رپورتاژ آگهی

آدرس اینترنتی: https://www.tabnak.ir
دامین اتوریتی: 61
قیمت رپورتاژ: 2350000
الکسا: 51

تابناک

چگونه در تابناک رپورتاژ آگهی خریداری کنیم ؟ رپورتاژ ادز مفتخر است ، در زمینه انتشار رپورتاژ آگهی در سایت تابناک این خدمات را در اختیار شما عزیزان قرار دهید. خرید رپورتاژ آگهی در سایت تابناک ، با 3 فالو ارائه می شود. شما می توانید در رپوتاژ آگهی که در سایت تابناک منتشر می شود ، تا 700 کاراکتر استفاده نمایید و 2 تصویر هم در رپورتاژ آگهی خود استفاده نمایید ، این نکته را در نظر داشته باشید که برای خرید رپورتاژ آگهی از تابناک در ابتدا باید خبر و رپورتاژ آگهی شما توسط سردبیر این وب سایت خبری تایید شود. 

رپورتاژ آگهی در تابناک

برای خرید رپورتاژ آگهی تابناک تنها کافی است با بخش فروش رپورتاژ ادز در تماس باشید ، رپورتاژ ادز بهترین خدمات را با نازلترین قیمت ها در اختیار شما عزیزان قرار دهد. شایان ذکر است ، رپورتاژ ادز یکی از شرکت های مطرح در حوزه تبلیغات رپورتاژ اگهی و اخبار روابط عمومی در ایران است ، برای دریافت بهترین خدمات با نازلترین قیمت ها با ما در تماس باشید.

چرا از تابناک رپورتاژ آگهی خریداری کنیم ؟

شایان ذکر است سایت خبری تابناک ، یکی از بزرگترین سایت های خبری در سطح ایران می باشد ، تابناک سایت 35 ایران است ، اگر رتبه الکسای تابناک را در الکسا چک کنید می توانید رتبه آن را مشاهده نمایید. در کنار این موضوع این نکته را هم در نظر داشته باشید که تابناک اعتبار بسیار بالایی را در نزد موتور های جستجو همچون گوگل را داراست ، پس انتشار رپورتاژ آگهی در سایت تابناک علاوه بر بحث برندینگ در سئو تاثیر شگرفی در وب سایت شما خواهد داشت.

برای خرید رپورتاژ آگهی تابناک کلیک کنید

علاوه بر سایت اصلی تابناک ، تابناک دارای برخی از سایت های وابسته نیز می باشد.  از وب سایت های وابسته به تابناک می توان به تابناک با تو یا بخش های خبری مختلف این وب سایت هم اشاره کرد.

وب سایت خبری تابناک با دومین اتوریتی 79 می تواند بهترین رتبه را از بحث سئو به وب سایت شما تقدیم کند. پس برای خرید رپورتاژ آگهی از تابناک حتما با ما تماس بگیرید. 

 

در رپورتاژ آگهی تابناک چند لینک فالو می توان ثبت کرد ؟

در رپورتاژ آگهی تابناک شما می توانید سه لینک فالو داشته باشید

آیا رپورتاژ آگهی تابناک دائمی است ؟

بله رپورتاژ آگهی تابناک دائمی است

هزینه انتشار رپورتاژ در تابناک چقدر است ؟

هزینه رپورتاژ آگهی در تابناک حول حوش 1 میلیون تومان است ، برای قیمت بروز به بخش فروشگاه سایت مراجعه نمایید

تعرفه رپورتاژ آگهی

خدمات حرفه ای رپورتاژ آگهی رپورتاژ ادز

رپورتاژ ادز اولین تیم خبرنگاری توزیع رپورتاژ آگهی در سایت های خبری برتر ایران

تهیه رپورتاژ آگهی ویژه در تهران

رپورتاژ ادز افتخار دارد ، برای اولین بار خدماتی ویژه برای تهیه رپورتاژ آگهی در محل شرکت ها و سازمان ها ارائه می نماید. تهیه رپورتاژ آگهی در محل شرکت ها شامل تهیه محتوا و گزارش از خدمات و نوع خدمات شرکت ها است. شایان ذکر است خدمات ویژه تهیه گزارش آگهی ( رپورتاژ نگاری ) برای انتشار در سایت های خبری برای اولین بار در ایران توسط رپورتاژ ادز ارائه می گردد. برای ارائه خدمات تهیه رپورتاژ آگهی ، خبرنگار اعزامی رپورتاژ ادز با حضور در محل کارفرما به تهیه گزارش و تصاویر ارائه خدمت می نمایند. اگر شما به دنبال تهیه اخباری متفاوت برای رپورتاژ آگهی هستید میتوانید با کارشناسان رپورتاژ ادز در ارتباط باشید. همچنین رپورتاژ ادز با تمامی سایت های رپورتاژ آگهی همکاری میکند از این رو اگر شما به دنبال ثبت رپورتاژ آگهی ارزان در لیست خبرگزاری ها را دارید می توانید به بخش تعرفه رپورتاژ آگهی سایت مراجعه نمایید. 

 سوالات متداول در خرید رپورتاژ آگهی : 

 
سوالات پر تکرار در زمینه رپورتاژ خبری پاسخ به سوالات
کدام سایت برای خرید رپورتاژ مناسب است؟ برای انتخاب سایت مناسب برای رپورتاژ نیاز به مشاوره سئو دارید برای مشاوره رایگان کافیست با ما تماس بگیرید.
در هر رپورتاژ آگهی چند لینک فالو می توان گرفت؟  در هر رپورتاژ آگهی شما می توانید سه بک لینک قرار دهید
آیا رپورتاژ خبری و آگهی ها دائمی است ؟ تمامی رپورتاژ خبری و آگهی های رپورتاژ ادز دائمی می باشد.
در کدام مرحله باید رپورتاژ خریداری کنیم ؟ پس از اجرای سئوی آن پیج در سایت تان و گذشت حداقل 6 ماه از راه اندازی سایت بهترین فرصت است
پس از انتشار رپورتاژ چه اقداماتی باید انجام دهیم؟ پس از اتنشار رپورتاژ بهتر است پس از گذشت چند ماه دوباره به رپورتاژ های قبلی تان لینک سازی انجام دهید.
آیا می توان قبل از انتشار رپورتاژ هماهنگ کرد ؟ آری شما قبل از انتشار رپورتاژ ها می توانید به کمک همکاران ما متن ارسالی را تایید بگیرید.
درچه صورت می توان از رپورتاژ ادز تخفیف گرفت ؟ اغلب سایت های ارائه شده دارای تخفیف می باشند اما برای استفاده از تخفیف های ویژه با ما تماس بگیرید.

 

 

برخی از مشتریان رپورتاژ ادز (کلیک کنید)

رپورتاژ ادز با تمامی برند های مختلف برای رپورتاژ سایت ارائه خدمت نموده است برخی از برند های مطرح در لیست زیر مشاهده می نمایید که فروش رپورتاژ برای این برند توسط مجموعه رپورتاژ ادز انجام شده است. برای مشاهده نمونه رپورتاژ آگهی می توانید روی تصویر زیر کلیک نمایید. تبلیغات رپورتاژ بهترین روش برای افزایش اعتبار سایت شما نزد موتور های جستجو است.

نمونه مشتریان رپورتاژ آگهی

تمامی حقوق مربوط به گروه رپورتاژ ادزرپورتاژ آگهی | خرید رپورتاژ آگهی ) می باشند .

 طراحی سایت توسط اینتن

برای مشاوره تلگرام کلیک کنید 09381224111