رپورتاژ آگهی

×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 614
آدرس اینترنتی: https://mashreghnews.ir
دامین اتوریتی: 81
قیمت رپورتاژ: 600000
الکسا: 67

رپورتاژ

خبرگزاری مشرق یکی از بزرگترین سایت های خبری در ایران می باشد . این سایت خبری رتبه الکسای بسیار مناسبی در ایران و جهان را داراست .

 انتشار رپورتاژ اگهی در سایت خبری مشرق جزو یکی از خدمات ویژه رپورتاژ‌ادز است. در صورت نیاز به انتشار رپورتاژ اگهی در سایت خبری مشرق می توانید با کارشناسان رپورتاژ ادز در ارتباط باشید . خبرگزاری مشرق به دلیل داشتن دسته بندی ها و سرویس های خبری متنوع می تواند گزینه بسیار مناسبی برای انتشار رپورتاژ برای مجموعه شما باشد .

رپورتاژ مشرق نیوز از دید سئو

اگر سایت مشرق نیوز رو از نظر اعتبار سئویی و رتبه الکسا مورد بررسی قرار دهیم دامین آتوریتی مشرق نیوز 67 و الکسای 99 می باشد ، حضور در لیست 100 سایت برتر کشور می تواند گزینه بسیار خوبی برای خرید رپورتاژ از دید برندینگ و برند اورنس می تواند گزینه مناسبی باشه و اگر اعتبار سایت را مورد بررسی قرار دهیم دامین آتوریتی 67 هم گزینه مناسبی برای خرید رپورتاژ آگهی می باشد.

سایت خبری مشرق به دلیل داشتن مخاطبان بسیار زیاد توانسته بسیاری از مخاطبان را به سمت خود جذب نماید به همین دلیل نمایش تبلیغ خبری شما برای مخاطبان این وب سایت خبری می تواند گزینه مناسبی برای تبلیغات باشد .

برای مشاهده قیمت بروز و خرید رپورتاژ آگهی کلیک کنید.

هزینه انتشار رپورتاژ آگهی مشرق نیوز چقدر است ؟

هزینه رپورتاژ آگهی در مشرق نیوز بین 350 الی 500 هزار تومان می باشد. با توجه به تخفیف های مختلف در ماه های مختلف می توانید با تخفیف های ویژه این خبرگزاری را از رپورتاژ ادز خریداری نمایید.

در رپورتاژ مشرق نیوز چند لینک می توان قرار داد؟

در رپورتاژ خبرگزاری مشرق نیوز 3 لینک است

آیا رپورتاژ آگهی مشرق نیوز دائمی است ؟

بله رپورتاژ آگهی در مشرق نیوز دائمی می باشد

چرا رپورتاژ های خود را از رپورتاژ ادز تهیه کنیم ؟

آژانس رپورتاژ ادز با توجه بیک دهه سابقه در حوزه دیجیتال مارکتینگ ، روابط عمومی و سئو در کنار فروش رپورتاژ مشاوره رایگان رپورتاژ هم ارائه می کند.

 

تعرفه رپورتاژ آگهی

خدمات حرفه ای رپورتاژ آگهی رپورتاژ ادز

رپورتاژ ادز اولین تیم خبرنگاری توزیع رپورتاژ آگهی در سایت های خبری برتر ایران

تهیه رپورتاژ آگهی ویژه در تهران

رپورتاژ ادز افتخار دارد ، برای اولین بار خدماتی ویژه برای تهیه رپورتاژ آگهی در محل شرکت ها و سازمان ها ارائه می نماید. تهیه رپورتاژ آگهی در محل شرکت ها شامل تهیه محتوا و گزارش از خدمات و نوع خدمات شرکت ها است. شایان ذکر است خدمات ویژه تهیه گزارش آگهی ( رپورتاژ نگاری ) برای انتشار در سایت های خبری برای اولین بار در ایران توسط رپورتاژ ادز ارائه می گردد. برای ارائه خدمات تهیه رپورتاژ آگهی ، خبرنگار اعزامی رپورتاژ ادز با حضور در محل کارفرما به تهیه گزارش و تصاویر ارائه خدمت می نمایند. اگر شما به دنبال تهیه اخباری متفاوت برای رپورتاژ آگهی هستید میتوانید با کارشناسان رپورتاژ ادز در ارتباط باشید. همچنین رپورتاژ ادز با تمامی سایت های رپورتاژ آگهی همکاری میکند از این رو اگر شما به دنبال ثبت رپورتاژ آگهی ارزان در لیست خبرگزاری ها را دارید می توانید به بخش تعرفه رپورتاژ آگهی سایت مراجعه نمایید. 

 سوالات متداول در خرید رپورتاژ آگهی : 

 
سوالات پر تکرار در زمینه رپورتاژ خبری پاسخ به سوالات
کدام سایت برای خرید رپورتاژ مناسب است؟ برای انتخاب سایت مناسب برای رپورتاژ نیاز به مشاوره سئو دارید برای مشاوره رایگان کافیست با ما تماس بگیرید.
در هر رپورتاژ آگهی چند لینک فالو می توان گرفت؟  در هر رپورتاژ آگهی شما می توانید سه بک لینک قرار دهید
آیا رپورتاژ خبری و آگهی ها دائمی است ؟ تمامی رپورتاژ خبری و آگهی های رپورتاژ ادز دائمی می باشد.
در کدام مرحله باید رپورتاژ خریداری کنیم ؟ پس از اجرای سئوی آن پیج در سایت تان و گذشت حداقل 6 ماه از راه اندازی سایت بهترین فرصت است
پس از انتشار رپورتاژ چه اقداماتی باید انجام دهیم؟ پس از اتنشار رپورتاژ بهتر است پس از گذشت چند ماه دوباره به رپورتاژ های قبلی تان لینک سازی انجام دهید.
آیا می توان قبل از انتشار رپورتاژ هماهنگ کرد ؟ آری شما قبل از انتشار رپورتاژ ها می توانید به کمک همکاران ما متن ارسالی را تایید بگیرید.
درچه صورت می توان از رپورتاژ ادز تخفیف گرفت ؟ اغلب سایت های ارائه شده دارای تخفیف می باشند اما برای استفاده از تخفیف های ویژه با ما تماس بگیرید.

 

 

برخی از مشتریان رپورتاژ ادز (کلیک کنید)

رپورتاژ ادز با تمامی برند های مختلف برای رپورتاژ سایت ارائه خدمت نموده است برخی از برند های مطرح در لیست زیر مشاهده می نمایید که فروش رپورتاژ برای این برند توسط مجموعه رپورتاژ ادز انجام شده است. برای مشاهده نمونه رپورتاژ آگهی می توانید روی تصویر زیر کلیک نمایید. تبلیغات رپورتاژ بهترین روش برای افزایش اعتبار سایت شما نزد موتور های جستجو است.

نمونه مشتریان رپورتاژ آگهی

تمامی حقوق مربوط به گروه رپورتاژ ادزرپورتاژ آگهی | خرید رپورتاژ آگهی ) می باشند .

 طراحی سایت توسط اینتن

برای مشاوره تلگرام کلیک کنید 09381224111