموعه رپورتاژ ادز انجام شده است. برای مشاهده نمونه رپورتاژ آگهی می توانید روی تصویر زیر کلیک نمایید. تبلیغات رپورتاژ بهترین روش برای افزایش اعتبار سایت شما نزد موتور های جستجو است.

نمونه مشتریان رپورتاژ آگهی

تمامی حقوق مربوط به گروه رپورتاژ ادزرپورتاژ آگهی | خرید رپورتاژ آگهی ) می باشند .

 طراحی سایت توسط اینتن

برای مشاوره تلگرام کلیک کنید 09381224111