رپورتاژ آگهی

دامین اتوریتی: 67
قیمت رپورتاژ: 250000
الکسا: 2900

 رپورتاژ اگهی واضح

سایت واضح یکی از قدیمی ترین سایت های خبری و گرداورنده خبر در ایران به شمار می رود اگر سن دامنه و قدمت این سایت را مورد بررسی قرار دهیم متوجه خواهیم شد که سایت واضح به عنوان یکی از قدیمی ترین و سردمداران حوزه خبرخوان در ایران به شمار می رود از این رو بهترین گزینه برای خرید رپورتاژ آگهی می تواند در لیست خرید شما قرار گیرد. 

خرید رپورتاژ واضح

اگر می خواهید رپورتاژ آگهی در سایت خبری واضح منتشر کنید در ابتدا باید سئو سایت واضح را مورد بررسی قرار دهید ، شاخصه هایی که برای خرید رپورتاژ آگهی معمولا مورد بررسی قرار میگیرد دامین آتوریتی و الکسای دامنه است ، اگر دامین آتوریتی سایت واضح را مورد بررسی قرار دهیم متوجه خواهیم شد که این سایت دارای دامین آتوریتی 67 می باشد که در نوع سایت خبری آتوریتی بسیار مناسبی می باشد ، اگر الکسای سایت واضح را مورد بررسی قرار دهیم متوجه خواهیم شد که این سایت دارای رتبه 2900 ایران است که رتبه نسبتا مناسبی است ، البته این نکته را در نظر بگیرید با توجه به قیمت رپورتاژ آگهی در سایت واضح این رتبه ها مناسب می باشد.

آدرس اینترنتی سایت واضح بصورت https://vazeh.com می باشد. حوزه فعالیت این سایت در حوزه های مختلف خبری از سیاسی اجتماعی و اقتصادی گرفته تا در حوزه هایی همچون پزشکی ، علمی و گردشگری هم محتوا ارائه می شود. اگر حوزه کاری شما در دسته بندی های موضوعی این سایت می باشداین سایت گزینه مناسبی برای خرید خواهد بود هم چنین این نکته را هم در نظر بگیرید که رپورتاژ اگهی در سایت واضح در دسته بندی های عمومی منتشر می شود و شما حتی میتوانید درخواست دهید تا رپورتاژ در دسته بندی های تخصصی منتشر شود که می تواند تاثیر رپورتاژ آگهی شما را افزایش دهد. 

در رپورتاژ آگهی سایت واضح دات کام چند لینک فالو قرار میگیرد ؟

در رپورتاژ آگهی واضح شما می توانید 3 لینک فالو داشته باشید

آیا رپورتاژ سایت واضح دائمی است ؟

بله رپورتاژ آگهی واضح دائمی است

هزینه انتشار رپورتاژ در واضح چقدر است ؟

هزینه رپورتاژ آگهی در پایگاه خبری واضح حول حوش 250 هزار تومان است برای خریدبا بهترین قیمت کلیک کنید.

 

تعرفه رپورتاژ آگهی

خدمات حرفه ای رپورتاژ آگهی رپورتاژ ادز

رپورتاژ ادز اولین تیم خبرنگاری توزیع رپورتاژ آگهی در سایت های خبری برتر ایران

تهیه رپورتاژ آگهی ویژه در تهران

رپورتاژ ادز افتخار دارد ، برای اولین بار خدماتی ویژه برای تهیه رپورتاژ آگهی در محل شرکت ها و سازمان ها ارائه می نماید. تهیه رپورتاژ آگهی در محل شرکت ها شامل تهیه محتوا و گزارش از خدمات و نوع خدمات شرکت ها است. شایان ذکر است خدمات ویژه تهیه گزارش آگهی ( رپورتاژ نگاری ) برای انتشار در سایت های خبری برای اولین بار در ایران توسط رپورتاژ ادز ارائه می گردد. برای ارائه خدمات تهیه رپورتاژ آگهی ، خبرنگار اعزامی رپورتاژ ادز با حضور در محل کارفرما به تهیه گزارش و تصاویر ارائه خدمت می نمایند. اگر شما به دنبال تهیه اخباری متفاوت برای رپورتاژ آگهی هستید میتوانید با کارشناسان رپورتاژ ادز در ارتباط باشید. همچنین رپورتاژ ادز با تمامی سایت های رپورتاژ آگهی همکاری میکند از این رو اگر شما به دنبال ثبت رپورتاژ آگهی ارزان در لیست خبرگزاری ها را دارید می توانید به بخش تعرفه رپورتاژ آگهی سایت مراجعه نمایید. 

 سوالات متداول در خرید رپورتاژ آگهی : 

 
سوالات پر تکرار در زمینه رپورتاژ خبری پاسخ به سوالات
کدام سایت برای خرید رپورتاژ مناسب است؟ برای انتخاب سایت مناسب برای رپورتاژ نیاز به مشاوره سئو دارید برای مشاوره رایگان کافیست با ما تماس بگیرید.
در هر رپورتاژ آگهی چند لینک فالو می توان گرفت؟  در هر رپورتاژ آگهی شما می توانید سه بک لینک قرار دهید
آیا رپورتاژ خبری و آگهی ها دائمی است ؟ تمامی رپورتاژ خبری و آگهی های رپورتاژ ادز دائمی می باشد.
در کدام مرحله باید رپورتاژ خریداری کنیم ؟ پس از اجرای سئوی آن پیج در سایت تان و گذشت حداقل 6 ماه از راه اندازی سایت بهترین فرصت است
پس از انتشار رپورتاژ چه اقداماتی باید انجام دهیم؟ پس از اتنشار رپورتاژ بهتر است پس از گذشت چند ماه دوباره به رپورتاژ های قبلی تان لینک سازی انجام دهید.
آیا می توان قبل از انتشار رپورتاژ هماهنگ کرد ؟ آری شما قبل از انتشار رپورتاژ ها می توانید به کمک همکاران ما متن ارسالی را تایید بگیرید.
درچه صورت می توان از رپورتاژ ادز تخفیف گرفت ؟ اغلب سایت های ارائه شده دارای تخفیف می باشند اما برای استفاده از تخفیف های ویژه با ما تماس بگیرید.

 

 

برخی از مشتریان رپورتاژ ادز (کلیک کنید)

رپورتاژ ادز با تمامی برند های مختلف برای رپورتاژ سایت ارائه خدمت نموده است برخی از برند های مطرح در لیست زیر مشاهده می نمایید که فروش رپورتاژ برای این برند توسط مجموعه رپورتاژ ادز انجام شده است. برای مشاهده نمونه رپورتاژ آگهی می توانید روی تصویر زیر کلیک نمایید. تبلیغات رپورتاژ بهترین روش برای افزایش اعتبار سایت شما نزد موتور های جستجو است.

نمونه مشتریان رپورتاژ آگهی

تمامی حقوق مربوط به گروه رپورتاژ ادزرپورتاژ آگهی | خرید رپورتاژ ) می باشند .

 طراحی سایت توسط اینتن

برای مشاوره تلگرام کلیک کنید 09381224111