خانه  »  خبرگزاری های همکار رپورتاژ ادز   »   رپورتاژ آگهی فردا نیوز

رپورتاژ آگهی فردا نیوز

رپورتاژ آگهی فردا نیوز

فردا نیوز یکی از پربازدید ترین پایگاه های خبری در ایران بشمار می رود این وب سایت با داشتن رنک الکسا و گوگل بسیار بالا توانسته به عنوان یکی از مهم ترین گزینه های رپورتاژ آگهی در ایران بحساب آید .

همانطور که در مقالات آموزشی وب سایت اشاره شد تاثیر رپرتاژ آگهی در سئو سایت ارزش و اعتبار وب سایت خبری تاثیر زیادی به وب سایت مقصدی که لینک به آن داده می شود دارد . از این رو انتخاب وب سایت هایی با اعتبار بالا برای انتشار رپورتاژ‌ آگهی تاثیر بسیار زیادی در سئو سایت شما خواهد داشت .

یکی از وب سایت های بسیار قدرتمند برای انتشار رپورتاژ آگهی وب سایت فردا نیوز می باشد اما چرا ؟ فردا نیوز علاوه بر این که دارای رتبه بسیار مناسبی در الکسا برخوردار است بازدید بسیار زیادی را هم داراست همچنین سایت های خبرخوان بسیار زیادی مطالب و محتوای این وب سایت را باز نشر می نمایند این خود باعث می شود خبر آگهی شما علاوه بر فردا نیوز در سایت های بسیار دیگری که در قالب سایت های خبرخوان هستند منتشر شود .

شما با انتشار یک رپورتاژ آگهی در سایت فردا نیوز با یک تیر چند نشان را هدف میگیرید و در این میدان پیروز می شوید .

برای مشاهده قیمت بروز و خرید رپورتاژ آگهی کلیک کنید.

هزینه انتشار رپورتاژ آگهی فردا نیوز چقدر است ؟

هزینه رپورتاژ آگهی در فردا نیوز بین 350 الی 500 هزار تومان می باشد. با توجه به تخفیف های مختلف در ماه های مختلف می توانید با تخفیف های ویژه این خبرگزاری را از رپورتاژ ادز خریداری نمایید.

در رپورتاژ فردا نیوز چند لینک می توان قرار داد؟

در رپورتاژ خبرگزاری فردا نیوز 3 لینک است

آیا رپورتاژ آگهی فردا نیوز دائمی است ؟

بله رپورتاژ آگهی در فردا نیوز دائمی است

چرا رپورتاژ های خود را از رپورتاژ ادز تهیه کنیم ؟

رپورتاژ ادز با توجه به سابقه ده ساله خود در حوزه دیجیتال مارکتینگ ، روابط عمومی و سئو در کنار فروش رپورتاژ مشاوره رایگان رپورتاژ هم ارائه می کند.

دیدگاه ها

در مورد این مقاله بحث کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *