خانه  »  خبرگزاری های همکار رپورتاژ ادز   »   رپورتاژ آگهی خبرگزاری فارس

رپورتاژ آگهی خبرگزاری فارس

رپورتاژ آگهی خبرگزاری فارس

چرا رپورتاژ آگهی در خبرگزاری فارس می تواند بهترین نتیجه را در سئو سایت ما داشته باشد؟ خبرگزاری فارس یکی از قدیمی ترین وب سایت های خبری در ایران است ، سایت خبرگزاری فارس با دامین اتوریتی 60 می تواندتاثیر بسزایی در افزایش رتبه سایت شما در نتایج گوگل داشته باشد.

اعتبار رپورتاژ آگهی خبرگزاری فارس

اگر رتبه خبرگزاری فارس را در الکسا بررسی کنید ، متوجه خواهید شد که خبرگزاری فارس رتبه 600 جهان را از آن خود کرده است ، همچنین خبرگزاری فارس رتبه 14 را در بین سایت های ایرانی از آن خود کرده است. این رتبه نشان دهنده تعداد بازدید کننده خبرگزاری فارس است ، رتبه خبرگزاری فارس از نظر تعداد بازدید کننده در بین سایت های ایرانی 14 است ، یعنی از نظر تعداد بالای بازدید در بین سایت های ایران خبرگزاری فارس 14 امین سایت خبری است. البته گفتن این نکته خالی از لطف نیست که دامنه اصلی خبرگزاری فارس سال 98 مورد تحریم شد و از دسترس خارج شد که خبرگزاری فارس با دامنه فرعی خود یعنی farsnews.ir فعالیت خود را در فضای رسانه ای کشور ادامه داد.

چرا خبرگزاری فارس گزینه مناسبی برای خرید رپورتاژ آگهی است ؟

خبرگزاری فارس با توجه به تعداد بازدید کننده بسیار بالا می تواند به دیده شدن شما در بین کاربران خبرگزاری کمک کند ، البته سایت های خبری و خبرگزاری بزرگ رپورتاژ آگهی را در ستون اصلی خبری خود کار نمی کند ، خبرگزاری فارس رپورتاژ آگهی ها را در دسته بندی بازار یا اخبار شرکت های منتشر می کند.

برای مشاهده قیمت بروز و خرید رپورتاژ آگهی کلیک کنید.

سوالات متداول :

در هر رپورتاژ خبرگزاری فارس چند لینک فالو می توان قرار داد ؟

در هر رپورتاژ می توان سه لینک فالو قرارداد

هزینه انتشار رپورتاژ آگهی در خبرگزاری فارس چقدر است ؟

هزینه انتشار رپورتاژ آگهی در خبرگزاری فارس 1200000تومان است

آیا لینک ها دائمی و فالو هستند ؟

بله تمامی رپورتاژ هایی که رپورتاژ ادز منتشر می کند دائمی هستند

آدرس وب سایت خبرگزاری فارس : farsnews.ir

دیدگاه ها

در مورد این مقاله بحث کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *