خانه  »  آموزش ها   »   رپورتاژ آگهی در سایت های فناوری (مخصوص شرکت های آی تی و فعال در حوزه فناوری)

رپورتاژ آگهی در سایت های فناوری (مخصوص شرکت های آی تی و فعال در حوزه فناوری)

رپورتاژ آگهی در سایت های فناوری (مخصوص شرکت های آی تی و فعال در حوزه فناوری)

بسیاری از شرکت های فعال در حوزه آی تی به دنبال انتشار رپورتاژ آگهی در سایت های فناوری هستند ، این مژده را به طرفداران انتشار رپورتاژ آگهی در سایت های فناوری بدهیم که سایت های فناوری یک ویژگی بسیار کلیدی در انتشار رپورتاژ آگهی دارند و آن هم انتشار رپورتاژ آگهی در ستون اصلی اخبار شان است ، سایت های خبری و خبرگزاری ها معمولا رپورتاژ آگهی یا تبلیغات خبری را در ستون اصلی خود منتشر نمی کنند. اما سایت های فعال در حوزه فناوری همگی رپورتاژ آگهی را در ستون اصلی خود کار میکنند که باعث بیشتر دیده شدن از سمت کاربران وب سایت های می شود.

برای مشاهده لیست قیمت رسانه های حوزه فناوری کلیک کنید

رپورتاژ آگهی در سایت های فناوری

با این روند شما دو سود از رپورتاژ آگهی کرده اید ، 1- گرفتن هایپر لینک که در سئو سایت شما تاثیر بسزایی خواهد داشت . 2- دیده شدن بین کاربران وب سایت های تکنولوژی که به برندینگ شما تاثیر بسزایی خواهد داشت.

در این پست سعی داریم سایتهای بزرگ فناوری را به شما معرفی کنیم ، تا بهترین گزینه را برای انتشار رپورتاژ آگهی تان انتخاب نمایید.

لیست سایت های فناوریاتوریتی دامنهاسپم اسکور
Zoomit.ir 491
Gadgetnews.net 381
GSM.ir 331
Digiato.com 471
Itresan.com 291
Click.ir 291
Zoomtech.org 241
Mobilestan.net281
 Farnet.ir291
Torenji.ir491
Techrato.com231

با بررسی سایت های فوق می توانید کمپین موردنظرتان برای انتشار رپورتاژ آگهی را بچینید ، سعی کرده ایم بهترین سایت های حوزه فناوری را برای شما معرفی کنیم ، برای اطلاع از هزینه های کمپین های خبری فناوری حتما در تلگرام با شماره 09381224111 درارتباط باشید تا جدید ترین قیمت کمپین های فناوری در اختیار شما قرار گیرد. در جدول فوق دو موضوع مورد بررسی قرار گرفته است ، یکی اتوریتی دامنه که اعتبار سئویی وب سایت را نشان می دهد ، در گام دوم اسپم اسکور دامنه مورد بررسی قرار گرفته است که هر اندازه کمتر باشه بهتره است ، همانطور که توجه می نمایید اسپم اسکور سایت های فناوری بسیار پایین است و این نکته می تواند بهترین گزینه برای انتخاب بهترین سایت برای رپورتاژ فناوری باشد. با ما همراه باشید تا بهترین را انتخاب کنید.

برای مشاهده کمپین های تخفیفی هم می توانید در گروه تلگرام رپورتاژ ادز عضو شوید تا جدید ترین کمپین های تخفیف را در تلگرام دریافت کنید.

دیدگاه ها

در مورد این مقاله بحث کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *