رپورتاژ آگهی

آدرس اینترنتی: https://hamshahrionline.ir
دامین اتوریتی: 58
قیمت رپورتاژ: 1350000
الکسا: 236

رپورتاژ آگهی همشهری آنلاین

چرا رپورتاژ آگهی همشهری آنلاین را خریداری کنیم ؟ وب سایت همشهری آنلاین یکی از قدیمی ترین وب سایت های خبری و خبرگزاری در ایران است ، وب سایت همشهری آنلاین نسخه آنلاین روزنامه همشهری است که به عنوان یکی از پر مخاطب ترین سایت های خبری در ایران به شمار می رود. 

رپورتاژ ادز مفتخر است اعلام نماید با آغاز انتشار رپورتاژ آگهی در همشهری آنلاین ، فروش رپورتاژ آگهی وب سایت همشهری آنلاین را ارائه می نماید. اگر به دنبال خرید رپورتاژ آگهی از وب سایت همشهری آنلاین هستید حتما با ما در ارتباط باشید. می توانید به راحتی با ارسال پیام در واتس اپ یا تلگرام شماره 09381224111 سوالات خود را در زمینه انتشار رپورتاژ آگهی همشهری آنلاین بپرسید.

 

چرا رپورتاژ آگهی همشهری آنلاین

وب سایت همشهری آنلاین به توجه به سابقه چندین ساله خود از حضور در فضای وب و نداشتن لینک خروجی تبلیغاتی بالا می تواند بهترین گزینه برای خرید رپورتاژ آگهی به شمار رود، اگر وب سایت همشهری آنلاین را با ابزار های سئو سایت بررسی نماییم دومین اتوریتی وب سایت همشهری آنلاین 56 می باشد ، این رتبه بسیار مناسب برای گرفتن نتیجه بهتر در نتایج گوگل است در نتیجه با این روش می توان رتبه وب سایت مان را در گوگل بهبود دهیم. اگر به تصویر فوق توجه داشته باشید که همشهری آنلاین به حدی در نزد گوگل دارای ارزش و اهمیت است که آخرین اخبار همشهری آنلاین در استوری اخبار گوگل به نمایش در می آید.

برای مشاهده قیمت بروز و خرید رپورتاژ آگهی کلیک کنید.

در کنار تمامی این موضوعات خوشبختانه همشهری آنلاین دارای رتبه الکسای بسیار مناسبی هم می باشدکه تاثیر بسیار مناسبی در برندینگ شما نزد کاربران این وب سایت خواهد داشت. چرا که خبر تبلیغاتی شما تبلیغاتی شما در لیست آخرین اخبار صفحه اول همشهری آنلاین قرار میگیرد. 

وب سایت همشهری آنلاین دارای بخش های خبری ایران ، دفاع ، جهان و اقتصاد است ، همچنین وب سایت همشهری آنلاین دارای بخش های خبری فناوری ، ارتباطات ، ورزشی ، دانش و کودک و نوجوان است.

آدرس وب سایت همشهری آنلاین بصورت hamshahrionline.ir است. 

 

در هر رپورتاژ آگهی همشهری آنلاین چند لینک فالو می توان قرار داد ؟

در هر رپورتاژ می توان سه لینک فالو قرارداد

هزینه انتشار رپورتاژ آگهی در همشهری آنلاین چقدر است ؟

هزینه انتشار رپورتاژ آگهی در همشهری آنلاین 1300000 تومان است

آیا لینک ها دائمی و فالو هستند ؟

بله تمامی رپورتاژ هایی که رپورتاژ ادز منتشر می کند دائمی هستند

تعرفه رپورتاژ آگهی

خدمات حرفه ای رپورتاژ آگهی رپورتاژ ادز

رپورتاژ ادز اولین تیم خبرنگاری توزیع رپورتاژ آگهی در سایت های خبری برتر ایران

تهیه رپورتاژ آگهی ویژه در تهران

رپورتاژ ادز افتخار دارد ، برای اولین بار خدماتی ویژه برای تهیه رپورتاژ آگهی در محل شرکت ها و سازمان ها ارائه می نماید. تهیه رپورتاژ آگهی در محل شرکت ها شامل تهیه محتوا و گزارش از خدمات و نوع خدمات شرکت ها است. شایان ذکر است خدمات ویژه تهیه گزارش آگهی ( رپورتاژ نگاری ) برای انتشار در سایت های خبری برای اولین بار در ایران توسط رپورتاژ ادز ارائه می گردد. برای ارائه خدمات تهیه رپورتاژ آگهی ، خبرنگار اعزامی رپورتاژ ادز با حضور در محل کارفرما به تهیه گزارش و تصاویر ارائه خدمت می نمایند. اگر شما به دنبال تهیه اخباری متفاوت برای رپورتاژ آگهی هستید میتوانید با کارشناسان رپورتاژ ادز در ارتباط باشید. همچنین رپورتاژ ادز با تمامی سایت های رپورتاژ آگهی همکاری میکند از این رو اگر شما به دنبال ثبت رپورتاژ آگهی ارزان در لیست خبرگزاری ها را دارید می توانید به بخش تعرفه رپورتاژ آگهی سایت مراجعه نمایید. 

 سوالات متداول در خرید رپورتاژ آگهی : 

 
سوالات پر تکرار در زمینه رپورتاژ خبری پاسخ به سوالات
کدام سایت برای خرید رپورتاژ مناسب است؟ برای انتخاب سایت مناسب برای رپورتاژ نیاز به مشاوره سئو دارید برای مشاوره رایگان کافیست با ما تماس بگیرید.
در هر رپورتاژ آگهی چند لینک فالو می توان گرفت؟  در هر رپورتاژ آگهی شما می توانید سه بک لینک قرار دهید
آیا رپورتاژ خبری و آگهی ها دائمی است ؟ تمامی رپورتاژ خبری و آگهی های رپورتاژ ادز دائمی می باشد.
در کدام مرحله باید رپورتاژ خریداری کنیم ؟ پس از اجرای سئوی آن پیج در سایت تان و گذشت حداقل 6 ماه از راه اندازی سایت بهترین فرصت است
پس از انتشار رپورتاژ چه اقداماتی باید انجام دهیم؟ پس از اتنشار رپورتاژ بهتر است پس از گذشت چند ماه دوباره به رپورتاژ های قبلی تان لینک سازی انجام دهید.
آیا می توان قبل از انتشار رپورتاژ هماهنگ کرد ؟ آری شما قبل از انتشار رپورتاژ ها می توانید به کمک همکاران ما متن ارسالی را تایید بگیرید.
درچه صورت می توان از رپورتاژ ادز تخفیف گرفت ؟ اغلب سایت های ارائه شده دارای تخفیف می باشند اما برای استفاده از تخفیف های ویژه با ما تماس بگیرید.

 

 

برخی از مشتریان رپورتاژ ادز (کلیک کنید)

رپورتاژ ادز با تمامی برند های مختلف برای رپورتاژ سایت ارائه خدمت نموده است برخی از برند های مطرح در لیست زیر مشاهده می نمایید که فروش رپورتاژ برای این برند توسط مجموعه رپورتاژ ادز انجام شده است. برای مشاهده نمونه رپورتاژ آگهی می توانید روی تصویر زیر کلیک نمایید. تبلیغات رپورتاژ بهترین روش برای افزایش اعتبار سایت شما نزد موتور های جستجو است.

نمونه مشتریان رپورتاژ آگهی

تمامی حقوق مربوط به گروه رپورتاژ ادزرپورتاژ آگهی | خرید رپورتاژ آگهی ) می باشند .

 طراحی سایت توسط اینتن

برای مشاوره تلگرام کلیک کنید 09381224111