رپورتاژ آگهی

آدرس اینترنتی: http://isna.ir
دامین اتوریتی: 87
قیمت رپورتاژ: 1000000
الکسا: 35

ایسنا

به دلیل مشکلات سئویی خبرگزاری ایسنا فعلا تا اثبات عدم اسپم بودن وب سایت ایسنا خدمات رپورتاژ آگهی ایسنا انجام نمی پذیرد : اطلاعات بیشتر

انتشار رپورتاژ آگهی در ایسنا : خبرگزاری ایسنا یکی از بزرگترین سایت های خبر گزاری در ایران بحساب می اید این خبرگزاری به عنوان خبرگزاری دانشجویان ایران نام گرفته است .

مخاطبان بسیاری زیادی روزانه اخبار این خبرگزاری وزین را دنبال میکنند حضور در معرض نمایش این مخاطبان از اهمیت ویژه ای برای شرکت ها و صاحبان کسب و کارها دارد .

انتشار خبر آگهی در ایسنا

انتشار رپورتاژ آگهی در خبرگزاری ایسنا یکی از ابزار های بسیار مناسب و ضروری برای برندینگ در دنیای اینترنت است . این وب سایت از نظر رتبه در بین 100 سایت برتر ایران قرار گرفته است از این رو به عنوان یکی از پربازدید ترین سایت های اینترنتی ایرانی می تواند یک راه بسیار مناسب برای تبلیغات بصورت رپورتاژ آگهی و خبر آگهی باشد .

شایان ذکر است آژانس تبلیغاتی رپورتاژ ادز این افتخار را دارد که خدمات انتشار رپورتاژ آگهی در سایت خبری ایسنا را با افتخای ارائه نماید .

رپورتاژ ادز با همکاری نزدیکی با این خبرگزاری می تواند اخبار و رپورتاژ های خبری شما عزیزان را در این خبرگزاری مطرح ایران منتشر نماید از نمونه کار های رپورتاژ ادز انتشار اخبار بسیار مهم و روابط عمومی در سایت های خبری است اگر شرکت شما نیاز به انتشار اخبار روابط عمومی در سایت های خبری ایرانی را دارد تنها کافی است با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا بهترین خدمات در این حوزه را در اختیار شما عزیزان قرار دهد .

 

 

تعرفه رپورتاژ آگهی

خدمات حرفه ای رپورتاژ آگهی رپورتاژ ادز

رپورتاژ ادز اولین تیم خبرنگاری توزیع رپورتاژ آگهی در سایت های خبری برتر ایران

تهیه رپورتاژ آگهی ویژه در تهران

رپورتاژ ادز افتخار دارد ، برای اولین بار خدماتی ویژه برای تهیه رپورتاژ آگهی در محل شرکت ها و سازمان ها ارائه می نماید. تهیه رپورتاژ آگهی در محل شرکت ها شامل تهیه محتوا و گزارش از خدمات و نوع خدمات شرکت ها است. شایان ذکر است خدمات ویژه تهیه گزارش آگهی ( رپورتاژ نگاری ) برای انتشار در سایت های خبری برای اولین بار در ایران توسط رپورتاژ ادز ارائه می گردد. برای ارائه خدمات تهیه رپورتاژ آگهی ، خبرنگار اعزامی رپورتاژ ادز با حضور در محل کارفرما به تهیه گزارش و تصاویر ارائه خدمت می نمایند. اگر شما به دنبال تهیه اخباری متفاوت برای رپورتاژ آگهی هستید میتوانید با کارشناسان رپورتاژ ادز در ارتباط باشید. همچنین رپورتاژ ادز با تمامی سایت های رپورتاژ آگهی همکاری میکند از این رو اگر شما به دنبال ثبت رپورتاژ آگهی ارزان در لیست خبرگزاری ها را دارید می توانید به بخش تعرفه رپورتاژ آگهی سایت مراجعه نمایید. 

 سوالات متداول در خرید رپورتاژ آگهی : 

 
سوالات پر تکرار در زمینه رپورتاژ خبری پاسخ به سوالات
کدام سایت برای خرید رپورتاژ مناسب است؟ برای انتخاب سایت مناسب برای رپورتاژ نیاز به مشاوره سئو دارید برای مشاوره رایگان کافیست با ما تماس بگیرید.
در هر رپورتاژ آگهی چند لینک فالو می توان گرفت؟  در هر رپورتاژ آگهی شما می توانید سه بک لینک قرار دهید
آیا رپورتاژ خبری و آگهی ها دائمی است ؟ تمامی رپورتاژ خبری و آگهی های رپورتاژ ادز دائمی می باشد.
در کدام مرحله باید رپورتاژ خریداری کنیم ؟ پس از اجرای سئوی آن پیج در سایت تان و گذشت حداقل 6 ماه از راه اندازی سایت بهترین فرصت است
پس از انتشار رپورتاژ چه اقداماتی باید انجام دهیم؟ پس از اتنشار رپورتاژ بهتر است پس از گذشت چند ماه دوباره به رپورتاژ های قبلی تان لینک سازی انجام دهید.
آیا می توان قبل از انتشار رپورتاژ هماهنگ کرد ؟ آری شما قبل از انتشار رپورتاژ ها می توانید به کمک همکاران ما متن ارسالی را تایید بگیرید.
درچه صورت می توان از رپورتاژ ادز تخفیف گرفت ؟ اغلب سایت های ارائه شده دارای تخفیف می باشند اما برای استفاده از تخفیف های ویژه با ما تماس بگیرید.

 

 

برخی از مشتریان رپورتاژ ادز (کلیک کنید)

رپورتاژ ادز با تمامی برند های مختلف برای رپورتاژ سایت ارائه خدمت نموده است برخی از برند های مطرح در لیست زیر مشاهده می نمایید که فروش رپورتاژ برای این برند توسط مجموعه رپورتاژ ادز انجام شده است. برای مشاهده نمونه رپورتاژ آگهی می توانید روی تصویر زیر کلیک نمایید. تبلیغات رپورتاژ بهترین روش برای افزایش اعتبار سایت شما نزد موتور های جستجو است.

نمونه مشتریان رپورتاژ آگهی

تمامی حقوق مربوط به گروه رپورتاژ ادزرپورتاژ آگهی | خرید رپورتاژ آگهی ) می باشند .

 طراحی سایت توسط اینتن

برای مشاوره تلگرام کلیک کنید 09381224111