رپورتاژ آگهی

آدرس اینترنتی: https://afkarnews.com
دامین اتوریتی: 42
قیمت رپورتاژ: 400000
الکسا: 109

رپورتاژ خبری

افکار نیوز یکی از بزرگترین سایت های خبری در ایران بحساب می آید این وب سایت جزو ۲۰۰ وب سایت برتر خبری در ایران بحساب می آید .

انتشار رپورتاژ آگهی در افکار نیوز

انتشار اخبار در سایت خبری افکار نیوز مزیت های فراوانی برای وب سایت شما خواهد داشت شما با انتشار اخبار و رپورتاژ آگهی در این وب سایت پر بازدید می توانید برندینگ اینترنتی خود را در وب سایت های خبری انجام دهید . البته انتشار اخبار تنها در یک سایت خبری فایده زیادی برای شما نخواهد داشت انتخاب پکیج سایتهای خبری بصورت یکجا می تواند بهترین نتیجه را در رپورتاژ آگهی شما داشته باشد .

شما  در انتشار رپورتاژ آگهی می توانید به معرفی خدمات و محصولاتتان بپردازید ، همچنین در از دیگر موضوعاتی که در تهیه رپورتاژ آگهی می توانید داشته باشید داشتن یک لینک اخصاصی به وب سایت یا فروشگاهتان است .

قرار دادن لینک در رپورتاژ آگهی تاثیر بسیار زیادی در سئوی سایت شما دارد اگر علاقه مندید اطلاعات بیشتری در مورد تاثیر لینک در رپورتاژ آگهی را بدانید پیشنهاد میکنم مقاله تاثیر رپرتاژ آگهی در سئو سایت را مطالعه فرمایید.

در این مقاله تاثیر خبر آگهی و رپورتاژ آگهی لینک دار بصورت کامل تشریح شده است . افزایش رتبه در گوگل بدین صورت تاثیر بسیار زیادی در فروش شما خواهد داشت .

برای خرید رپورتاژ آگهی افکار نیوز کلیک کنید

رپورتاژ ادز افتخار دارد خبر همکاری انتشار رپورتاژ خبری در سایت خبری افکار نیوز را اعلام می نماید برای انتشار رپورتاژ آگهی با ما در تماس باشید .

هزینه انتشار رپورتاژ اقکار نیوز چقدر است ؟

هزینه رپورتاژ آگهی در پایگاه خبری افکار نیوز بین 350 الی 500 هزار تومان می باشد. با توجه به تخفیف های مختلف در ماه های مختلف می توانید با تخفیف های ویژه این خبرگزاری را از رپورتاژ ادز خریداری نمایید.

در رپورتاژ افکار نیوز چند لینک می توان قرار داد؟

در رپورتاژ خبرگزاری افکار نیوز 3 لینک است

آیا رپورتاژ آگهی افکار نیوز دائمی است ؟

بله رپورتاژ آگهی در افکار نیوز دائمی است

چرا رپورتاژ های خود را از رپورتاژ ادز تهیه کنیم ؟

رپورتاژ ادز با توجه به سابقه یک دهه  در حوزه دیجیتال مارکتینگ ، روابط عمومی و سئو در کنار فروش رپورتاژ مشاوره رایگان رپورتاژ هم ارائه می کند.

تعرفه رپورتاژ آگهی

خدمات حرفه ای رپورتاژ آگهی رپورتاژ ادز

رپورتاژ ادز اولین تیم خبرنگاری توزیع رپورتاژ آگهی در سایت های خبری برتر ایران

تهیه رپورتاژ آگهی ویژه در تهران

رپورتاژ ادز افتخار دارد ، برای اولین بار خدماتی ویژه برای تهیه رپورتاژ آگهی در محل شرکت ها و سازمان ها ارائه می نماید. تهیه رپورتاژ آگهی در محل شرکت ها شامل تهیه محتوا و گزارش از خدمات و نوع خدمات شرکت ها است. شایان ذکر است خدمات ویژه تهیه گزارش آگهی ( رپورتاژ نگاری ) برای انتشار در سایت های خبری برای اولین بار در ایران توسط رپورتاژ ادز ارائه می گردد. برای ارائه خدمات تهیه رپورتاژ آگهی ، خبرنگار اعزامی رپورتاژ ادز با حضور در محل کارفرما به تهیه گزارش و تصاویر ارائه خدمت می نمایند. اگر شما به دنبال تهیه اخباری متفاوت برای رپورتاژ آگهی هستید میتوانید با کارشناسان رپورتاژ ادز در ارتباط باشید. همچنین رپورتاژ ادز با تمامی سایت های رپورتاژ آگهی همکاری میکند از این رو اگر شما به دنبال ثبت رپورتاژ آگهی ارزان در لیست خبرگزاری ها را دارید می توانید به بخش تعرفه رپورتاژ آگهی سایت مراجعه نمایید. 

 سوالات متداول در خرید رپورتاژ آگهی : 

 
سوالات پر تکرار در زمینه رپورتاژ خبری پاسخ به سوالات
کدام سایت برای خرید رپورتاژ مناسب است؟ برای انتخاب سایت مناسب برای رپورتاژ نیاز به مشاوره سئو دارید برای مشاوره رایگان کافیست با ما تماس بگیرید.
در هر رپورتاژ آگهی چند لینک فالو می توان گرفت؟  در هر رپورتاژ آگهی شما می توانید سه بک لینک قرار دهید
آیا رپورتاژ خبری و آگهی ها دائمی است ؟ تمامی رپورتاژ خبری و آگهی های رپورتاژ ادز دائمی می باشد.
در کدام مرحله باید رپورتاژ خریداری کنیم ؟ پس از اجرای سئوی آن پیج در سایت تان و گذشت حداقل 6 ماه از راه اندازی سایت بهترین فرصت است
پس از انتشار رپورتاژ چه اقداماتی باید انجام دهیم؟ پس از اتنشار رپورتاژ بهتر است پس از گذشت چند ماه دوباره به رپورتاژ های قبلی تان لینک سازی انجام دهید.
آیا می توان قبل از انتشار رپورتاژ هماهنگ کرد ؟ آری شما قبل از انتشار رپورتاژ ها می توانید به کمک همکاران ما متن ارسالی را تایید بگیرید.
درچه صورت می توان از رپورتاژ ادز تخفیف گرفت ؟ اغلب سایت های ارائه شده دارای تخفیف می باشند اما برای استفاده از تخفیف های ویژه با ما تماس بگیرید.

 

 

برخی از مشتریان رپورتاژ ادز (کلیک کنید)

رپورتاژ ادز با تمامی برند های مختلف برای رپورتاژ سایت ارائه خدمت نموده است برخی از برند های مطرح در لیست زیر مشاهده می نمایید که فروش رپورتاژ برای این برند توسط مجموعه رپورتاژ ادز انجام شده است. برای مشاهده نمونه رپورتاژ آگهی می توانید روی تصویر زیر کلیک نمایید. تبلیغات رپورتاژ بهترین روش برای افزایش اعتبار سایت شما نزد موتور های جستجو است.

نمونه مشتریان رپورتاژ آگهی

تمامی حقوق مربوط به گروه رپورتاژ ادزرپورتاژ آگهی | خرید رپورتاژ آگهی ) می باشند .

 طراحی سایت توسط اینتن

برای مشاوره تلگرام کلیک کنید 09381224111