رپورتاژ آگهی

دامین اتوریتی: 53
قیمت رپورتاژ: 350000
الکسا: 2500

رپورتاژ اگهی کافه دانش

رپورتاژ اگهی در سایت کافه دانش : سایت کافه دانش سایت خبری و پایگاه خبری ثبت شده در وزارت ارشاد می باشد ، سایت کافه دانش فعالیت خود را از سال 1394 آغاز کرده است ، اما آیا خرید رپورتاژ اگهی در سایت کافه دانش مفید است ؟ 

بررسی سئو سایت کافه دانش

سایت کافه دانش را اگر از نظر سئو مورد بررسی قرار دهیم ، این سایت دارای دامین آتوریتی 53 می باشد ، اگر می خواهید اطلاعات بیشتری را در مورد اعتبار دامنه یا دامین آتوریتی بدانید کلیک کنید. اگر از نظر رتبه الکسا این سایت را مورد بررسی قرار دهیم این سایت رتبه 5000 ایران است اگر می خواهید بدانید الکسا چیست کلیک کنید ، با در نظر گرفتن دامین آتوریتی و الکسای این سایت می توان گفت اگر قیمت خرید رپورتاژ آگهی در سایت کافه دانش را بررسی کنیم ، می توان در مورد این موضوع تصمیم گرفت. هزینه خرید رپورتاژ در سایت کافه دانش حول حوش 350 الی 400 هزار تومان است این مبلغ با در نظر گرفتن دامین آتویتی گزینه مناسبی برای خرید می باشد.

برای خرید رپورتاژ اگهی در سایت کافه دانش کلیک کنید.

سایت کافه دانش در چه حوزه هایی تولید محتوا می کند ، دسته بندی سایت کافه دانش حوزه فرهنگی ، سیاسی ، اقتصادی ، علم و دانش و پزشکی ، کسب و کار می باشد. اگر حوزه کاری شما به دسته بندی های سایت کافه دانش نزدیک باشد می تواند نتیجه بهتری را برای شما ارائه دهد. 

 

سوالات متداول در مورد خرید رپورتاژ از  کافه دانش : 

در رپورتاژ آگهی سایت کافه دانش چند لینک فالو قرار میگیرد ؟

در رپورتاژ آگهی کافه دانش شما می توانید 3 لینک فالو داشته باشید

آیا رپورتاژ سایت کافه دانش دائمی است ؟

بله رپورتاژ آگهی کافه دانش  دائمی است

 

تعرفه رپورتاژ آگهی

خدمات حرفه ای رپورتاژ آگهی رپورتاژ ادز

رپورتاژ ادز اولین تیم خبرنگاری توزیع رپورتاژ آگهی در سایت های خبری برتر ایران

تهیه رپورتاژ آگهی ویژه در تهران

رپورتاژ ادز افتخار دارد ، برای اولین بار خدماتی ویژه برای تهیه رپورتاژ آگهی در محل شرکت ها و سازمان ها ارائه می نماید. تهیه رپورتاژ آگهی در محل شرکت ها شامل تهیه محتوا و گزارش از خدمات و نوع خدمات شرکت ها است. شایان ذکر است خدمات ویژه تهیه گزارش آگهی ( رپورتاژ نگاری ) برای انتشار در سایت های خبری برای اولین بار در ایران توسط رپورتاژ ادز ارائه می گردد. برای ارائه خدمات تهیه رپورتاژ آگهی ، خبرنگار اعزامی رپورتاژ ادز با حضور در محل کارفرما به تهیه گزارش و تصاویر ارائه خدمت می نمایند. اگر شما به دنبال تهیه اخباری متفاوت برای رپورتاژ آگهی هستید میتوانید با کارشناسان رپورتاژ ادز در ارتباط باشید. همچنین رپورتاژ ادز با تمامی سایت های رپورتاژ آگهی همکاری میکند از این رو اگر شما به دنبال ثبت رپورتاژ آگهی ارزان در لیست خبرگزاری ها را دارید می توانید به بخش تعرفه رپورتاژ آگهی سایت مراجعه نمایید. 

 سوالات متداول در خرید رپورتاژ آگهی : 

 
سوالات پر تکرار در زمینه رپورتاژ خبری پاسخ به سوالات
کدام سایت برای خرید رپورتاژ مناسب است؟ برای انتخاب سایت مناسب برای رپورتاژ نیاز به مشاوره سئو دارید برای مشاوره رایگان کافیست با ما تماس بگیرید.
در هر رپورتاژ آگهی چند لینک فالو می توان گرفت؟  در هر رپورتاژ آگهی شما می توانید سه بک لینک قرار دهید
آیا رپورتاژ خبری و آگهی ها دائمی است ؟ تمامی رپورتاژ خبری و آگهی های رپورتاژ ادز دائمی می باشد.
در کدام مرحله باید رپورتاژ خریداری کنیم ؟ پس از اجرای سئوی آن پیج در سایت تان و گذشت حداقل 6 ماه از راه اندازی سایت بهترین فرصت است
پس از انتشار رپورتاژ چه اقداماتی باید انجام دهیم؟ پس از اتنشار رپورتاژ بهتر است پس از گذشت چند ماه دوباره به رپورتاژ های قبلی تان لینک سازی انجام دهید.
آیا می توان قبل از انتشار رپورتاژ هماهنگ کرد ؟ آری شما قبل از انتشار رپورتاژ ها می توانید به کمک همکاران ما متن ارسالی را تایید بگیرید.
درچه صورت می توان از رپورتاژ ادز تخفیف گرفت ؟ اغلب سایت های ارائه شده دارای تخفیف می باشند اما برای استفاده از تخفیف های ویژه با ما تماس بگیرید.

 

 

برخی از مشتریان رپورتاژ ادز (کلیک کنید)

رپورتاژ ادز با تمامی برند های مختلف برای رپورتاژ سایت ارائه خدمت نموده است برخی از برند های مطرح در لیست زیر مشاهده می نمایید که فروش رپورتاژ برای این برند توسط مجموعه رپورتاژ ادز انجام شده است. برای مشاهده نمونه رپورتاژ آگهی می توانید روی تصویر زیر کلیک نمایید. تبلیغات رپورتاژ بهترین روش برای افزایش اعتبار سایت شما نزد موتور های جستجو است.

نمونه مشتریان رپورتاژ آگهی

تمامی حقوق مربوط به گروه رپورتاژ ادزرپورتاژ آگهی | خرید رپورتاژ آگهی ) می باشند .

 طراحی سایت توسط اینتن

برای مشاوره تلگرام کلیک کنید 09381224111