رپورتاژ آگهی | رپورتاژ خبری

رپورتاژ آگهی یا رپورتاژ خبری خدماتی است که در سایت رپورتاژ ادز انجام می پذیرد ، رپورتاژ آگهی در حقیقت انتشار اخبار اختصاصی شرکت ها و یا سایت ها در سایت های خبری می باشد.

در چه مواقعی از رپورتاژ آگهی استفاده می نمایند ؟

معمولا برای لانچ یک محصول انتشار اخبار در سایت های خبری یکی از روش هایی است که اغلب صاحبان کسب و کار به دنبال ان هستند ، از دیگر موارد استفاده از رپورتاژ خبری ، افزایش رتبه سایت در گوگل می باشد ، معمولا شما در هر رپورتاژ خبری می توانید یک یا چند لینک هم به سایت خود قرار دهید ، قرار دادن لینک در رپورتاژ های خبری به شما کمک می کند تا موتور های جستجو اعتبار ویژه ای را به سایت شما دهند .

رپورتاژ آگهی یا همان رپورتاژ خبری اصلی ترین خدمات سایت رپورتاژ می باشد که با همکاری ویژه ای که در سایت های خبری انجام پذیرفته قابل ارائه است . شما می توانید تعرفه های رپورتاژ آگهی را از لینک پلن های رپورتاژ آگهی مشاهده نمایید.

رپورتاژ آگهی در سایت های خبری بسیاری قابل ارائه می باشد ، هزینه انتشار رپورتاژ های آگهی در سایت های خبری بسیاری متفاوت است ، شاید اگر شما به تنهایی در یک سایت خبری به ارائه رپورتاژ آگهی بپردازید هزینه بسیار بالایی برای ارسال رپورتاژ از شما دریافت خواهد شد ، اما با توجه به هماهنگی های انجام پذیرفته با هزینه های بسیار رقابتی می توانید از طریق ما به ارسال رپورتاژ آگهی در سایت های خبری اقدام نمایید.

لیست برخی وب سایت های همکار در طرح انتشار رپورتاژ آگهی بصورت زیر می باشد :

1

Isna.ir

2

jamejamonline.ir

3

Ana.ir

4

Snn.ir

5

Alef.ir

6

Fardanews.com

7

Afkarnews.ir

8

Shafaf.ir

9

Parsnews.com

10

parsine.com

11

Yasdl.com فقط (مقالات آی تی و مرتبط)

12

Rajanews.com

13

Mashreghnews.ir

14

fararu.com

15

Shariyan.com

16

Seemorgh.com

17

Baharnews.ir

18

Faradeed.ir

19

Roozno.com

20

Alamto.com

21

Unp.ir

22

Itresan.com

23

footofan.com

24

Mobilestan.net

25

Click.ir فقط (مقالات آی تی و مرتبط)

27

Ofoghnews.ir

28

Nokteonline.com

29

iscanews.ir

30

Zoomtech.ir

31

shomanews.com

32

charkhan.com

33

1pezeshk.com

34

gadgetnews.ir

35

Androidkade.com  فقط (مقالات آی تی و مرتبط)

37

iusnews.ir

38

Anzalweb.ir

39

Asemooni.com

40

funpatogh.com

41

makanbin.com

42

Apktops.ir فقط (مقالات آی تی و مرتبط)

43

Titrebartar.ir

44

Shohadayeiran.com

45

Asremrooz.ir

شایان ذکر است این لیست تنها برخی از وب سایت های خبری همکار برای انتشار رپورتاژ آگهی می باشند در صورت نیاز به انتشار اخبار تبلیغی با ما در تماس باشید تا لیست نهایی و وب سایت های برتر زیر ۱۰۰۰ ایران را در اختیار شما قرار دهیم . رپورتاژ ادز افتخار دارد که تاکنون بیش از ۱۰۰۰ خبر رپورتاژ‌آگهی را در بیش از ۳۰ وب سایت خبری برتر ایران منتشر کرده است . اگر نیاز به انتشار اخبار در رسانه های خبری خارجی را دارید با هم میتوانید با ما همراه باشید رپورتاژ ادز به ارتباط با رسانه های خارجی هم می تواند به انتشار اخبار انگلیسی در سایت های خارجی به اهداف تبلیغی شما کمک نماید .برای مشاوره ارسال رپورتاژ آگهی می توانید با شماره تماس های ما در ارتباط باشید .

جستجو

درباره رپورتاژ ادز

رپورتاژ‌ آگهی

یکی از اصلی ترین خدمات وب سایت رپورتاژ ادز رپورتاژ آگهی | خبر آگهی | رپرتاژ | ارسال خبر | خرید بک لینک در وب سایت های خبری می باشد . 

ایمیل : info@reportaj.ir

مشاوره آنلاین با تلگرام : 09381224111

مشتریان رپورتاژ آگهی