رپورتاژ آگهی

آدرس اینترنتی: https://digiato.com
دامین اتوریتی: 60
قیمت رپورتاژ: 2100000
الکسا: 55

 رپورتاژ آگهی دیجیاتو

سایت های خبری در حوزه تکنولوژی از طرفداران بسیار زیادی برخوردارند یکی از بهترین و پر طرفدار ترین وب سایت های حوزه تکنولوژی وب سایت خبری دیجیاتو می باشد . با توجه به اینکه دیجیاتو در بین سایت های خبری تکنولوژی از جایگاه ویژه ای برخوردار است می تواند گزینه بسیار مناسبی برای خرید رپورتاژ به حساب آید ، همچنین با توجه به اینکه رپورتاژ های سایت های فناوری در صفحه اصلی سایت ها منتشر می شود می تواند گزینه مناسبی برای انتشار رپورتاژ انتخاب شود.

 

رپورتاژ آگهی در سایت خبری دیجیاتو

دیجیاتو به دلیل داشتن کاربران و مخاطبان بسیار بالاتوانسته جایگاه ویژه ای در بین کاربران در دنیای تکنولوژی داشته باشد . از این رو تبلیغاتدر این وب سایت خبری هم یکی از مهم ترین موضوعاتی است که مدیران شرکت ها و صنایع به دنبال آن هستند.

یکی از مهم ترین نوع تبلیغات که امروزه در سایت های خبری تکنولوژی انجام می پذیرد رپورتاژ آگهی می باشد . رپورتاژ آگهی نوعی خبر تبلیغاتی است که با هدف تبلیغات در سایت های خبری منتشر می شود .

رپورتاژ آگهی در سایت خبری دیجیاتو از جمله موضوعاتی است که بسیاری از علاقه مندان به انتشار تبلیغات خبری یا همان رپورتاژ آگهی دوست دارند در این وب سایت خبری پر مخاطب به انتشار رپورتاژ آگهی اقدام نمایند . رپورتاژ ادز مفتخر است این خدمات حرفه ای در حوزه انتشار رپورتاژ آگهی در سایت دیجیاتو را به مشتریان خود ارائه نماید .

برای خرید رپورتاژ کلیک کنید.

در رپورتاژ آگهی سایت فناوری دیجیاتو چند لینک فالو می توان ثبت کرد ؟

در رپورتاژ دیجیاتو شما می توانید 3 لینک فالو قرار دهید

آیا رپورتاژ دیجیاتو دائمی است ؟

بله رپورتاژ دائمی است

هزینه انتشار رپورتاژ در دیجیاتو چقدر است ؟

هزینه رپورتاژ آگهی در دیجیاتو حول حوش یک میلیون و  سیصد تومان است ، برای قیمت بروز به بخش فروشگاه سایت مراجعه نمایید

 

تعرفه رپورتاژ آگهی

خدمات حرفه ای رپورتاژ آگهی رپورتاژ ادز

رپورتاژ ادز اولین تیم خبرنگاری توزیع رپورتاژ آگهی در سایت های خبری برتر ایران

تهیه رپورتاژ آگهی ویژه در تهران

رپورتاژ ادز افتخار دارد ، برای اولین بار خدماتی ویژه برای تهیه رپورتاژ آگهی در محل شرکت ها و سازمان ها ارائه می نماید. تهیه رپورتاژ آگهی در محل شرکت ها شامل تهیه محتوا و گزارش از خدمات و نوع خدمات شرکت ها است. شایان ذکر است خدمات ویژه تهیه گزارش آگهی ( رپورتاژ نگاری ) برای انتشار در سایت های خبری برای اولین بار در ایران توسط رپورتاژ ادز ارائه می گردد. برای ارائه خدمات تهیه رپورتاژ آگهی ، خبرنگار اعزامی رپورتاژ ادز با حضور در محل کارفرما به تهیه گزارش و تصاویر ارائه خدمت می نمایند. اگر شما به دنبال تهیه اخباری متفاوت برای رپورتاژ آگهی هستید میتوانید با کارشناسان رپورتاژ ادز در ارتباط باشید. همچنین رپورتاژ ادز با تمامی سایت های رپورتاژ آگهی همکاری میکند از این رو اگر شما به دنبال ثبت رپورتاژ آگهی ارزان در لیست خبرگزاری ها را دارید می توانید به بخش تعرفه رپورتاژ آگهی سایت مراجعه نمایید. 

 سوالات متداول در خرید رپورتاژ آگهی : 

 
سوالات پر تکرار در زمینه رپورتاژ خبری پاسخ به سوالات
کدام سایت برای خرید رپورتاژ مناسب است؟ برای انتخاب سایت مناسب برای رپورتاژ نیاز به مشاوره سئو دارید برای مشاوره رایگان کافیست با ما تماس بگیرید.
در هر رپورتاژ آگهی چند لینک فالو می توان گرفت؟  در هر رپورتاژ آگهی شما می توانید سه بک لینک قرار دهید
آیا رپورتاژ خبری و آگهی ها دائمی است ؟ تمامی رپورتاژ خبری و آگهی های رپورتاژ ادز دائمی می باشد.
در کدام مرحله باید رپورتاژ خریداری کنیم ؟ پس از اجرای سئوی آن پیج در سایت تان و گذشت حداقل 6 ماه از راه اندازی سایت بهترین فرصت است
پس از انتشار رپورتاژ چه اقداماتی باید انجام دهیم؟ پس از اتنشار رپورتاژ بهتر است پس از گذشت چند ماه دوباره به رپورتاژ های قبلی تان لینک سازی انجام دهید.
آیا می توان قبل از انتشار رپورتاژ هماهنگ کرد ؟ آری شما قبل از انتشار رپورتاژ ها می توانید به کمک همکاران ما متن ارسالی را تایید بگیرید.
درچه صورت می توان از رپورتاژ ادز تخفیف گرفت ؟ اغلب سایت های ارائه شده دارای تخفیف می باشند اما برای استفاده از تخفیف های ویژه با ما تماس بگیرید.

 

 

برخی از مشتریان رپورتاژ ادز (کلیک کنید)

رپورتاژ ادز با تمامی برند های مختلف برای رپورتاژ سایت ارائه خدمت نموده است برخی از برند های مطرح در لیست زیر مشاهده می نمایید که فروش رپورتاژ برای این برند توسط مجموعه رپورتاژ ادز انجام شده است. برای مشاهده نمونه رپورتاژ آگهی می توانید روی تصویر زیر کلیک نمایید. تبلیغات رپورتاژ بهترین روش برای افزایش اعتبار سایت شما نزد موتور های جستجو است.

نمونه مشتریان رپورتاژ آگهی

تمامی حقوق مربوط به گروه رپورتاژ ادزرپورتاژ آگهی | خرید رپورتاژ آگهی ) می باشند .

 طراحی سایت توسط اینتن

برای مشاوره تلگرام کلیک کنید 09381224111