خانه  »  خبرگزاری های همکار رپورتاژ ادز   »   رپورتاژ آگهی تسنیم نیوز

رپورتاژ آگهی تسنیم نیوز

رپورتاژ آگهی تسنیم نیوز

خبرگزاری تسنیم نیوز یکی از پر بازدید ترین سایت های خبری در ایران می باشد ، تسنیم نیوز یکی از 10 ها خبرگزاری مطرح ایران است که به دلیل رتبه بسیار مناسب این وب سایت از نظر بازدید در بین سایت های خبری بهترین گزینه برای خرید رپورتاژ آگهی است. اگر رتبه تسنیم نیوز در بین سایت های ایرانی و سایت های جهانی رو در نظر بگیریم این وب سایت سایت 1300 جهان در بین سایت های ایرانی سایت 53 ایران است.

اگر از نظر اعتبار این سایت نزد موتور های جستجو بررسی انجام دهیم دامین اتوریتی این دامنه 85 بوده و اسپم اسکور آن 17 می باشد ، با در نظر گرفتن این موضوعات رپورتاژ آگهی تسنیم نیوز می تواند بهترین گزینه برای خرید رپورتاژ آگهی است.

برای مشاهده قیمت بروز و خرید رپورتاژ آگهی کلیک کنید.

تسنیم نیوز یک خبرگزاری جامع در زمینه سیاسی ، اقتصادی ، فرهنگی و اجتماعی است ، اگر حوزه فعالیت شما مربوط به این حیطه است ، اثرگزاری رپورتاژ آگهی در تسنیم نیوز می تواند بهتر باشد. اگر ورودی های سایت تسنیم نیوز را مورد بررسی قرار دهیم 54 درصد از ورودی سایت تسنیم نیوز از موتور های جستجو و ورودی ارگانیک بوده و 43 درصد از ورودی های تسنیم نیوز ورودی های مستقیم به این وب سایت است ، این نشان دهنده این موضوع است که تسنیم نیوز در کنار ورودی های گوگل ، کاربران ثابتی را هم داراست ، پس در کنار گرفتن نتیجه مثبت از 3 بک لینک فالو و همیشگی برای بحث سئو می تواند ابزار بسیار تاثیر گذاری در برندینگ وب سایت شما در نزد کاربران این وب سایت باشد. آدرس وب سایت تسنیم نیوز بصورت https://www.tasnimnews.com می باشد.

سن دامنه تسنیم نیوز هم 7 سال است که این موضوع هم اعتبار بالای این وب سایت در نزد موتور های جستجو را بیشتر می کند. اگر به دنبال خرید رپورتاژ آگهی در وب سایت تسنیم نیوز هستید ، تنها کافی است با شماره تماس 02166556973 در ارتباط باشید یا به شماره تلگرام 09381224111 پیام ارسال کنید یا تماس بگیرید.

آیا رپورتاژ آگهی تسنیم نیوز دائمی است ؟

بله تمامی رپورتاژ آگهی های رپورتاژ ادز دائمی هستند.

چند لینک فالو می توان در هر رپورتاژ تسنیم نیوز قرار داد؟

3 لینک فالو می توان در هر رپورتاژ قرار داد.

دیدگاه ها

در مورد این مقاله بحث کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *