رپورتاژ آگهی

آدرس اینترنتی: https://www.irna.ir/
دامین اتوریتی: 87
قیمت رپورتاژ: 1600000
الکسا: 64

رپورتاژ آگهی ایرنا

رپورتاژ آگهی ایرنا : خبرگزاری ایرنا یکی از پر بازدید ترین خبرگزاری های مطرح ایران است ، ایرنا یک خبرگزاری دولتی است ، و وابسته دولت جمهوری اسلامی ایران است ، رپورتاژ ادز مفتخر است خدمات رپورتاژ آگهی ایرنا را با قیمت های بسیار رقابتی در اختیار مشتریان خود قرار دهد. البته خبرگزاری ایرنا همان آژانس پارس است که قبل از انقلاب فعالیت داشته است. 

رپورتاژ آگهی ایرنا

همانطور که مستحضر هستید ، رپورتاژ آگهی دو هدف را برای منتشر کننده رپورتاژ برآورده می کند. در گام نخست اهداف روابط عمومی و اطلاع رسانی خبری شرکت ها را می توان با ابزاری بنام رپورتاژ آگهی برآورده کرد در گام دوم گرفتن بک لینک رپورتاز آگهی است. اما بک لینک گرفته شده در رپورتاژ آگهی ایرنا چه کمکی به وب سایت ما در افزایش رتبه سایت دارد ؟ زمانی که شما رپورتاژ آگهی منتشر می کنید ، و یک بک لینک در رپورتاژ آگهی قرار می دهید ، گوگل بر این باور است که آن وب سایت شما را منبع آن محتوا معرفی کرده است از این رو وب سایت شما را به عنوان منبع محتوایی که در حوزه کاری شما منتشر شده است را می داند.

در نتیجه شما یک اعتباری را از این رپورتاژ آگهی دریافت خواهید کرد.

برای مشاهده قیمت بروز و خرید رپورتاژ آگهی کلیک کنید.

اما از نظر سئو خبرگزاری ایرنا چه رتبه ای را داراست ؟ اگر اتوریتی دامنه وب سایت ایرنا را مورد بررسی قرار دهیم ، به دامین اتوریتی 80 می رسیم ، اتوریتی هشتاد رقم بسیار مناسبی برای دریافت رپورتاژ آگهی برای سئو است. 

مورد دومی که برای انتشار یک رپورتاژ آگهی در سایت خبری است از اهمیت بالایی برخودار است بازدید وب سایت است ، اما کدام آنالیزور می تواند در این زمینه به ما کم کند؟ الکسا یک آنالیزور آمار بازدید وب سایت رتبه الکسای ایرنا 64 است ، یعنی خبرگزاری ایرنا 64 امین وب سایت ایرانی از نظر بازدید است ، این رتبه نشان می دهد که شما با یکی از 100 وب سایت برتر ایران روبرو هستید. مطمئنا حضور اخبار روابط عمومی یا رپورتاژ آگهی شما در وب سایت ایرنا می تواند تاثیر بسیار زیادی در برندینگ شما داشته باشد. چرا منتظرید ، برای خرید رپورتاژ آگهی از ایرنا کلیک کنید.

برای مشاهده وب سایت ایرنا می توانید به آدرس اینترنتی https://irna.ir کلیک کنید.

 

هزینه انتشار رپورتاژ آگهی در سایت ایرنا چقدر است ؟

هزینه انتشار رپورتاژ آگهی در سایت ایرنا 1600000 تومان است ، در صورت خرید بصورت پکیج می توان با هزینه کمتری هم ارائه کرد.

چند لینک فالو در هر رپورتاژ می تواند قرار داد؟

در رپورتاژ آگهی ایرنا می توانید 3 لینک فالو داشته باشید.

حداکثر تعداد کاراکتر در رپورتاژ آگهی ایرنا چقدر است ؟

شما می توانید 700 الی 1000 کلمه در یک رپورتاژ آگهی در سایت ایرنا قرار دهید

تعرفه رپورتاژ آگهی

خدمات حرفه ای رپورتاژ آگهی رپورتاژ ادز

رپورتاژ ادز اولین تیم خبرنگاری توزیع رپورتاژ آگهی در سایت های خبری برتر ایران

تهیه رپورتاژ آگهی ویژه در تهران

رپورتاژ ادز افتخار دارد ، برای اولین بار خدماتی ویژه برای تهیه رپورتاژ آگهی در محل شرکت ها و سازمان ها ارائه می نماید. تهیه رپورتاژ آگهی در محل شرکت ها شامل تهیه محتوا و گزارش از خدمات و نوع خدمات شرکت ها است. شایان ذکر است خدمات ویژه تهیه گزارش آگهی ( رپورتاژ نگاری ) برای انتشار در سایت های خبری برای اولین بار در ایران توسط رپورتاژ ادز ارائه می گردد. برای ارائه خدمات تهیه رپورتاژ آگهی ، خبرنگار اعزامی رپورتاژ ادز با حضور در محل کارفرما به تهیه گزارش و تصاویر ارائه خدمت می نمایند. اگر شما به دنبال تهیه اخباری متفاوت برای رپورتاژ آگهی هستید میتوانید با کارشناسان رپورتاژ ادز در ارتباط باشید. همچنین رپورتاژ ادز با تمامی سایت های رپورتاژ آگهی همکاری میکند از این رو اگر شما به دنبال ثبت رپورتاژ آگهی ارزان در لیست خبرگزاری ها را دارید می توانید به بخش تعرفه رپورتاژ آگهی سایت مراجعه نمایید. 

 سوالات متداول در خرید رپورتاژ آگهی : 

 
سوالات پر تکرار در زمینه رپورتاژ خبری پاسخ به سوالات
کدام سایت برای خرید رپورتاژ مناسب است؟ برای انتخاب سایت مناسب برای رپورتاژ نیاز به مشاوره سئو دارید برای مشاوره رایگان کافیست با ما تماس بگیرید.
در هر رپورتاژ آگهی چند لینک فالو می توان گرفت؟  در هر رپورتاژ آگهی شما می توانید سه بک لینک قرار دهید
آیا رپورتاژ خبری و آگهی ها دائمی است ؟ تمامی رپورتاژ خبری و آگهی های رپورتاژ ادز دائمی می باشد.
در کدام مرحله باید رپورتاژ خریداری کنیم ؟ پس از اجرای سئوی آن پیج در سایت تان و گذشت حداقل 6 ماه از راه اندازی سایت بهترین فرصت است
پس از انتشار رپورتاژ چه اقداماتی باید انجام دهیم؟ پس از اتنشار رپورتاژ بهتر است پس از گذشت چند ماه دوباره به رپورتاژ های قبلی تان لینک سازی انجام دهید.
آیا می توان قبل از انتشار رپورتاژ هماهنگ کرد ؟ آری شما قبل از انتشار رپورتاژ ها می توانید به کمک همکاران ما متن ارسالی را تایید بگیرید.
درچه صورت می توان از رپورتاژ ادز تخفیف گرفت ؟ اغلب سایت های ارائه شده دارای تخفیف می باشند اما برای استفاده از تخفیف های ویژه با ما تماس بگیرید.

 

 

برخی از مشتریان رپورتاژ ادز (کلیک کنید)

رپورتاژ ادز با تمامی برند های مختلف برای رپورتاژ سایت ارائه خدمت نموده است برخی از برند های مطرح در لیست زیر مشاهده می نمایید که فروش رپورتاژ برای این برند توسط مجموعه رپورتاژ ادز انجام شده است. برای مشاهده نمونه رپورتاژ آگهی می توانید روی تصویر زیر کلیک نمایید. تبلیغات رپورتاژ بهترین روش برای افزایش اعتبار سایت شما نزد موتور های جستجو است.

نمونه مشتریان رپورتاژ آگهی

تمامی حقوق مربوط به گروه رپورتاژ ادزرپورتاژ آگهی | خرید رپورتاژ آگهی ) می باشند .

 طراحی سایت توسط اینتن

برای مشاوره تلگرام کلیک کنید 09381224111