رپورتاژ آگهی

دامین اتوریتی: 65
قیمت رپورتاژ: 100000
الکسا: 1

 

رپورتاژ آگهی تبیان : سایت تبیان موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان به نشانی https://www.tebyan.net/ می باشد این وب سایت وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی بوده که این وب سایت از سئو بالایی برخوردار بوده و رپورتاژ آگهی توسط آن می تواند بسیار تاثیرگزار و کاربردی باشد. فعالیت این وب سایت از تیرماه سال 81 آغاز گردیده و توانسته است در حوزه های مختلفی مشغول به فعالیت شود و اطلاعات بسیار مفیدی را در اختیار کاربران خود قرار بدهد.

اعتبار سایت تبیان برای خرید رپورتاژ آگهی

سایت تبیان را اگر از نظر دامین اتوریتی و اعتبار دامنه مورد بررسی قرار دهیم ، دامین آتوریتی وب سایت تبیان 65 است اگر پیج آتوریتی این وب سایت را هم مورد بررسی قرار دهیم ، به عدد 63 خواهیم رسید براساس بررسی های انجام شده وب سایت تبیان یک گزینه مناسب برای خرید رپورتاژ آگهی است ، اما این نکته را در نظر بگیرید که وب سایت تبیان رپورتاژ آگهی های خود را در سابدومین منتشر می کند. همانطور که میدانید اعتبار و ارزش سابدومین به اندازه دامنه اصلی نیست ولی در کل می تواند برای رپورتاژ این نکته ها را در نظر گرفت. 

 

برای مشاهده قیمت بروز و خرید رپورتاژ آگهی کلیک کنید.


از جمله بخش های که در تبیان شما می توانید مشاهده نمایید اعم از بخش دین و اندیشه ، بخش دانش و فناوری ، خانواده و زندگی ،جامعه و سیاست ، ورزشی، هنری ، ادبیات ،کودک و نوجوان و... می باشد.
مشاوره تبیان
از میان بخش های مختلف تبیان که هر کدام مزیت خاص خودشان را دارند می توان به بخش مشاوره تبیان اشاره کرد که در نخستین ماه های راه اندازی وب سایت تبیان برای اینکه نیازهای مخاطبان خود را رفع نماید چندین بخش مشاوره اینترنتی راه اندازی گردید که بخش مشاوره از سال 81 شروع شده و از همان ابتدا با 5 گروه مشاوره راه اندازی شد ولی هم اکنون تقریبا 20 گروه مختلف را پوشش می دهد که هر کدام زیرگروه های مختلفی داشته اند و این گروه ها شامل موارد زیر می باشد:
- علمی – درسی
- حقوقی
- سلامتی
- روانشناسی
- مذهبی
- ورزشی
- رایانه و فناوری
- راهنمای تحصیلی
- ادبی
- هنر در خانه
- مشکلات ما و شما
- نظرات
- دانش افزایی دبیران
- ادبی
- تعبیر خواب
- سیاسی
- انقلاب و دفاع مقدس
- ترک اعتیاد

در زمینه های که ذکر شده است مشاوره زیادی قادر به پاسخگویی هستند. حداقل مدت زمانی که برای پاسخگویی نیاز بوده یک روز و حداکثر پنج روز خواهد بود. با چنین قابلیت های که تبیان در اختیار کاربران خود قرار داده است سبب شده تا روزانه آمار بازدیدهای چشمگیری داشته باشد.

اگر به دنبال خرید رپورتاژ آگهی در سابدومین وب سایت تبیان هستید میتوانید از طریق تلگرام یا واتس اپ با ما در ارتباط باشید. شماره واتس اپ و تلگرام : 09105559321 

 

رپورتاژ آگهی تبیان در سابدومین منتشر می شود؟

رپورتاژ آگهی تبیان در سابدومین منتشر می شود

در رپورتاژ آگهی تبیان چند لینک فالو می توان دریافت کرد ؟

3 لینک فالو .

تعرفه رپورتاژ آگهی

خدمات حرفه ای رپورتاژ آگهی رپورتاژ ادز

رپورتاژ ادز اولین تیم خبرنگاری توزیع رپورتاژ آگهی در سایت های خبری برتر ایران

تهیه رپورتاژ آگهی ویژه در تهران

رپورتاژ ادز افتخار دارد ، برای اولین بار خدماتی ویژه برای تهیه رپورتاژ آگهی در محل شرکت ها و سازمان ها ارائه می نماید. تهیه رپورتاژ آگهی در محل شرکت ها شامل تهیه محتوا و گزارش از خدمات و نوع خدمات شرکت ها است. شایان ذکر است خدمات ویژه تهیه گزارش آگهی ( رپورتاژ نگاری ) برای انتشار در سایت های خبری برای اولین بار در ایران توسط رپورتاژ ادز ارائه می گردد. برای ارائه خدمات تهیه رپورتاژ آگهی ، خبرنگار اعزامی رپورتاژ ادز با حضور در محل کارفرما به تهیه گزارش و تصاویر ارائه خدمت می نمایند. اگر شما به دنبال تهیه اخباری متفاوت برای رپورتاژ آگهی هستید میتوانید با کارشناسان رپورتاژ ادز در ارتباط باشید. همچنین رپورتاژ ادز با تمامی سایت های رپورتاژ آگهی همکاری میکند از این رو اگر شما به دنبال ثبت رپورتاژ آگهی ارزان در لیست خبرگزاری ها را دارید می توانید به بخش تعرفه رپورتاژ آگهی سایت مراجعه نمایید. 

 سوالات متداول در خرید رپورتاژ آگهی : 

 
سوالات پر تکرار در زمینه رپورتاژ خبری پاسخ به سوالات
کدام سایت برای خرید رپورتاژ مناسب است؟ برای انتخاب سایت مناسب برای رپورتاژ نیاز به مشاوره سئو دارید برای مشاوره رایگان کافیست با ما تماس بگیرید.
در هر رپورتاژ آگهی چند لینک فالو می توان گرفت؟  در هر رپورتاژ آگهی شما می توانید سه بک لینک قرار دهید
آیا رپورتاژ خبری و آگهی ها دائمی است ؟ تمامی رپورتاژ خبری و آگهی های رپورتاژ ادز دائمی می باشد.
در کدام مرحله باید رپورتاژ خریداری کنیم ؟ پس از اجرای سئوی آن پیج در سایت تان و گذشت حداقل 6 ماه از راه اندازی سایت بهترین فرصت است
پس از انتشار رپورتاژ چه اقداماتی باید انجام دهیم؟ پس از اتنشار رپورتاژ بهتر است پس از گذشت چند ماه دوباره به رپورتاژ های قبلی تان لینک سازی انجام دهید.
آیا می توان قبل از انتشار رپورتاژ هماهنگ کرد ؟ آری شما قبل از انتشار رپورتاژ ها می توانید به کمک همکاران ما متن ارسالی را تایید بگیرید.
درچه صورت می توان از رپورتاژ ادز تخفیف گرفت ؟ اغلب سایت های ارائه شده دارای تخفیف می باشند اما برای استفاده از تخفیف های ویژه با ما تماس بگیرید.

 

 

برخی از مشتریان رپورتاژ ادز (کلیک کنید)

رپورتاژ ادز با تمامی برند های مختلف برای رپورتاژ سایت ارائه خدمت نموده است برخی از برند های مطرح در لیست زیر مشاهده می نمایید که فروش رپورتاژ برای این برند توسط مجموعه رپورتاژ ادز انجام شده است. برای مشاهده نمونه رپورتاژ آگهی می توانید روی تصویر زیر کلیک نمایید. تبلیغات رپورتاژ بهترین روش برای افزایش اعتبار سایت شما نزد موتور های جستجو است.

نمونه مشتریان رپورتاژ آگهی

تمامی حقوق مربوط به گروه رپورتاژ ادزرپورتاژ آگهی | خرید رپورتاژ آگهی ) می باشند .

 طراحی سایت توسط اینتن

برای مشاوره تلگرام کلیک کنید 09381224111