رپورتاژ آگهی

آدرس اینترنتی: https://tasnimnews.com
دامین اتوریتی: 84
قیمت رپورتاژ: 1250000
الکسا: 48
رپورتاژ آگهی تسنیم
رپورتاژ آگهی تسنیم

خبرگزاری تسنیم نیوز یکی از پر بازدید ترین سایت های خبری در ایران می باشد ، تسنیم نیوز یکی از 10 ها خبرگزاری مطرح ایران است که به دلیل رتبه بسیار مناسب این وب سایت از نظر بازدید در بین سایت های خبری بهترین گزینه برای خرید رپورتاژ آگهی است. اگر رتبه تسنیم نیوز در بین سایت های ایرانی و سایت های جهانی رو در نظر بگیریم این وب سایت سایت 1300 جهان در بین سایت های ایرانی سایت 53 ایران است. 

اگر از نظر اعتبار این سایت نزد موتور های جستجو بررسی انجام دهیم دامین اتوریتی این دامنه 85 بوده و اسپم اسکور آن 17 می باشد ، با در نظر گرفتن این موضوعات رپورتاژ آگهی تسنیم نیوز می تواند بهترین گزینه برای خرید رپورتاژ آگهی است. 

برای مشاهده قیمت بروز و خرید رپورتاژ آگهی کلیک کنید.

تسنیم نیوز یک خبرگزاری جامع در زمینه سیاسی ، اقتصادی ، فرهنگی و اجتماعی است ، اگر حوزه فعالیت شما مربوط به این حیطه است ، اثرگزاری رپورتاژ آگهی در تسنیم نیوز می تواند بهتر باشد. اگر ورودی های سایت تسنیم نیوز را مورد بررسی قرار دهیم 54 درصد از ورودی سایت تسنیم نیوز از موتور های جستجو و ورودی ارگانیک بوده و 43 درصد از ورودی های تسنیم نیوز ورودی های مستقیم به این وب سایت است ، این نشان دهنده این موضوع است که تسنیم نیوز در کنار ورودی های گوگل ، کاربران ثابتی را هم داراست ، پس در کنار گرفتن نتیجه مثبت از 3 بک لینک فالو و همیشگی برای بحث سئو می تواند ابزار بسیار تاثیر گذاری در برندینگ وب سایت شما در نزد کاربران این وب سایت باشد. آدرس وب سایت تسنیم نیوز بصورت https://www.tasnimnews.com می باشد.

سن دامنه تسنیم نیوز هم 7 سال است که این موضوع هم اعتبار بالای این وب سایت در نزد موتور های جستجو را بیشتر می کند. اگر به دنبال خرید رپورتاژ آگهی در وب سایت تسنیم نیوز هستید ، تنها کافی است با شماره تماس 02166556973 در ارتباط باشید یا به شماره تلگرام 09381224111 پیام ارسال کنید یا تماس بگیرید.

آیا رپورتاژ آگهی تسنیم نیوز دائمی است ؟

بله تمامی رپورتاژ آگهی های رپورتاژ ادز دائمی هستند.

چند لینک فالو می توان در هر رپورتاژ تسنیم نیوز قرار داد؟

3 لینک فالو می توان در هر رپورتاژ قرار داد.

تعرفه رپورتاژ آگهی

خدمات حرفه ای رپورتاژ آگهی رپورتاژ ادز

رپورتاژ ادز اولین تیم خبرنگاری توزیع رپورتاژ آگهی در سایت های خبری برتر ایران

تهیه رپورتاژ آگهی ویژه در تهران

رپورتاژ ادز افتخار دارد ، برای اولین بار خدماتی ویژه برای تهیه رپورتاژ آگهی در محل شرکت ها و سازمان ها ارائه می نماید. تهیه رپورتاژ آگهی در محل شرکت ها شامل تهیه محتوا و گزارش از خدمات و نوع خدمات شرکت ها است. شایان ذکر است خدمات ویژه تهیه گزارش آگهی ( رپورتاژ نگاری ) برای انتشار در سایت های خبری برای اولین بار در ایران توسط رپورتاژ ادز ارائه می گردد. برای ارائه خدمات تهیه رپورتاژ آگهی ، خبرنگار اعزامی رپورتاژ ادز با حضور در محل کارفرما به تهیه گزارش و تصاویر ارائه خدمت می نمایند. اگر شما به دنبال تهیه اخباری متفاوت برای رپورتاژ آگهی هستید میتوانید با کارشناسان رپورتاژ ادز در ارتباط باشید. همچنین رپورتاژ ادز با تمامی سایت های رپورتاژ آگهی همکاری میکند از این رو اگر شما به دنبال ثبت رپورتاژ آگهی ارزان در لیست خبرگزاری ها را دارید می توانید به بخش تعرفه رپورتاژ آگهی سایت مراجعه نمایید. 

 سوالات متداول در خرید رپورتاژ آگهی : 

 
سوالات پر تکرار در زمینه رپورتاژ خبری پاسخ به سوالات
کدام سایت برای خرید رپورتاژ مناسب است؟ برای انتخاب سایت مناسب برای رپورتاژ نیاز به مشاوره سئو دارید برای مشاوره رایگان کافیست با ما تماس بگیرید.
در هر رپورتاژ آگهی چند لینک فالو می توان گرفت؟  در هر رپورتاژ آگهی شما می توانید سه بک لینک قرار دهید
آیا رپورتاژ خبری و آگهی ها دائمی است ؟ تمامی رپورتاژ خبری و آگهی های رپورتاژ ادز دائمی می باشد.
در کدام مرحله باید رپورتاژ خریداری کنیم ؟ پس از اجرای سئوی آن پیج در سایت تان و گذشت حداقل 6 ماه از راه اندازی سایت بهترین فرصت است
پس از انتشار رپورتاژ چه اقداماتی باید انجام دهیم؟ پس از اتنشار رپورتاژ بهتر است پس از گذشت چند ماه دوباره به رپورتاژ های قبلی تان لینک سازی انجام دهید.
آیا می توان قبل از انتشار رپورتاژ هماهنگ کرد ؟ آری شما قبل از انتشار رپورتاژ ها می توانید به کمک همکاران ما متن ارسالی را تایید بگیرید.
درچه صورت می توان از رپورتاژ ادز تخفیف گرفت ؟ اغلب سایت های ارائه شده دارای تخفیف می باشند اما برای استفاده از تخفیف های ویژه با ما تماس بگیرید.

 

 

برخی از مشتریان رپورتاژ ادز (کلیک کنید)

رپورتاژ ادز با تمامی برند های مختلف برای رپورتاژ سایت ارائه خدمت نموده است برخی از برند های مطرح در لیست زیر مشاهده می نمایید که فروش رپورتاژ برای این برند توسط مجموعه رپورتاژ ادز انجام شده است. برای مشاهده نمونه رپورتاژ آگهی می توانید روی تصویر زیر کلیک نمایید. تبلیغات رپورتاژ بهترین روش برای افزایش اعتبار سایت شما نزد موتور های جستجو است.

نمونه مشتریان رپورتاژ آگهی

تمامی حقوق مربوط به گروه رپورتاژ ادزرپورتاژ آگهی | خرید رپورتاژ آگهی ) می باشند .

 طراحی سایت توسط اینتن

برای مشاوره تلگرام کلیک کنید 09381224111