رپورتاژ آگهی

آدرس اینترنتی: https://ilna.news
دامین اتوریتی: 61
قیمت رپورتاژ: 400000
الکسا: 132
خرید رپورتاژ آگهی در سایت ایلنا
خرید رپورتاژ آگهی در سایت ایلنا

رپورتاژ آگهی ایلنا : خبرگزاری ایلنا یکی از قدیمی ترین خبرگزاری های مطرح ایران است ، ایلنا که به خبرگزاری کار ایران مطرح است وابسته به وزارت کار ایران است، اگر به دنبال انتشار و خرید رپورتاژ آگهی ایلنا هستید در این مقاله می خواهیم اعتبار وب سایت خبرگزاری ایلنا را مورد بررسی قرار دهیم و ببینیم ارزش خبرگزاری ایلنا برای انتشار رپورتاژ آگهی چقدر است ، پس با ما همراه باشید.

انتشار رپورتاژ آگهی ایلنا

سایت خبرگزاری ایلنا با داشتن دامین اتوریتی (اعتبار سئویی وب سایت) 57 است اگر این اتوریتی را با سایر سایت های خبری مورد بررسی قرار دهیم عدد بسیار مناسبی است ، از نظر الکسا یا رتبه وب سایت از نظر بازدید در بین سایت های ایرانی 167 است یعنی وب سایت ایلنا سایت 167 ایران است اگر رتبه این وب سایت در بین سایت های جهانی را مورد بررسی قرار دهیم این وب سایت رتبه 4100 جهان را از آن خود کرده است ، با در نظر گرفتن این موضوعات و اینکه 43 درصد از ورودی های این وب سایت از موتور های جستجو است می توان به این نتیجه رسید که خبرگزاری ایلنا گزینه مناسبی برای انتشار رپورتاژ آگهی است.

برای مشاهده قیمت بروز و خرید رپورتاژ آگهی کلیک کنید.

 سایت خبرگزاری ایلنا در سال 1381 فعالیت خود را آغاز کرد ، خبرگزاری ایلنا روزانه حدود 600 خبر در زبان های فارسی،عربي و انگلیسی منتشر می کند. شایان ذکر است خبرگزاری ایلنا در ابتدا با آدرس اینترنتی ilna.ir فعالیت میکرد که پس از اهمیت رتبه الکسا و خرید سرتیفیکیت الکسا در بین سایت های پربازدید دامنه وب سایت ایلنا به آدرس اینترنتی ilna.news تبدیل شد.

اگر به دنبال خرید رپورتاژ آگهی ایلنا هستید می توانید از طریق تلگرام با همکاران بخش فروش رپورتاژ ادز در ارتباط باشید. یا از بخش پرتال مشتریان رپورتاژ ادز بصورت آنلاین خرید نمایید. اگر می خواهید در زمینه انتشار رپورتاژ آگهی در ایلنا و سایر خبرگزاری های مطرح ایران اقدام کنید و نیاز به مشاوره رایگان هستید حتما با بخش فروش رپورتاژ ادز در ارتباط باشید.

 

در رپورتاژ آگهی ایلنا چند لینک فالو می توان قرار داد؟

در هر رپورتاژ آگهی ایلنا شما می توانید 3 لینک فالو قرار دهید.

آیا رپورتاژ آگهی ایلنا دائمی است ؟

بله تمامی رپورتاژ آگهی هایی که توسط رپورتاژ ادز ارائه می شود همه دائمی هستند ، برای جلوگیری از مشکلات برای مشتریان عزیز به هیچ عنوان سایت های خبری که لینک دائمی قرار نمیدهند به مشتریان معرفی نمی شود.

قیمت رپورتاژ آگهی در ایلنا چقدر است ؟

هزینه انتشار رپورتاژ آگهی در سایت ایلنا 390 هزار تومان است

تعرفه رپورتاژ آگهی

خدمات حرفه ای رپورتاژ آگهی رپورتاژ ادز

رپورتاژ ادز اولین تیم خبرنگاری توزیع رپورتاژ آگهی در سایت های خبری برتر ایران

تهیه رپورتاژ آگهی ویژه در تهران

رپورتاژ ادز افتخار دارد ، برای اولین بار خدماتی ویژه برای تهیه رپورتاژ آگهی در محل شرکت ها و سازمان ها ارائه می نماید. تهیه رپورتاژ آگهی در محل شرکت ها شامل تهیه محتوا و گزارش از خدمات و نوع خدمات شرکت ها است. شایان ذکر است خدمات ویژه تهیه گزارش آگهی ( رپورتاژ نگاری ) برای انتشار در سایت های خبری برای اولین بار در ایران توسط رپورتاژ ادز ارائه می گردد. برای ارائه خدمات تهیه رپورتاژ آگهی ، خبرنگار اعزامی رپورتاژ ادز با حضور در محل کارفرما به تهیه گزارش و تصاویر ارائه خدمت می نمایند. اگر شما به دنبال تهیه اخباری متفاوت برای رپورتاژ آگهی هستید میتوانید با کارشناسان رپورتاژ ادز در ارتباط باشید. همچنین رپورتاژ ادز با تمامی سایت های رپورتاژ آگهی همکاری میکند از این رو اگر شما به دنبال ثبت رپورتاژ آگهی ارزان در لیست خبرگزاری ها را دارید می توانید به بخش تعرفه رپورتاژ آگهی سایت مراجعه نمایید. 

 سوالات متداول در خرید رپورتاژ آگهی : 

 
سوالات پر تکرار در زمینه رپورتاژ خبری پاسخ به سوالات
کدام سایت برای خرید رپورتاژ مناسب است؟ برای انتخاب سایت مناسب برای رپورتاژ نیاز به مشاوره سئو دارید برای مشاوره رایگان کافیست با ما تماس بگیرید.
در هر رپورتاژ آگهی چند لینک فالو می توان گرفت؟  در هر رپورتاژ آگهی شما می توانید سه بک لینک قرار دهید
آیا رپورتاژ خبری و آگهی ها دائمی است ؟ تمامی رپورتاژ خبری و آگهی های رپورتاژ ادز دائمی می باشد.
در کدام مرحله باید رپورتاژ خریداری کنیم ؟ پس از اجرای سئوی آن پیج در سایت تان و گذشت حداقل 6 ماه از راه اندازی سایت بهترین فرصت است
پس از انتشار رپورتاژ چه اقداماتی باید انجام دهیم؟ پس از اتنشار رپورتاژ بهتر است پس از گذشت چند ماه دوباره به رپورتاژ های قبلی تان لینک سازی انجام دهید.
آیا می توان قبل از انتشار رپورتاژ هماهنگ کرد ؟ آری شما قبل از انتشار رپورتاژ ها می توانید به کمک همکاران ما متن ارسالی را تایید بگیرید.
درچه صورت می توان از رپورتاژ ادز تخفیف گرفت ؟ اغلب سایت های ارائه شده دارای تخفیف می باشند اما برای استفاده از تخفیف های ویژه با ما تماس بگیرید.

 

 

برخی از مشتریان رپورتاژ ادز (کلیک کنید)

رپورتاژ ادز با تمامی برند های مختلف برای رپورتاژ سایت ارائه خدمت نموده است برخی از برند های مطرح در لیست زیر مشاهده می نمایید که فروش رپورتاژ برای این برند توسط مجموعه رپورتاژ ادز انجام شده است. برای مشاهده نمونه رپورتاژ آگهی می توانید روی تصویر زیر کلیک نمایید. تبلیغات رپورتاژ بهترین روش برای افزایش اعتبار سایت شما نزد موتور های جستجو است.

نمونه مشتریان رپورتاژ آگهی

تمامی حقوق مربوط به گروه رپورتاژ ادزرپورتاژ آگهی | خرید رپورتاژ آگهی ) می باشند .

 طراحی سایت توسط اینتن

برای مشاوره تلگرام کلیک کنید 09381224111