رپورتاژ آگهی

بررسی دامین اتوریتی
بررسی دامین اتوریتی

اگر شما به دنبال خرید رپورتاژ آگهی هستید ، بررسی اتوریتی دامنه وب سایتی که می خواهید رپورتاژ آگهی خریداری کنید از اهمیت بالایی برخوردار است . دامین اتوریتی و پیج اتوریتی مشخصه ای است که وب سایت moz.com برای تعیین اعتبار دامنه ها ارائه می کند ، وب سایت moz.com یکی از قدیمی ترین وب سایت ها برای آنالیز وضعیت سئوی سایت ها است ، این ابزار قدرتمند با مشخصه هایی مثل دامین اتوریتی و چیج اتوریتی به قدرت و اعتبار وب سایت ها ارزش گذاری می کند ، به کمک وب سایت Moz شما علاوه بر این موضوع می توانید بک لینک های وب سایت ها را مورد بررسی قرار دهید ، اما موضوع اینجاست که تمامی امکاناتی که این وب سایت در اختیار شما قرار می دهد ، رایگان نیست و برای استفاده از امکانات حرفه ای این وب سایت باید پلن های پولی این وب سایت را خریداری کنید.

اما برای بررسی دامین اتوریتی و پیج اتوریتی ابزار رایگانی وجود دارد ؟

در این مقاله سعی می کنیم یکی از ابزار های بسیار کلیدی و رایگان را به شما معرفی کنیم که به کمک آن می توانید اتوریتی دامنه ها را بررسی نمایید ، علاوه بر این موضوع این وب سایت اسپم اسکور دامنه ها را هم در اختیار شما قرار می دهد ، برای بررسی وضعیت اسپم و اعتبار دامنه کافی است به آدرس اینترنتی https://websiteseochecker.com/spam-score-checker وارد شوید و دامنه را در باکس مورد نظر قرارداده و با تیک قسمت من ربات نیستم و کلیک روی دکمه check وارد مرحله بعدی خواهید شد.

بررسی دامین اتوریتی

همانطور که در جدول فوق مشاهده میکنید در ستون دوم بعد از دامنه وب سایت سر ستون کلمه DA نوشته شده است ، این شماره نشان دهنده اتوریتی دامنه وب سایت است ، ستون بعدی شامل پیج اتوریتی است که نشاندهنده اعتبار صفحات وب سایت است ، بیشترین موردی که در بحث اتوریتی دامنه مطرح می شود بالا بودن آن از عدد 20 است ، همچنین یکی از ستون هایی که وجود دارد مختص اسپم اسکور وب سایت است ، اگر به ستون هشتم که با نام SS مراجعه کنید اسپم اسکور یا عدد اسپم وب سایت را نشان می دهد ، هر اندازه اسپم وب سایت کم باشد بهتر است ، اگر نشانگر ماوس را در روی سر ستون ها قرار دهید اطلاعات جالبی را از ارزش دامنه ها و ارزش بک لینک هایی که می توانید دریافت کنید در اختیار شما قرار میگیرد.

شما می توانید برای سنجش دامین اتوریتی و پیج اتوریتی یک وب سایت از  سایت خود Moz.com هم استفاده کنید. 

 

آیا می توان بصورت فیک دامین اتوریتی را افزایش داد ؟

بله با خرید بک لینک از سایت های دارای دامین اتوریتی بالا مطمئنا دامین اتوریتی دامنه قابل افزایش است

آیا می توان تشخیص داد کدام سایت دامین اتوریتی واقعی دارد ؟

بله برای اینکه بتوانید اعبترا و قدرت یک دامنه را بشناسید ، کافی است محتوای تولیدی آن وب سایت را در گوگل سرچ کنید اگر در نتایج گوگل حضور داشت و جزو نتایج اول گوگل بود مطمئنا بخاطر اعتبار دامنه و ارزشی که گوگل به آن وب سایت ارائه کرده است دامین اتوریتی سایت افزایش یافته

تعرفه رپورتاژ آگهی

خدمات حرفه ای رپورتاژ آگهی رپورتاژ ادز

رپورتاژ ادز اولین تیم خبرنگاری توزیع رپورتاژ آگهی در سایت های خبری برتر ایران

تهیه رپورتاژ آگهی ویژه در تهران

رپورتاژ ادز افتخار دارد ، برای اولین بار خدماتی ویژه برای تهیه رپورتاژ آگهی در محل شرکت ها و سازمان ها ارائه می نماید. تهیه رپورتاژ آگهی در محل شرکت ها شامل تهیه محتوا و گزارش از خدمات و نوع خدمات شرکت ها است. شایان ذکر است خدمات ویژه تهیه گزارش آگهی ( رپورتاژ نگاری ) برای انتشار در سایت های خبری برای اولین بار در ایران توسط رپورتاژ ادز ارائه می گردد. برای ارائه خدمات تهیه رپورتاژ آگهی ، خبرنگار اعزامی رپورتاژ ادز با حضور در محل کارفرما به تهیه گزارش و تصاویر ارائه خدمت می نمایند. اگر شما به دنبال تهیه اخباری متفاوت برای رپورتاژ آگهی هستید میتوانید با کارشناسان رپورتاژ ادز در ارتباط باشید. همچنین رپورتاژ ادز با تمامی سایت های رپورتاژ آگهی همکاری میکند از این رو اگر شما به دنبال ثبت رپورتاژ آگهی ارزان در لیست خبرگزاری ها را دارید می توانید به بخش تعرفه رپورتاژ آگهی سایت مراجعه نمایید. 

 سوالات متداول در خرید رپورتاژ آگهی : 

 
سوالات پر تکرار در زمینه رپورتاژ خبری پاسخ به سوالات
کدام سایت برای خرید رپورتاژ مناسب است؟ برای انتخاب سایت مناسب برای رپورتاژ نیاز به مشاوره سئو دارید برای مشاوره رایگان کافیست با ما تماس بگیرید.
در هر رپورتاژ آگهی چند لینک فالو می توان گرفت؟  در هر رپورتاژ آگهی شما می توانید سه بک لینک قرار دهید
آیا رپورتاژ خبری و آگهی ها دائمی است ؟ تمامی رپورتاژ خبری و آگهی های رپورتاژ ادز دائمی می باشد.
در کدام مرحله باید رپورتاژ خریداری کنیم ؟ پس از اجرای سئوی آن پیج در سایت تان و گذشت حداقل 6 ماه از راه اندازی سایت بهترین فرصت است
پس از انتشار رپورتاژ چه اقداماتی باید انجام دهیم؟ پس از اتنشار رپورتاژ بهتر است پس از گذشت چند ماه دوباره به رپورتاژ های قبلی تان لینک سازی انجام دهید.
آیا می توان قبل از انتشار رپورتاژ هماهنگ کرد ؟ آری شما قبل از انتشار رپورتاژ ها می توانید به کمک همکاران ما متن ارسالی را تایید بگیرید.
درچه صورت می توان از رپورتاژ ادز تخفیف گرفت ؟ اغلب سایت های ارائه شده دارای تخفیف می باشند اما برای استفاده از تخفیف های ویژه با ما تماس بگیرید.

 

 

برخی از مشتریان رپورتاژ ادز (کلیک کنید)

رپورتاژ ادز با تمامی برند های مختلف برای رپورتاژ سایت ارائه خدمت نموده است برخی از برند های مطرح در لیست زیر مشاهده می نمایید که فروش رپورتاژ برای این برند توسط مجموعه رپورتاژ ادز انجام شده است. برای مشاهده نمونه رپورتاژ آگهی می توانید روی تصویر زیر کلیک نمایید. تبلیغات رپورتاژ بهترین روش برای افزایش اعتبار سایت شما نزد موتور های جستجو است.

نمونه مشتریان رپورتاژ آگهی

تمامی حقوق مربوط به گروه رپورتاژ ادزرپورتاژ آگهی | خرید رپورتاژ آگهی ) می باشند .

 طراحی سایت توسط اینتن

برای مشاوره تلگرام کلیک کنید 09381224111