خانه  »  آموزش ها   »   رپورتاژ‌ آگهی در سایت های خبری معتبر

رپورتاژ‌ آگهی در سایت های خبری معتبر

رپورتاژ آگهی در مشرق

سایت های خبری یکی از ابزار های بسیار مهم و کاربردی برای معرفی تبلیغات خدمات و محصولات شما در بین کاربران اینترنتی است . اما چطور می توان در سایت های خبری مخصولات و خدماتمان را به کاربران اینترنتی معرفی کنیم ؟

 سایت خبری معتبر برای رپورتاژ آگهی

بهترین راهکار برای این کار استفاده از رپورتاژ آگهی در وب سایت های خبری است . رپورتاژ آگهی همانطور که در مقالات گذشته توضیح داده شد ،‌ انتشار اخبار و مقاله مفید علمی یا معرفی خدمات و محصولات شما بصورت یک خبر در سایت های خبری است .

اما چه سایت های خبری برای انتشار رپورتاژ‌آگهی مناسب هستند ؟‌ برای انتشار رپورتاژ‌آگهی همیشه این موضوع را در نظر داشته باشید که وب سایت های خبری که انتخاب می نمایید باید از نظر رتبه در موتور جستجوی گوگل و موتور جستجوی الکسا جایگاه مناسبی را داشته باشد .

اما چه رتبه هایی برای انتشار رپورتاژ‌آگهی مناسب هستند . برای اینکه بدانیم کدام سایت های مناسب هستند در ابتدا از موتور جستجوی الکسا استفاده نمایید و ببینید وب سات های مورد نظر در موتور جستجوی الکسا دارای چه رتبه ای هستند ؟‌ الکسا دو رتبه را برای شما نشان خواهد داد : ۱- رتبه وب سایت مورد نظر در دنیا ۲- رتبه وب سایت مورد نظر در ایران

مورد بعدی برای سنجش اعتبار دامنه دانستن دامین آتوریتی است ، این موضوع توسط ابزار های کلیدی مثل ماز و Ahref قابل اجرا است  اگر می خواهید اطلاعات جامعی در مورد دو موضوع اشاره شده برای سنجش اعتبار سایت بدست آورید می توانید مقالات بررسی دامین آتوریتی و معرفی آنالیزور الکسا را مطالعه نمایید.

اما چه رتبه هایی برای این موضوع بهتر هستند : رتبه های زیر ۱۰ هزار دنیای و رتبه های زیر هزار ایران وب سایت های برتر از نطر رتبه در گوگل و موتور های جستجو در اولویت اول هستند . رتبه ای که الکسا برای شما نشان می دهد کیفیت ب سایت را نشان می دهد .

اگر نمی دانید کدام سایت ها مناسب برای انتشار رپورتاژ آگهی هستند کافی است وب سایت تان را به بخش پشتیبانی رپورتاژ ادز در واتس اپ ارسال نمایید تا کارشناسان سئوی رپورتاژ ادز بهترین سایت های خبری مناسب با حوزه کاری شما را برای شما پیشنهاد می کنند.

اما نکته کلیدی که در انتخاب بهترین رسانه برای انتشار رپورتاژ آگهی باید مد نظر قرار دهید سنجش اعتبار سایت مورد نظر در موتور های جستجو است ، معمولا این موضوع توسط سئو کاران انجام می پذیرد ، پیشنهاد ما برای انتخاب سایت معتبر برای رپورتاژ استفاده از مشاوران سئو است ، اما همانطور که در سطر های پیش هم اشاره شد اگر علاقه مندید کارشناسان ما هم امکان ارائه سایت های مناسب با حوزه کاری شما را می توانند معرفی کنند.

 برای مشاهده لیست رسانه ها و خرید رپورتاژ آگهی کلیک کنید

پس در انتخاب وب سایت های خبری حتما همیشه این نکته را در نظر داشته باشید .

دیدگاه ها

در مورد این مقاله بحث کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *