رپورتاژ آگهی

دامین اتوریتی: 86
قیمت رپورتاژ: 600000
الکسا: 226

رپورتاژ آگهی کلوب دات کام

رپورتاژ آگهی در سایت کلوب : سایت کلوب یکی از قدیمی ترین سایت های حوزه شبکه اجتماعی در ایران است ، این وب سایت از نظر ارزش دامنه (دامین اتوریتی) اعتبار 86 است . این وب سایت از نظر الکسا رتبه 226 را از آن خود کرده است.

وب سایت کلوب فضایی را فراهم کرده است تا کاربران بتوانند در آن ثبت کرده و عضو شوند و سپس با یکدیگر اطلاعات موردنیازشان را رد و بدل کنند و افکار و نظریات و دانش خودشان را با دیگران به اشتراک بگذارند و تبادل اطلاعاتی شان را انجام بدهند که قطعا چنین چیزی در جامعه ی امروز و در فضای اینترنت یک نیاز اصلی بوده و برای انسان ها نیز نیازی غیرانکار شدنی می باشد.

خرید رپورتاژ آگهی کلوب

اگر نگاهی به گذشته داشته باشید قطعا متوجه خواهید شد که توسعه اینترنت و فراگیری آن برای انسان ها نیز با هدف دسترسی راحت و ساده آنها به دانش و اطلاعات بوده چرا که پیش از آن افراد به سختی می توانستند در هر حیطه ی که می خواهند کسب اطلاعات کنند.

برای مشاهده قیمت بروز و خرید رپورتاژ آگهی کلیک کنید.


سایت اینترنتی کلوب دات کام


در دی ماه سال 1383 بود که سایت اینترنتی کلوب راه اندازی گردید و هدف اصلی آن بر پایه نیازهای اساسی و امروزه کاربران اینترنتی ایران بود. فارسی زبانان عزیز و کاربران ایرانی می توانند در کلوب عضو شوند و در این بستر فراهم شده اطلاعات شان را تبادل کنند و در خصوص موارد مختلف با یکدیگر نظراتشان را به اشتراک بگذارند و البته به معرفی کالا و خدمات خودشان نیز بپردازند.
می توان گفت که سایت اینترنتی کلوب تمامی تلاش خود را بکار گرفته است تا بتواند زمینه ی را برای رشد و ترقی جامعه ایرانی در دنیا فراهم کند و البته که موجب ارتقا فکری و فرهنگ عمومی کشور شود و در ساده ترین حالت فضای را ایجاد نماید که با کم ترین هزینه ی ممکن خدمات و اطلاعات درخواستی در اختیار کاربران قرار داده شود و به رفع نیازهای آنها در حوزه ی اطلاعات و.... کمک فراوانی شود.
ادرس این شبکه ی اجتماعی به نشانی https://www.cloob.com بوده است و عضویت در آن بسیار ساده و امکان پذیر می باشد.

قیمت رپورتاژ آگهی در سایت کلوب دات کام چقدر است ؟

هزینه رپورتاژ آگهی در سایت کلوب دات کام 600000 تومان است.

تعداد لینک فالو و زمان ماندگاری رپورتاژ آگهی در سایت کلوپ چقدر است ؟

زمان ماندگاری رپورتاژ آگهی در کلوب دات کام دائمی است و 3 لینک فالو در رپورتاژ می توانید قرار دهید .

تعرفه رپورتاژ آگهی

خدمات حرفه ای رپورتاژ آگهی رپورتاژ ادز

رپورتاژ ادز اولین تیم خبرنگاری توزیع رپورتاژ آگهی در سایت های خبری برتر ایران

تهیه رپورتاژ آگهی ویژه در تهران

رپورتاژ ادز افتخار دارد ، برای اولین بار خدماتی ویژه برای تهیه رپورتاژ آگهی در محل شرکت ها و سازمان ها ارائه می نماید. تهیه رپورتاژ آگهی در محل شرکت ها شامل تهیه محتوا و گزارش از خدمات و نوع خدمات شرکت ها است. شایان ذکر است خدمات ویژه تهیه گزارش آگهی ( رپورتاژ نگاری ) برای انتشار در سایت های خبری برای اولین بار در ایران توسط رپورتاژ ادز ارائه می گردد. برای ارائه خدمات تهیه رپورتاژ آگهی ، خبرنگار اعزامی رپورتاژ ادز با حضور در محل کارفرما به تهیه گزارش و تصاویر ارائه خدمت می نمایند. اگر شما به دنبال تهیه اخباری متفاوت برای رپورتاژ آگهی هستید میتوانید با کارشناسان رپورتاژ ادز در ارتباط باشید. همچنین رپورتاژ ادز با تمامی سایت های رپورتاژ آگهی همکاری میکند از این رو اگر شما به دنبال ثبت رپورتاژ آگهی ارزان در لیست خبرگزاری ها را دارید می توانید به بخش تعرفه رپورتاژ آگهی سایت مراجعه نمایید. 

 سوالات متداول در خرید رپورتاژ آگهی : 

 
سوالات پر تکرار در زمینه رپورتاژ خبری پاسخ به سوالات
کدام سایت برای خرید رپورتاژ مناسب است؟ برای انتخاب سایت مناسب برای رپورتاژ نیاز به مشاوره سئو دارید برای مشاوره رایگان کافیست با ما تماس بگیرید.
در هر رپورتاژ آگهی چند لینک فالو می توان گرفت؟  در هر رپورتاژ آگهی شما می توانید سه بک لینک قرار دهید
آیا رپورتاژ خبری و آگهی ها دائمی است ؟ تمامی رپورتاژ خبری و آگهی های رپورتاژ ادز دائمی می باشد.
در کدام مرحله باید رپورتاژ خریداری کنیم ؟ پس از اجرای سئوی آن پیج در سایت تان و گذشت حداقل 6 ماه از راه اندازی سایت بهترین فرصت است
پس از انتشار رپورتاژ چه اقداماتی باید انجام دهیم؟ پس از اتنشار رپورتاژ بهتر است پس از گذشت چند ماه دوباره به رپورتاژ های قبلی تان لینک سازی انجام دهید.
آیا می توان قبل از انتشار رپورتاژ هماهنگ کرد ؟ آری شما قبل از انتشار رپورتاژ ها می توانید به کمک همکاران ما متن ارسالی را تایید بگیرید.
درچه صورت می توان از رپورتاژ ادز تخفیف گرفت ؟ اغلب سایت های ارائه شده دارای تخفیف می باشند اما برای استفاده از تخفیف های ویژه با ما تماس بگیرید.

 

 

برخی از مشتریان رپورتاژ ادز (کلیک کنید)

رپورتاژ ادز با تمامی برند های مختلف برای رپورتاژ سایت ارائه خدمت نموده است برخی از برند های مطرح در لیست زیر مشاهده می نمایید که فروش رپورتاژ برای این برند توسط مجموعه رپورتاژ ادز انجام شده است. برای مشاهده نمونه رپورتاژ آگهی می توانید روی تصویر زیر کلیک نمایید. تبلیغات رپورتاژ بهترین روش برای افزایش اعتبار سایت شما نزد موتور های جستجو است.

نمونه مشتریان رپورتاژ آگهی

تمامی حقوق مربوط به گروه رپورتاژ ادزرپورتاژ آگهی | خرید رپورتاژ آگهی ) می باشند .

 طراحی سایت توسط اینتن

برای مشاوره تلگرام کلیک کنید 09381224111