رپورتاژ آگهی

آدرس اینترنتی: https://parsnews.com
دامین اتوریتی: 27
قیمت رپورتاژ: 250000
الکسا: 598

رپورتاژ آگهی پارس نیوز

سایت خبری پارس نیوز یکی از قدیمی ترین پایگاه های خبری است ، رپورتاژ ادز مفتخر است بصورت ویژه خدمات رپورتاژ آگهی را در وب سایت پارس نیوز ارائه می کند. اما چرا در وب سایت پارس نیوز رپورتاژ آگهی منتشر کنیم ؟ پارس نیوز با نزدیک به 14 سال فعالیت در زمینه خبر و انتشار اخبار حوزه های مختلف سیاسی ، اجتماعی و اقتصادی طیف وسیعی از علاقه مندان به اخبار این حوزه را داراست ، از این گذشته این وب سایت دارای دامین اتوریتی 29 و رتبه الکسای 581 جزو 1000 سایت برتر ایرانی به شمار می رود. این وبسایت علاوه بر داشتن اعتبار سئویی در زمینه گرفتن بک لینک در رپورتاژ آگهی باعث دیده شدن اخبار روابط عمومی و رپورتاژ آگهی شما خواهد شد.

رپورتاژ آگهی پارس نیوز

پارس نیوز در کنار سایر پایگاه های خبری به دلیل داشتن اعتبار دامنه بسیار بالا و بازدید کننده ثابت و جدید از موتور های جستجو باعث خواهد شد بیش از 250 هزار نفر بازدید کننده اخبار منتشر شده شما در این پایگاه خبری دیده شود. آدرس وب سایت پایگاه خبری پارس نیوز parsnews.com می باشد. 

برای مشاهده قیمت بروز و خرید رپورتاژ آگهی کلیک کنید.

سایت خبری پارس نیوز از نظر دامین اتوریتی رتبه 29 را در اختیار خود دارد که برای خرید رپورتاژ گزینه مناسبی به شمار می رود. 

این بازدید با هزینه های بسیار رقابتی رپورتاژ آگهی و مقایسه این نوع تبلیغات با سایر تبلیغات می تواند رقم بسیار معقولانه در زمینه تبلیغات به شمار رود. اگر به دنبال انتشار اخبار روابط عمومی یا رپورتاژ آگهی در وب سایت پارس نیوز هستید می توانید با بخش فروش رپورتاژ ادز در ارتباط باشید و از مشاوره رایگان رپورتاژ ادز در زمینه طراحی و اجرای کمپین های روابط عمومی ، تبلیغات رسانه ای و  نشست های خبری استفاده کنید. 

رپورتاژ ادز برای کسب بهترین نتیجه از کمپین های تبلیغاتی و روابط عمومی در کنار شما عزیزان است ، دیده شدن در بین کاربران اینترنتی و علاقه مندان به خدمات شما تخصص ماست. برای آغاز این راه فاصله کوتاه است. تنها کافی است با شماره تماس رپورتاژ ادز یا تلگرام 09381224111 در ارتباط باشید. ما در تمامی این مراحل در کنار شما هستیم ، آنالیز سئوی وب سایت تا پیاده سازی اقتصادی ترین کمپین های تبلیغاتی !

منتظر دیدار شما در بین خانواده 3000 نفری از مشتریان رپورتاژ ادز هستیم.

برای خرید رپورتاژ آگهی در سایت خبری پارس نیوز کلیک کنید.

در هر رپورتاژ پارس نیوز چند لینک فالو می توان قرار داد ؟

در هر رپورتاژ می توان سه لینک فالو قرارداد

هزینه انتشار رپورتاژ آگهی در پارس نیوز چقدر است ؟

هزینه انتشار رپورتاژ آگهی در سایت پارس نیوز 220000تومان است

آیا لینک ها دائمی و فالو هستند ؟

بله تمامی رپورتاژ هایی که رپورتاژ ادز منتشر می کند دائمی هستند

تعرفه رپورتاژ آگهی

خدمات حرفه ای رپورتاژ آگهی رپورتاژ ادز

رپورتاژ ادز اولین تیم خبرنگاری توزیع رپورتاژ آگهی در سایت های خبری برتر ایران

تهیه رپورتاژ آگهی ویژه در تهران

رپورتاژ ادز افتخار دارد ، برای اولین بار خدماتی ویژه برای تهیه رپورتاژ آگهی در محل شرکت ها و سازمان ها ارائه می نماید. تهیه رپورتاژ آگهی در محل شرکت ها شامل تهیه محتوا و گزارش از خدمات و نوع خدمات شرکت ها است. شایان ذکر است خدمات ویژه تهیه گزارش آگهی ( رپورتاژ نگاری ) برای انتشار در سایت های خبری برای اولین بار در ایران توسط رپورتاژ ادز ارائه می گردد. برای ارائه خدمات تهیه رپورتاژ آگهی ، خبرنگار اعزامی رپورتاژ ادز با حضور در محل کارفرما به تهیه گزارش و تصاویر ارائه خدمت می نمایند. اگر شما به دنبال تهیه اخباری متفاوت برای رپورتاژ آگهی هستید میتوانید با کارشناسان رپورتاژ ادز در ارتباط باشید. همچنین رپورتاژ ادز با تمامی سایت های رپورتاژ آگهی همکاری میکند از این رو اگر شما به دنبال ثبت رپورتاژ آگهی ارزان در لیست خبرگزاری ها را دارید می توانید به بخش تعرفه رپورتاژ آگهی سایت مراجعه نمایید. 

 سوالات متداول در خرید رپورتاژ آگهی : 

 
سوالات پر تکرار در زمینه رپورتاژ خبری پاسخ به سوالات
کدام سایت برای خرید رپورتاژ مناسب است؟ برای انتخاب سایت مناسب برای رپورتاژ نیاز به مشاوره سئو دارید برای مشاوره رایگان کافیست با ما تماس بگیرید.
در هر رپورتاژ آگهی چند لینک فالو می توان گرفت؟  در هر رپورتاژ آگهی شما می توانید سه بک لینک قرار دهید
آیا رپورتاژ خبری و آگهی ها دائمی است ؟ تمامی رپورتاژ خبری و آگهی های رپورتاژ ادز دائمی می باشد.
در کدام مرحله باید رپورتاژ خریداری کنیم ؟ پس از اجرای سئوی آن پیج در سایت تان و گذشت حداقل 6 ماه از راه اندازی سایت بهترین فرصت است
پس از انتشار رپورتاژ چه اقداماتی باید انجام دهیم؟ پس از اتنشار رپورتاژ بهتر است پس از گذشت چند ماه دوباره به رپورتاژ های قبلی تان لینک سازی انجام دهید.
آیا می توان قبل از انتشار رپورتاژ هماهنگ کرد ؟ آری شما قبل از انتشار رپورتاژ ها می توانید به کمک همکاران ما متن ارسالی را تایید بگیرید.
درچه صورت می توان از رپورتاژ ادز تخفیف گرفت ؟ اغلب سایت های ارائه شده دارای تخفیف می باشند اما برای استفاده از تخفیف های ویژه با ما تماس بگیرید.

 

 

برخی از مشتریان رپورتاژ ادز (کلیک کنید)

رپورتاژ ادز با تمامی برند های مختلف برای رپورتاژ سایت ارائه خدمت نموده است برخی از برند های مطرح در لیست زیر مشاهده می نمایید که فروش رپورتاژ برای این برند توسط مجموعه رپورتاژ ادز انجام شده است. برای مشاهده نمونه رپورتاژ آگهی می توانید روی تصویر زیر کلیک نمایید. تبلیغات رپورتاژ بهترین روش برای افزایش اعتبار سایت شما نزد موتور های جستجو است.

نمونه مشتریان رپورتاژ آگهی

تمامی حقوق مربوط به گروه رپورتاژ ادزرپورتاژ آگهی | خرید رپورتاژ آگهی ) می باشند .

 طراحی سایت توسط اینتن

برای مشاوره تلگرام کلیک کنید 09381224111