رپورتاژ آگهی

آدرس اینترنتی: https://click.ir
دامین اتوریتی: 28
قیمت رپورتاژ: 750000
الکسا: 441

رپورتاژ آگهی کلیک

سایت های فناوری یکی از بهترین گزینه ها برای انتشار رپورتاژ آگهی به شمار می روند، اما چرا ؟ اگر سایت های فناوری را در زمینه رپورتاژ آگهی مورد بررسی قرار دهید ، این وب سایت ها تبلیغات خبری را در ستون اصلی خود به نمایش می گذارند ، قرار دادن رپورتاژ آگهی در سایت های فناوری این ویژگی را دارد که تبلیغات خبری در این وب سایت ها بیشتر دیده می شود ، دیده شدن بیشتر در بین کاربران سایت های خبری می تواند به برندینگ شما در بین کاربران اینترنتی این وب سایت ها کمک کند.

رسانه کلیک یکی از قدیمی ترین سایت های فناوری در ایران به شمار می رود ، انتشار رپورتاژ آگهی در این وب سایت می تواند کمک شایانی به دیدن شدن شما و گرفتن بگ لینک در داخل رپورتاژ می تواند به افزایش اعتبار سایت شما در بین کاربران کمک شایانی بکند. آدرس اینترنتی رسانه کلیک click.ir می باشد.

رپورتاژ آگهی کلیک

رسانه کلیک به دلیل ارتباط نزدیک خود با وب سایت رپورتاژ ادز این خدمات را با قیمت های بسیار رقابتی در اختیار مشتریان عزیز رپورتاژ ادز قرار می دهد. برای استفاده از این شرایط ویژه می توانید به شماره تماس های رپورتاژ ادز در ارتباط باشید یا به شمار تلگرام رپورتاژ ادز پیام ارسال نمایید تا از خدمات رپورتاژ آگهی در سایت های فناوری بخصوص سایت کلیک استفاده کنید. اما چرا این وب سایت را برای انتشار رپورتاژ آگهی پیشنهاد میکنیم ؟ رسانه کلیک در بین 500 وب سایت برتر ایران قرار دارد ، اگر به دنبال دیده شدن هستید این رسانه گزینه بسیار مناسبی برای دریافت بازدید و افزایش اعتبار سئویی وب سایت شماست. 

برای مشاهده قیمت بروز و خرید رپورتاژ آگهی کلیک کنید.

اعتبار سئویی وب سایت کلیک با در نظر گرفتن دامین اتوریتی 31 می تواند گزینه بسیار مناسبی برای دریافت 3 لینک فالو در رپورتاژ آگهی است که می تواند علاوه بر دیده شدن در زمینه گرفتن بک لینک به شما کمک کند. برای دریافت لیست های فناوری جهت انتشار رپورتاژ آگهی می توانید با تلگرام رپورتاژ ادز در ارتباط باشید .

با بررسی اسپم اسکور وب سایت کلیک توسط ابزاری مثل ماز به این نکته می رسیم که این وب سایت اسپم اسکور بسیار پایینی نیز دارد. 

اسپم اسکور کلیک

 

در هر رپورتاژ کلیک چند لینک فالو می توان قرار داد ؟

در هر رپورتاژ می توان سه لینک فالو قرارداد

هزینه انتشار رپورتاژ آگهی در رسانه فناوری کلیک چقدر است ؟

هزینه انتشار رپورتاژ آگهی در رسانه کلیک 730000تومان است

آیا لینک ها دائمی و فالو هستند ؟

بله تمامی رپورتاژ هایی که رپورتاژ ادز منتشر می کند دائمی هستند

تعرفه رپورتاژ آگهی

خدمات حرفه ای رپورتاژ آگهی رپورتاژ ادز

رپورتاژ ادز اولین تیم خبرنگاری توزیع رپورتاژ آگهی در سایت های خبری برتر ایران

تهیه رپورتاژ آگهی ویژه در تهران

رپورتاژ ادز افتخار دارد ، برای اولین بار خدماتی ویژه برای تهیه رپورتاژ آگهی در محل شرکت ها و سازمان ها ارائه می نماید. تهیه رپورتاژ آگهی در محل شرکت ها شامل تهیه محتوا و گزارش از خدمات و نوع خدمات شرکت ها است. شایان ذکر است خدمات ویژه تهیه گزارش آگهی ( رپورتاژ نگاری ) برای انتشار در سایت های خبری برای اولین بار در ایران توسط رپورتاژ ادز ارائه می گردد. برای ارائه خدمات تهیه رپورتاژ آگهی ، خبرنگار اعزامی رپورتاژ ادز با حضور در محل کارفرما به تهیه گزارش و تصاویر ارائه خدمت می نمایند. اگر شما به دنبال تهیه اخباری متفاوت برای رپورتاژ آگهی هستید میتوانید با کارشناسان رپورتاژ ادز در ارتباط باشید. همچنین رپورتاژ ادز با تمامی سایت های رپورتاژ آگهی همکاری میکند از این رو اگر شما به دنبال ثبت رپورتاژ آگهی ارزان در لیست خبرگزاری ها را دارید می توانید به بخش تعرفه رپورتاژ آگهی سایت مراجعه نمایید. 

 سوالات متداول در خرید رپورتاژ آگهی : 

 
سوالات پر تکرار در زمینه رپورتاژ خبری پاسخ به سوالات
کدام سایت برای خرید رپورتاژ مناسب است؟ برای انتخاب سایت مناسب برای رپورتاژ نیاز به مشاوره سئو دارید برای مشاوره رایگان کافیست با ما تماس بگیرید.
در هر رپورتاژ آگهی چند لینک فالو می توان گرفت؟  در هر رپورتاژ آگهی شما می توانید سه بک لینک قرار دهید
آیا رپورتاژ خبری و آگهی ها دائمی است ؟ تمامی رپورتاژ خبری و آگهی های رپورتاژ ادز دائمی می باشد.
در کدام مرحله باید رپورتاژ خریداری کنیم ؟ پس از اجرای سئوی آن پیج در سایت تان و گذشت حداقل 6 ماه از راه اندازی سایت بهترین فرصت است
پس از انتشار رپورتاژ چه اقداماتی باید انجام دهیم؟ پس از اتنشار رپورتاژ بهتر است پس از گذشت چند ماه دوباره به رپورتاژ های قبلی تان لینک سازی انجام دهید.
آیا می توان قبل از انتشار رپورتاژ هماهنگ کرد ؟ آری شما قبل از انتشار رپورتاژ ها می توانید به کمک همکاران ما متن ارسالی را تایید بگیرید.
درچه صورت می توان از رپورتاژ ادز تخفیف گرفت ؟ اغلب سایت های ارائه شده دارای تخفیف می باشند اما برای استفاده از تخفیف های ویژه با ما تماس بگیرید.

 

 

برخی از مشتریان رپورتاژ ادز (کلیک کنید)

رپورتاژ ادز با تمامی برند های مختلف برای رپورتاژ سایت ارائه خدمت نموده است برخی از برند های مطرح در لیست زیر مشاهده می نمایید که فروش رپورتاژ برای این برند توسط مجموعه رپورتاژ ادز انجام شده است. برای مشاهده نمونه رپورتاژ آگهی می توانید روی تصویر زیر کلیک نمایید. تبلیغات رپورتاژ بهترین روش برای افزایش اعتبار سایت شما نزد موتور های جستجو است.

نمونه مشتریان رپورتاژ آگهی

تمامی حقوق مربوط به گروه رپورتاژ ادزرپورتاژ آگهی | خرید رپورتاژ آگهی ) می باشند .

 طراحی سایت توسط اینتن

برای مشاوره تلگرام کلیک کنید 09381224111