خانه  »  آموزش ها   »   رپورتاژ چیست ؟

رپورتاژ چیست ؟

رپورتاژ آگهی با لینک فالو

حتما تا به حال نام رپورتاژ آگهی را به عنوان یکی از موثرترین روش های تبلیغاتی شنیده اید و می دانید که اخیرا به عنوان یکی از محبوب ترین روش های است که می توان از آن برای تبلیغ محصولات جدید یا خدمات یک شرکت یا سازمان از آن استفاده نمود.

رپورتاژ آگهی نوعی از آگهی است که در قالب گزارش به مخاطب ها ارائه می گردد. وقتی مخاطبان رپورتاژ آگهی را می بینند اینگونه در ذهن شان تصور می کنند که در حال مطالعه یک گزارش بی طرف هستند ولی در اصل این مطلب به صورت سازمان یافته ی تنظیم شده تا بتواند بر روی ذهن مخاطب خود تاثیر خوبی داشته باشد.
در تلویزیون ایران در سال های اخیر شاهده نمونه های برجسته ی از این نوع تبلیغات بوده این که می توان به برنامه عموپورنگ اشاره کرد.
امروزه مدل های دیگری از رپرتاژ آگهی را در فضای اینترنت می بینیم که مثل یک پست عادی در وب سایت های پربازدید به انتشار گذاشته می شود. در واقع مقاله مورد نظر در حالت عادی مثل یک خبر یا پست معمولی است اما در اصل دقیقا تبلیغاتی بوده که بسیار با برنامه ریزی و سازمان یافته انتشار داده شده است. در چنین پستی هدف اصلی تبلیغ خدمات یا محصولات شرکت مورد نظر است که در آن چندین لینک نیز وجود داشته است. امروزه برخی از شرکت های تبلیغ کننده ، هزینه ی را به سایت ها و شرکت های پرداخت می نمایند تا رپرتاژ آگهی را برای آنها انجام بدهند.
در کشور ایران ، رپورتاژ آگهی با معانی مختلفی شناخته می شود. بیشتر سایت های ایرانی که رپورتاژ آگهی را انجام میدهند به معرفی وب سایت یا اپلیکیشن های آنلاین می پردازند که معمولا اینگونه معرفی ها با گرفتن بک لینک همراه می باشد. در وب سایت های خارجی این معنی با عنوان Review شناخته می گردد.
رپورتاژ آگهی چه مزیتی داشته است؟
یکی از اصلی ترین مزیت های که می توان برای رپورتاژ آگهی عنوان کرد ، حذف نشدن از وب سایت است. به صورت کلی یک خبر تبلیغاتی بوده که در سایت های خبری و وب سایت های با بازدید زیاد منتشر می گردد.


مقاله مرتبط :  رپورتاژ آگهی چیست؟ |  رپورتاژ آگهی یعنی چه؟


در متن خبر رپورتاژ آگهی ، یک لغت یا چندین لغت از آن به وسایت تبلیغ کننده ، لینک فالو خواهد شد. مثل دیگر خبرها ، برای رپورتاژ آگهی هم یک تیتر جذاب تعین می شود که در صفحه اول قرار می گیرد و مثل یک اثر همیشه ماندگار در وب سایت تبلیغ گیرنده ، باقی خواهد ماند. اثر گذاری این نوع تبلیغات بسیار زیاد است چون کاربران می توانند با محصول ها و خدمات به خوبی آشنا شوند . شما می توانید از وب سایت های خبری معتبر و پر بازدید برای رپورتاژ آگهی استفاده کنید تا به این صورت ازاعتبار بسیار بالایی برخوردار باشید.
مزیت این روش تبلیغاتی نسبت به روش های دیگر چیست؟
همانطور که در تعریف های فوق اشاره کرده ایم این روش مزیت های زیادی داشته است که می توان به انتشار رپورتاژ آگهی در سایت های خبری تخصصی پربازدید و همچنین با اعتبار اشاره کرد.
– این روش بر روی مخاطبان اثرگذاری بالایی داشته است و چون مثل خبر منتشر می شود سبب جلب اعتماد و اطمینان مشتریان خواهد شد.
– در این روش متنی که انتشار داده می شود برای هیچ وقت حذف نمی شود و هر روز بر اثر بخشی آن نیز افزوده خواهد شد.
– در جستجوهای گوگل ، نمایش خبر منتشر شده بسیار موثر می باشد.
– در رپورتاژ آگهی ، شخص یا برند ، خدمات و محصول به صورت کامل معرفی می شوند
– در این روش در قالب گزارش آگهی می توان معرفی مدیران برند به صورت مصاحبه ی صورت بگیرد.
– در رپورتاژ آگهی چند کلمه به وب سایت تبلیغ کننده لینک داده می شود که سبب می شود مخاطبان به سمت وب سایت تبلیغ کننده بروند.

برای سفارش رپورتاژ آگهی و اطلاع از هزینه های رپورتاژ آگهی در سایت های خبری با ما تماس بگیرید .

دیدگاه ها

در مورد این مقاله بحث کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *