رپورتاژ آگهی

آدرس اینترنتی: https://itresan.com
دامین اتوریتی: 24
قیمت رپورتاژ: 1200000
الکسا: 173

رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی یکی از مهم ترین تبلیغات اینترنتی در دنیای سایت های خبری می باشد ، بسیاری از صاحبان وب سایت ها برای معرفی محصولات و خدمات خود به دنبال انتشار رپورتاژ آگهی در سایت های خبری هستند . چرا رپورتاژ آگهی در سایت های تکنولوژی خریداری کنیم ؟ بهترین دلیل برای این موضوع این است که رپورتاژ های سایت های تکنولوژی در صفحه اصلی سایت منتشر می شود.

 رپورتاژ آگهی آی تی رسان

رپورتاژ ادز با توجه به پیشینه فعالیت های رسانه ای با بسیاری از وب سایت های خبری برای رپورتاژ آگهی همکاری می نماید . خوشحالیم این خبر را به مشتریان عزیز ارائه کنیم که به تازگی انتشار اخبار و رپورتاژ آگهی در سایت خبری وزین آی تی رسان هم به لیست سایت های خبری رپورتاژ ادز اضافه شده است .

شما جهت انتشار اخبار و آگهی های خبری خود می توانید در این وب سایت هم از طریق رپورتاژ ادز اقدام نمایید. شایان ذکر است وب سایت خبری آی تی رسان با رتبه 429 یکی از بهترین وب سایت های خبری در حوزه آی تی در ایران می باشد .

برای انتشار رپورتاژ آگهی در سایت خبری آی تی رسان با رپورتاژ ادز در تماس باشید. همچنین میتوانید با انتخاب چند وب سایت همزمان در طرح های تخفیفی رپورتاژ ادز شرکت نمایید.

با ما همراه باشید تا بهترین خدمات تبلیغاتی خبری را در اختیار داشته باشید. رپورتاژ ادز یکی از بزرگترین آژانس های تبلیغات خبری در ایران می باشد.

برای خرید رپورتاژ کلیک کنید

 

در رپورتاژ آگهی آی تی رسان چند لینک فالو می توان ثبت کرد ؟

در رپورتاژ آی تی رسان شما می توانید 3 لینک فالو قرار دهید

آیا رپورتاژ آی تی رسان دائمی است ؟

بله رپورتاژ دائمی است

هزینه انتشار رپورتاژ در آی تی رسان چقدر است ؟

هزینه رپورتاژ آگهی در آی تی رسان حول حوش 800 هزار تومان است ، برای قیمت بروز به بخش فروشگاه سایت مراجعه نمایید

 

تعرفه رپورتاژ آگهی

خدمات حرفه ای رپورتاژ آگهی رپورتاژ ادز

رپورتاژ ادز اولین تیم خبرنگاری توزیع رپورتاژ آگهی در سایت های خبری برتر ایران

تهیه رپورتاژ آگهی ویژه در تهران

رپورتاژ ادز افتخار دارد ، برای اولین بار خدماتی ویژه برای تهیه رپورتاژ آگهی در محل شرکت ها و سازمان ها ارائه می نماید. تهیه رپورتاژ آگهی در محل شرکت ها شامل تهیه محتوا و گزارش از خدمات و نوع خدمات شرکت ها است. شایان ذکر است خدمات ویژه تهیه گزارش آگهی ( رپورتاژ نگاری ) برای انتشار در سایت های خبری برای اولین بار در ایران توسط رپورتاژ ادز ارائه می گردد. برای ارائه خدمات تهیه رپورتاژ آگهی ، خبرنگار اعزامی رپورتاژ ادز با حضور در محل کارفرما به تهیه گزارش و تصاویر ارائه خدمت می نمایند. اگر شما به دنبال تهیه اخباری متفاوت برای رپورتاژ آگهی هستید میتوانید با کارشناسان رپورتاژ ادز در ارتباط باشید. همچنین رپورتاژ ادز با تمامی سایت های رپورتاژ آگهی همکاری میکند از این رو اگر شما به دنبال ثبت رپورتاژ آگهی ارزان در لیست خبرگزاری ها را دارید می توانید به بخش تعرفه رپورتاژ آگهی سایت مراجعه نمایید. 

 سوالات متداول در خرید رپورتاژ آگهی : 

 
سوالات پر تکرار در زمینه رپورتاژ خبری پاسخ به سوالات
کدام سایت برای خرید رپورتاژ مناسب است؟ برای انتخاب سایت مناسب برای رپورتاژ نیاز به مشاوره سئو دارید برای مشاوره رایگان کافیست با ما تماس بگیرید.
در هر رپورتاژ آگهی چند لینک فالو می توان گرفت؟  در هر رپورتاژ آگهی شما می توانید سه بک لینک قرار دهید
آیا رپورتاژ خبری و آگهی ها دائمی است ؟ تمامی رپورتاژ خبری و آگهی های رپورتاژ ادز دائمی می باشد.
در کدام مرحله باید رپورتاژ خریداری کنیم ؟ پس از اجرای سئوی آن پیج در سایت تان و گذشت حداقل 6 ماه از راه اندازی سایت بهترین فرصت است
پس از انتشار رپورتاژ چه اقداماتی باید انجام دهیم؟ پس از اتنشار رپورتاژ بهتر است پس از گذشت چند ماه دوباره به رپورتاژ های قبلی تان لینک سازی انجام دهید.
آیا می توان قبل از انتشار رپورتاژ هماهنگ کرد ؟ آری شما قبل از انتشار رپورتاژ ها می توانید به کمک همکاران ما متن ارسالی را تایید بگیرید.
درچه صورت می توان از رپورتاژ ادز تخفیف گرفت ؟ اغلب سایت های ارائه شده دارای تخفیف می باشند اما برای استفاده از تخفیف های ویژه با ما تماس بگیرید.

 

 

برخی از مشتریان رپورتاژ ادز (کلیک کنید)

رپورتاژ ادز با تمامی برند های مختلف برای رپورتاژ سایت ارائه خدمت نموده است برخی از برند های مطرح در لیست زیر مشاهده می نمایید که فروش رپورتاژ برای این برند توسط مجموعه رپورتاژ ادز انجام شده است. برای مشاهده نمونه رپورتاژ آگهی می توانید روی تصویر زیر کلیک نمایید. تبلیغات رپورتاژ بهترین روش برای افزایش اعتبار سایت شما نزد موتور های جستجو است.

نمونه مشتریان رپورتاژ آگهی

تمامی حقوق مربوط به گروه رپورتاژ ادزرپورتاژ آگهی | خرید رپورتاژ آگهی ) می باشند .

 طراحی سایت توسط اینتن

برای مشاوره تلگرام کلیک کنید 09381224111