رپورتاژ آگهی

 

رپورتاژ اگهی
حتما تا به حال نام رپورتاژ آگهی را به عنوان یکی از موثرترین روش های تبلیغاتی شنیده اید و می دانید که اخیرا به عنوان یکی از محبوب ترین روش های است که می توان از آن برای تبلیغ محصولات جدید یا خدمات یک شرکت یا سازمان از آن استفاده نمود.


رپورتاژ آگهی نوعی از آگهی است که در قالب گزارش به مخاطب ها ارائه می گردد. وقتی مخاطبان رپورتاژ آگهی را می بینند اینگونه در ذهن شان تصور می کنند که در حال مطالعه یک گزارش بی طرف هستند ولی در اصل این مطلب به صورت سازمان یافته ی تنظیم شده تا بتواند بر روی ذهن مخاطب خود تاثیر خوبی داشته باشد.
در تلویزیون ایران در سال های اخیر شاهده نمونه های برجسته ی از این نوع تبلیغات بوده این که می توان به برنامه عموپورنگ اشاره کرد.
امروزه مدل های دیگری از رپرتاژ آگهی را در فضای اینترنت می بینیم که مثل یک پست عادی در وب سایت های پربازدید به انتشار گذاشته می شود. در واقع مقاله مورد نظر در حالت عادی مثل یک خبر یا پست معمولی است اما در اصل دقیقا تبلیغاتی بوده که بسیار با برنامه ریزی و سازمان یافته انتشار داده شده است. در چنین پستی هدف اصلی تبلیغ خدمات یا محصولات شرکت مورد نظر است که در آن چندین لینک نیز وجود داشته است. امروزه برخی از شرکت های تبلیغ کننده ، هزینه ی را به سایت ها و شرکت های پرداخت می نمایند تا رپرتاژ آگهی را برای آنها انجام بدهند.
در کشور ایران ، رپورتاژ آگهی با معانی مختلفی شناخته می شود. بیشتر سایت های ایرانی که رپورتاژ آگهی را انجام میدهند به معرفی وب سایت یا اپلیکیشن های آنلاین می پردازند که معمولا اینگونه معرفی ها با گرفتن بک لینک همراه می باشد. در وب سایت های خارجی این معنی با عنوان Review شناخته می گردد.
رپورتاژ آگهی چه مزیتی داشته است؟
یکی از اصلی ترین مزیت های که می توان برای رپورتاژ آگهی عنوان کرد ، حذف نشدن از وب سایت است. به صورت کلی یک خبر تبلیغاتی بوده که در سایت های خبری و وب سایت های با بازدید زیاد منتشر می گردد.


مقاله مرتبط :  رپورتاژ آگهی چیست؟ |  رپورتاژ آگهی یعنی چه؟در متن خبر رپورتاژ آگهی ، یک لغت یا چندین لغت از آن به وسایت تبلیغ کننده ، لینک فالو خواهد شد. مثل دیگر خبرها ، برای رپورتاژ آگهی هم یک تیتر جذاب تعین می شود که در صفحه اول قرار می گیرد و مثل یک اثر همیشه ماندگار در وب سایت تبلیغ گیرنده ، باقی خواهد ماند. اثر گذاری این نوع تبلیغات بسیار زیاد است چون کاربران می توانند با محصول ها و خدمات به خوبی آشنا شوند . شما می توانید از وب سایت های خبری معتبر و پر بازدید برای رپورتاژ آگهی استفاده کنید تا به این صورت ازاعتبار بسیار بالایی برخوردار باشید.
مزیت این روش تبلیغاتی نسبت به روش های دیگر چیست؟
همانطور که در تعریف های فوق اشاره کرده ایم این روش مزیت های زیادی داشته است که می توان به انتشار رپورتاژ آگهی در سایت های خبری تخصصی پربازدید و همچنین با اعتبار اشاره کرد.
- این روش بر روی مخاطبان اثرگذاری بالایی داشته است و چون مثل خبر منتشر می شود سبب جلب اعتماد و اطمینان مشتریان خواهد شد.
- در این روش متنی که انتشار داده می شود برای هیچ وقت حذف نمی شود و هر روز بر اثر بخشی آن نیز افزوده خواهد شد.
- در جستجوهای گوگل ، نمایش خبر منتشر شده بسیار موثر می باشد.
- در رپورتاژ آگهی ، شخص یا برند ، خدمات و محصول به صورت کامل معرفی می شوند
- در این روش در قالب گزارش آگهی می توان معرفی مدیران برند به صورت مصاحبه ی صورت بگیرد.
- در رپورتاژ آگهی چند کلمه به وب سایت تبلیغ کننده لینک داده می شود که سبب می شود مخاطبان به سمت وب سایت تبلیغ کننده بروند.

برای سفارش رپورتاژ آگهی و اطلاع از هزینه های رپورتاژ آگهی در سایت های خبری با ما تماس بگیرید . 

 

رپورتاژ ادز : بزرگترین آژانس تبلیغاتی رپورتاژ آگهی در ایران

  1. درباره رپورتاژ ادز
  2. خدمات رپورتاژ آگهی
  3. تبلیغات گوگل و بنری
آژانس دیجیتال مارکتینگ رپورتاژ ادز ارائه کننده خدمات تخصصی انتشار رپورتاژ آگهی در سایت های خبری ،  تهیه رپورتاژ آگهی توسط خبرنگاران خبره ایران و جهان ، ارائه ابزار های دیجیتال مارکتینگ در تبلیغات اینترنتی در سایت های بزرگ ایران و جهان است. رپورتاژ ادز با همکاری با بیش از 140 سایت خبری در ایران و چند خبرگزاری مطرح جهان بهترین کمپین های رپورتاژ آگهی را در اختیار مشتریان محترم قرار می دهد. 

رپورتاژ آگهی در خبرگزاری های مطرح ایران

خبرگزاری های و پایگاه های خبری بزرگ همچون ایسنا ، ایلنا ، خبر آنلاین ، تابناک ، عصر ایران ، انتخاب و ... تنها برخی از سایت های پربازدید و قدرتمند هستند که به عنوان شرکای تجاری رپورتاژ ادز به حساب می آید.  انتشار رپورتاژ آگهی یا همان خبر آگهی می تواند نیاز شما از برندینگ در بین کاربران اینترنتی را تامین نماید. اگر نیازمند مشاوره در این حوزه هستید ،  برای مشاوره رایگان با ما در تماس باشید. همچنین برای خرید رپورتاژ آگهی تنها کافی است با شماره تماس 02166556973 و شماره موبایل 09381224111 در تماس باشید ، با برای دریافت لیست کمپین های رپورتاژ آگهی درخواست خود را به ایمیل info[@]reportaj.ir ارسال نمایید ، درصورت دسترسی به شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام ، سروش و واتس اپ می توانید با شماره همراه 09381224111 در شبکه های اجتماعی مذکور در ارتباط باشید.

 برخی از خبرگزاری های مطرح ایران برای انتشار رپورتاژ آگهی

سایت های خبری - رپورتاژ آگهی

 

مشاهده نمونه رپورتاژ آگهی های منتشر شده توسط رپورتاژ ادز

رپورتاژ آگهی چیست ؟ رپورتاژ آگهی در حقیقت یک خبر تبلیغاتی است که در سایت های خبری منتشر می گردد. در رپورتاژ آگهی شما می توانید به معرفی محصول و خدماتتان بپردازید ، انتشار اخبار تبلیغاتی یا همان رپورتاژ آگهی می تواند به دیده شدن شما در بین کاربران اینترنتی کمک کند، همچنین با قراردادن هایپر لینک در داخل یک رپورتاژ آگهی شما می توانید رتبه سایتتان در گوگل را افزایش دهید. دپارتمان آموزشی رپورتاژ ادز برای افزایش اطلاعات مشتریان خود در حوزه رپورتاژ آگهی بخش آموزشی ویژه ای را در وب سایت برای این بحث اختصاص داده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد سئو و رپورتاژ آگهی به بخش آموزش رپورتاژ ادز مراجعه کنید.

نحوه نوشتن یک رپورتاژ آگهی

 
چگونه می توان یک رپورتاژ آگهی نوشت؟ برای نوشتن یک رپورتاژ آگهی باید این نکته توجه داشته باشید که شما دارید شخصیت شرکت تان را در قالب یک خبر به کاربران اینترنتی معرفی می کنید، پس این نکته را در نظر داشته باشید که اطلاعات مفید و جامعی از خودتان و کسب و کارتان در اختیار کاربران قرار دهید ، هر اندازه شما اطلاعات مفیدی در اختیار کاربران قرار دهید، و آنان اطلاعات زیادی از کسب و کار شما بدست آورند به آن اندازه اعتماد آنها به شما افزایش خواهد یافت. 
 

تولید رپورتاژ آگهی توسط رپورتاژ ادز

آیا رپورتاژ ادز خدمات نوشتن رپورتاژ آگهی ارائه می نماید ؟ رپورتاژ ادز با همکاری چند خبرنگار خدمات رپورتاژ آگهی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد اگر به دنبال تولید رپورتاژ آگهی هستید و خودتان نمی خواهید این رپورتاژ آگهی را تهیه نمایید با ما در تماس باشید تا همکاران ما این خدمات را برای شما انجام دهند.
 

خرید رپورتاژ آگهی

برای خرید رپورتاژ آگهی شما می توانید از مشاوره رایگان رپورتاژ ادز استفاده کنید. شماره تماس دفتر مرکزی و تلفن همراه مسئول مشتریان بصورت زیر می باشد ، برای خرید رپورتاژ آگهی با مشاوران ما در ارتباط باشید.
گوگل امروزه یکی از پر طرفدار ترین ابزار های جستجو در ایران بحساب می آید ، گوگل خدماتی با عنوان تبلیغات در گوگل را داراست که در حاشیه نتایج جستجو تبلیغاتی را به کاربران نشان می دهد، تبلیغ در گوگل از دیگر خدمات رپورتاژ ادز می باشد. ارسال خبر و رپرتاژ در کنار تبلیغات گوگل تاثیر خوبی در سایت شما دارد .
 رپورتاژ ادز مفتخر است اعلام نماید در کنار تبلیغات رپورتاژ آگهی خدماتی از جمله تبلیغات بنری را هم به خدمات خود اضافه نموده است شما می توانید به کمک تیم رپورتاژ ادز بهترین خدمات تبلیغاتی را دریافت نمایید.

خدمات حرفه ای رپورتاژ آگهی رپورتاژ ادز

رپورتاژ ادز اولین تیم خبرنگاری توزیع رپورتاژ آگهی در سایت های خبری برتر ایران

تهیه رپورتاژ آگهی ویژه در تهران

رپورتاژ ادز افتخار دارد ، برای اولین بار خدماتی ویژه برای تهیه رپورتاژ آگهی در محل شرکت ها و سازمان ها ارائه می نماید. تهیه رپورتاژ آگهی در محل شرکت ها شامل تهیه محتوا و گزارش از خدمات و نوع خدمات شرکت ها است. شایان ذکر است خدمات ویژه تهیه گزارش آگهی برای انتشار در سایت های خبری برای اولین بار در ایران توسط رپورتاژ ادز ارائه می گردد. برای ارائه خدمات تهیه رپورتاژ آگهی ، خبرنگار اعزامی رپورتاژ ادز با حضور در محل کارفرما به تهیه گزارش و تصاویر ارائه خدمت می نمایند. اگر شما به دنبال تهیه اخباری متفاوت برای رپورتاژ آگهی هستید میتوانید با کارشناسان رپورتاژ ادز در ارتباط باشید.

 

برخی از مشتریان رپورتاژ ادز (کلیک کنید)

نمونه مشتریان رپورتاژ آگهی

 

تمامی حقوق مربوط به گروه رپورتاژ ادزرپورتاژ آگهی | خرید رپورتاژ ) می باشند .

طراحی سایت توسط اینتن

برای مشاوره تلگرام کلیک کنید 09381224111