رپورتاژ آگهی

آدرس اینترنتی: https://fa.shafaqna.com
دامین اتوریتی: 59
قیمت رپورتاژ: 300000
الکسا: 416

رپورتاژ آگهی شفقنا

رپورتاژ آگهی در سایت شفقنا : سایت شفقنا یکی از خبرگزاری های بین المللی ایرانی می باشد که از نظر بازدید و رتبه الکسا رتبه 55 در ایران و 2700 جهان را از آن خود کرده است ، شفقنا یکی از معتبر ترین سایت های خبری است چرا که علاوه بر بازدید بالا و رتبه بسیار مناسب در الکسا از نظر اتوریتی یا ارزش دامنه هم در رتبه بسیار ارزشمندی حضور دارد. 

چرا رپورتاژ آگهی شفقنا را خریداری کنیم ؟

با بررسی اتوریتی دامنه خبرگزاری شفقنا در وب سایت moz.com به عدد 59 می رسیم این عدد از نظر اعتبار دامنه عدد بسیار مناسبی است ، چرا که اغلب وب سایت های برتر ایران از نظر رتبه سئویی در این حول حوش قرار دارند و عدد 59 برای اتوریتی دامنه عدد بسیار مناسبی است ، اگر شما به دنبال وب سایت ارزشمندی برای دریافت بک لینک برای سئو هستید انتشار رپورتاژ آگهی شفقنا می تواند بهترین گزینه برای شما باشد. 

برای مشاهده قیمت بروز و خرید رپورتاژ آگهی کلیک کنید.

یکی از دلایلی که این وب سایت اعتبار بسیار بالایی نزد موتور های جستجو دارد ، چند زبانه بودن این وب سایت است ، این خبرگزاری در زبان های بسیار مختلف فارسی ، عربی ، انگلیسی اردو ، فرانسه و ... در دسترس است ، داشتن چندین زبان برای یک وب سایت اعتبار بسیار بالایی را نزد گوگل به همراه خواهد داشت.

در کنار تمامی این موضوعات وب سایت شفقنا علاوه بر اتوریتی دامنه بسیار مناسب اسپم اسکور بسیار پایینی را هم دارد از اینرو اگر به دنبال یک وب سایت با اسپم اسکور پایین هستید سایت شفقنا بهترین گزینه برای شماست . 

آدرس سایت خبری شفقنا بصورت shafaqna.com می باشد ، البته رپورتاژ آگهی های شفقنا در آدرس اینترنتی eco.shafaqna.com منتشر می شود و شما در رپورتاژ آگهی شفقنا می توانید 3 الی 4 لینک فالو دائمی دریافت نمایید. همچنین 2 الی 3 عکس هم در هررپورتاژ آگهی می توانید داشته باشید. با توجه به اینکه بسیاری از خبرخوان ها و سایت های خبری مختلف از این وب سایت خبر بازنشر می کنند خبر شما در اولین زمان ممکن در نتایج گوگل ایندکس شده و اعتبار بسیار بالایی را خواهد داشت.

تعرفه رپورتاژ آگهی

خدمات حرفه ای رپورتاژ آگهی رپورتاژ ادز

رپورتاژ ادز اولین تیم خبرنگاری توزیع رپورتاژ آگهی در سایت های خبری برتر ایران

تهیه رپورتاژ آگهی ویژه در تهران

رپورتاژ ادز افتخار دارد ، برای اولین بار خدماتی ویژه برای تهیه رپورتاژ آگهی در محل شرکت ها و سازمان ها ارائه می نماید. تهیه رپورتاژ آگهی در محل شرکت ها شامل تهیه محتوا و گزارش از خدمات و نوع خدمات شرکت ها است. شایان ذکر است خدمات ویژه تهیه گزارش آگهی ( رپورتاژ نگاری ) برای انتشار در سایت های خبری برای اولین بار در ایران توسط رپورتاژ ادز ارائه می گردد. برای ارائه خدمات تهیه رپورتاژ آگهی ، خبرنگار اعزامی رپورتاژ ادز با حضور در محل کارفرما به تهیه گزارش و تصاویر ارائه خدمت می نمایند. اگر شما به دنبال تهیه اخباری متفاوت برای رپورتاژ آگهی هستید میتوانید با کارشناسان رپورتاژ ادز در ارتباط باشید. همچنین رپورتاژ ادز با تمامی سایت های رپورتاژ آگهی همکاری میکند از این رو اگر شما به دنبال ثبت رپورتاژ آگهی ارزان در لیست خبرگزاری ها را دارید می توانید به بخش تعرفه رپورتاژ آگهی سایت مراجعه نمایید. 

 سوالات متداول در خرید رپورتاژ آگهی : 

 
سوالات پر تکرار در زمینه رپورتاژ خبری پاسخ به سوالات
کدام سایت برای خرید رپورتاژ مناسب است؟ برای انتخاب سایت مناسب برای رپورتاژ نیاز به مشاوره سئو دارید برای مشاوره رایگان کافیست با ما تماس بگیرید.
در هر رپورتاژ آگهی چند لینک فالو می توان گرفت؟  در هر رپورتاژ آگهی شما می توانید سه بک لینک قرار دهید
آیا رپورتاژ خبری و آگهی ها دائمی است ؟ تمامی رپورتاژ خبری و آگهی های رپورتاژ ادز دائمی می باشد.
در کدام مرحله باید رپورتاژ خریداری کنیم ؟ پس از اجرای سئوی آن پیج در سایت تان و گذشت حداقل 6 ماه از راه اندازی سایت بهترین فرصت است
پس از انتشار رپورتاژ چه اقداماتی باید انجام دهیم؟ پس از اتنشار رپورتاژ بهتر است پس از گذشت چند ماه دوباره به رپورتاژ های قبلی تان لینک سازی انجام دهید.
آیا می توان قبل از انتشار رپورتاژ هماهنگ کرد ؟ آری شما قبل از انتشار رپورتاژ ها می توانید به کمک همکاران ما متن ارسالی را تایید بگیرید.
درچه صورت می توان از رپورتاژ ادز تخفیف گرفت ؟ اغلب سایت های ارائه شده دارای تخفیف می باشند اما برای استفاده از تخفیف های ویژه با ما تماس بگیرید.

 

 

برخی از مشتریان رپورتاژ ادز (کلیک کنید)

رپورتاژ ادز با تمامی برند های مختلف برای رپورتاژ سایت ارائه خدمت نموده است برخی از برند های مطرح در لیست زیر مشاهده می نمایید که فروش رپورتاژ برای این برند توسط مجموعه رپورتاژ ادز انجام شده است. برای مشاهده نمونه رپورتاژ آگهی می توانید روی تصویر زیر کلیک نمایید. تبلیغات رپورتاژ بهترین روش برای افزایش اعتبار سایت شما نزد موتور های جستجو است.

نمونه مشتریان رپورتاژ آگهی

تمامی حقوق مربوط به گروه رپورتاژ ادزرپورتاژ آگهی | خرید رپورتاژ آگهی ) می باشند .

 طراحی سایت توسط اینتن

برای مشاوره تلگرام کلیک کنید 09381224111