خانه       درباره ما

درباره ما

آژانس تبلیغاتی رپورتاژ ادز در سال 1393 پا به عرصه خدمات حرفه ای در حوزه رپورتاژ آگهی گذاشت ، رپورتاژ ادز به توجه به سابقه چندین ساله خود در حوزه رسانه و خبرگزاری های مطرح ایران توانسته تا کنون بیش از 4000 هزار پروژه و اخبار تبلیغاتی را در سایت های خبری منتشر نماید. 

آژانس تبلیغاتی رپورتاژ ادز هم اکنون با بیش از 200 سایت خبری مطرح و قدرتمند ایران در ارتباط است ، گروه رپورتاژ به ارائه خدمات رپورتاژ آگهی ، خبر آگهی و پوشش خبری از رویداد ها و مراسم و نشست های خبری می پردازد ، این گروه به دلیل ارتباط تنگاتنگ با سایت های خبری و خبرگزاری های بزرگ توانسته خدمات رسانه ای مناسبی را در اختیار صاحبان کسب و کارها و … قرار دهد.

برای اطلاعات بیشتر از شرایط انتشار رپورتاژ خبری و پوشش خبری مراسم و رویداد ها با شماره تماس های مجموعه در ارتباط باشید.

 شماره تماس دفتر مرکزی : 02166556973

شماره موبایل و تلگرام برای ارتباط مستقیم با مدیر روابط عمومی 09381224111

ما چه مزایایی برای شما داریم؟

پاسخگویی تمام وقت

پشتیبانی رپورتاژ ادز بصورت تیکت از ساعت 8 صبح الی 24 انجام می پذیرد در ساعات اداری شما می توانید از طریق شماره تماس های مجموعه با ما در ارتباط باشید.

سفارش رپورتاژ انبوه

در صورت سفارش انبوه تخفیف های ویژه ای در اختیار شما قرار می گیرد ، برای اطالع از تخفیف ها کافی است از بخش تیکتینگ از جشنواره های فروش مطلع شوید.

کمترین هزینه خرید

قیمت های ارائه شده در رپورتاژ ادز با توجه به رقبا با قیمت های بسیار رقابتی ارائه می شود برای مشاهده قیمت ها می توانید به بخش فروشگاه سایت مراجعه نمایید.

مشاوره خرید رپورتاژ

شما با ارسال تیکت به بخش پشتیبانی وب سایت می توانید از مشاوره برای انتخاب وب سایت های مناسب برای کمپینتان استفاده نمایید.

سفارش رپورتاژ آگهی از رپورتاژ ادز

بزرگان در کنار ما بودند! شما چطور؟

رپورتاژ ادز به عنوان بزرگترین شرکت فعال در حوزه تبلیغات در سایت های خبری و انتشار رپورتاژ آگهی کمپین های خبری ویژه با قیمت های بسیار رقابتی را در اختیار مدیران سایت ها و سئو کاران عزیز قرار می دهد. قیمت رپورتاژ آگهی در کمپین ها و پکیج های رپورتاژ آگهی با نازل ترین قیمت ها در اختیار مشتریان قرار میگیرد. رپورتاژ ادز با ارتباط تنگاتنگ خود با خبرگزاری ها و سایت های پربازدید ایرانی ، بهترین قیمت پکیج رپورتاژ آگهی را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد. در جدول زیر برخی از وب سایت های پربازدید که در کمپین های رپورتاژ آگهی در اختیار شما عزیزان قرار میگیرد ارائه شده است. قیمت رپورتاژ آگهی در کمپین های خبری ویژه رپورتاژ ادز به دلیل ارتباط نزدیک با سایت های خبری و خرید انبوه رپورتاژ آگهی جزو قیمت های رقابتی بازار به حساب می آید. توجه : با توجه به تغییرات قیمت دوره ای توسط خبرگزاری ها ، برای دریافت لیست بروز قیمت رپورتاژ آگهی و تعرفه رپورتاژ خبری با شماره تماس دفتر مرکزی رپورتاژ ادز 02126767264 یا شماره تلگرام 09381224111 در ارتباط باشید.

شاید بتونی جواب سوالتو پیدا کنی

سوالات متداول در خرید رپورتاژ آگهی

قیمت رپورتاژ ها از 50 هزار تومان شروع شده و تا 3 الی 4 میلیون به بالا می باشد

بله تمامی رپورتاژ های رپورتاژ ادز دائمی هستند.

2 الی 3 لینک می توانید در هر رپورتاژ لینک گذاری نمایید.

قیمت مناسب ، پشتیبانی 24 ساعته از ویژگی های رپورتاژ ادز است

با عضویت در باشگاه مشتریان رپورتاژ ادز از دریافت تخفیف های هفتگی بهرمند شوید