رپورتاژ آگهی

آدرس اینترنتی: https://www.asriran.com
دامین اتوریتی: 59
قیمت رپورتاژ: 950000
الکسا: 25

 رپورتاژ آگهی در وب سایت خبری عصر ایران

رپورتاژ ادز مفتخر است که همکاری نزدیکی با قدیمی ترین وب سایت خبری ایران در زمینه انتشار رپورتاژ آگهی در عصر ایران دارد.  وب سایت عصر ایران یکی از قدیمی ترین وب سایت های خبری در ایران است ، عصر ایران فعالیت حرفه ای خود را با تیم خبرنگاری در سال 1385 آغاز کرد. اخبار سیاسی ، اجتماعی ، ورزشی و ... دسته بندی های مختلف وب سایت عصر ایران را تشکیل می دهد. وب سایت عصر ایران به دو زبان فعالیت رسانه ای خود را در بین پایگاه های خبری ادامه می دهد ، زبان فارسی و عربی دو زبانی است که وب سایت عصر ایران به ارائه خبر می پردازد .

مزایای خرید رپورتاژ در سایت عصر ایران

از مزایای خرید رپورتاژ آگهی در عصر ایران می توان به رتبه سئویی و رتبه الکسای عصر ایران اشاره کرد. اگر رتبه وب سایت خبری عصر ایران را در بین سایت های خبری مقایسه کنیم ، عصر ایران رتبه 28 را در بین سایت های ایرانی از آن خود کرده است. اگر رتبه سئویی این وب سایت را در ابزار های سئو مورد بررسی قرار دهیم ، عصر ایران دامین اتوریتی 60 را از نظر سئو از آن خود کرده است ، سن دامنه عصر ایران 13 سال است ، اگر از نظر کیفیت بک لینک در رپورتاژ آگهی این وب سایت را مورد بررسی قرار دهیم با توجه به این اعتبار کیفیت بسیار بالایی را در اختیار شما قرار خواهد داد. وب سایت عصر ایران پس از فرارو توانسته رتبه برتر وب سایت های خبری را از نظر جذب آگهی به سمت خود بکشاند. 

شرایط انتشار رپورتاژ آگهی در عصرایران

رپورتاژ آگهی در عصر ایران با 3 لینک فالو و بصورت دائمی انجام می پذیرد ، همچنین محدودیت تعداد کاراکتر در هر رپورتاژ 700 الی 1000 کاراکتر است. و اینکه 2 تصویر در هر رپورتاژ می توانید استفاده نمایید. 

 خرید رپورتاژ در عصر ایران

 رپورتاژ ادز مفتخر است خدمات انتشار رپورتاژ آگهی در سایت عصر ایران را بصورت ویژه در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد این نکته را در نظر داشته باشید که با توجه به ارتباط نزدیک رپورتاژ ادز با خبرگزاری ها و پایگاه های خبری شما قیمت های رقابتی برای رپورتاژ آگهی در سایت های خبری را از ما دریافت خواهید کرد . پس برای خرید رپورتاژ آگهی در عصر ایران با بخش فروش رپورتاژ ادز در ارتباط باشید .

برای مشاهده قیمت بروز و خرید رپورتاژ آگهی کلیک کنید.

علاوه بر انتشار رپورتاژ آگهی ، اگر به دنبال ثبت و انتشار خبر در عصر ایران هستید ، می توانید از کانال های ارتباط رپورتاژ ادز به انتشار و ثبت خبر در عصر ایران اقدام نمایید. ثبت خبر در عصر ایران در بخش های مختلف وب سایت عصر ایران انجام می پذیرد اما دسته بندی نهایی برای ثبت خبر توسط سردبیر عصر ایران انتخاب می گردد. 

 

در هر رپورتاژ آگهی عصر ایران چند لینک فالو می توان قرار داد ؟

در هر رپورتاژ می توان 3 لینک فالو قرارداد

هزینه انتشار رپورتاژ آگهی عصر ایران چقدر است ؟

هزینه انتشار رپورتاژ آگهی عصر ایران 900000تومان است

آیا لینک ها دائمی و فالو هستند ؟

بله تمامی رپورتاژ هایی که رپورتاژ ادز منتشر می کند دائمی هستند

 

مقالات مرتبط :

تعرفه رپورتاژ آگهی

خدمات حرفه ای رپورتاژ آگهی رپورتاژ ادز

رپورتاژ ادز اولین تیم خبرنگاری توزیع رپورتاژ آگهی در سایت های خبری برتر ایران

تهیه رپورتاژ آگهی ویژه در تهران

رپورتاژ ادز افتخار دارد ، برای اولین بار خدماتی ویژه برای تهیه رپورتاژ آگهی در محل شرکت ها و سازمان ها ارائه می نماید. تهیه رپورتاژ آگهی در محل شرکت ها شامل تهیه محتوا و گزارش از خدمات و نوع خدمات شرکت ها است. شایان ذکر است خدمات ویژه تهیه گزارش آگهی ( رپورتاژ نگاری ) برای انتشار در سایت های خبری برای اولین بار در ایران توسط رپورتاژ ادز ارائه می گردد. برای ارائه خدمات تهیه رپورتاژ آگهی ، خبرنگار اعزامی رپورتاژ ادز با حضور در محل کارفرما به تهیه گزارش و تصاویر ارائه خدمت می نمایند. اگر شما به دنبال تهیه اخباری متفاوت برای رپورتاژ آگهی هستید میتوانید با کارشناسان رپورتاژ ادز در ارتباط باشید. همچنین رپورتاژ ادز با تمامی سایت های رپورتاژ آگهی همکاری میکند از این رو اگر شما به دنبال ثبت رپورتاژ آگهی ارزان در لیست خبرگزاری ها را دارید می توانید به بخش تعرفه رپورتاژ آگهی سایت مراجعه نمایید. 

 سوالات متداول در خرید رپورتاژ آگهی : 

 
سوالات پر تکرار در زمینه رپورتاژ خبری پاسخ به سوالات
کدام سایت برای خرید رپورتاژ مناسب است؟ برای انتخاب سایت مناسب برای رپورتاژ نیاز به مشاوره سئو دارید برای مشاوره رایگان کافیست با ما تماس بگیرید.
در هر رپورتاژ آگهی چند لینک فالو می توان گرفت؟  در هر رپورتاژ آگهی شما می توانید سه بک لینک قرار دهید
آیا رپورتاژ خبری و آگهی ها دائمی است ؟ تمامی رپورتاژ خبری و آگهی های رپورتاژ ادز دائمی می باشد.
در کدام مرحله باید رپورتاژ خریداری کنیم ؟ پس از اجرای سئوی آن پیج در سایت تان و گذشت حداقل 6 ماه از راه اندازی سایت بهترین فرصت است
پس از انتشار رپورتاژ چه اقداماتی باید انجام دهیم؟ پس از اتنشار رپورتاژ بهتر است پس از گذشت چند ماه دوباره به رپورتاژ های قبلی تان لینک سازی انجام دهید.
آیا می توان قبل از انتشار رپورتاژ هماهنگ کرد ؟ آری شما قبل از انتشار رپورتاژ ها می توانید به کمک همکاران ما متن ارسالی را تایید بگیرید.
درچه صورت می توان از رپورتاژ ادز تخفیف گرفت ؟ اغلب سایت های ارائه شده دارای تخفیف می باشند اما برای استفاده از تخفیف های ویژه با ما تماس بگیرید.

 

 

برخی از مشتریان رپورتاژ ادز (کلیک کنید)

رپورتاژ ادز با تمامی برند های مختلف برای رپورتاژ سایت ارائه خدمت نموده است برخی از برند های مطرح در لیست زیر مشاهده می نمایید که فروش رپورتاژ برای این برند توسط مجموعه رپورتاژ ادز انجام شده است. برای مشاهده نمونه رپورتاژ آگهی می توانید روی تصویر زیر کلیک نمایید. تبلیغات رپورتاژ بهترین روش برای افزایش اعتبار سایت شما نزد موتور های جستجو است.

نمونه مشتریان رپورتاژ آگهی

تمامی حقوق مربوط به گروه رپورتاژ ادزرپورتاژ آگهی | خرید رپورتاژ آگهی ) می باشند .

 طراحی سایت توسط اینتن

برای مشاوره تلگرام کلیک کنید 09381224111