رپورتاژ آگهی یا رپورتاژ خبری خدماتی است که در سایت رپورتاژ ادز انجام می پذیرد ، رپورتاژ آگهی در حقیقت انتشار اخبار اختصاصی شرکت ها و یا سایت ها در سایت های خبری می باشد.

خدمات رپورتاژ آگهی شامل چه موضوعاتی می شود ؟

رپورتاژ ادز صفر تا صد اجرای کمپین رپورتاژ آگهی را ارائه می کند. صفر تا صد کمپین شامل نوشتن رپورتاژ آگهی ، بررسی سئو سایت مشتری و پیشنهاد رسانه های مرتبط و مناسب کسب و کار مشتری ، سفارش رپورتاژ آگهی ، ارائه گزارش و لینک رپورتاژ های منتشر شده به مشتری می باشد.

رپورتاژ ادز در راستای کمک به کسب و کار های اینترنتی در کنار خدمات انتشار رپورتاژ آگهی خدمات برگزاری نشست های خبری و دعوت از خبرنگاران را هم ارائه  می کند. 

با توجه به تجربه 10 ساله رپورتاژ ادز در حوزه دیجیتال مارکتینگ در صورت نیاز به خدمات مشاوره دیجیتال مارکتینگ می توانید از تجربه چندین ساله تیم رپورتاژ ادز در این حوزه هم استفاده کنید. 

در چه مواقعی از رپورتاژ آگهی استفاده می نمایند ؟

معمولا برای لانچ یک محصول انتشار اخبار در سایت های خبری یکی از روش هایی است که اغلب صاحبان کسب و کار به دنبال ان هستند ، از دیگر موارد استفاده از رپورتاژ خبری ، افزایش رتبه سایت در گوگل می باشد ، معمولا شما در هر رپورتاژ خبری می توانید یک یا چند لینک هم به سایت خود قرار دهید ، قرار دادن لینک در رپورتاژ های خبری به شما کمک می کند تا موتور های جستجو اعتبار ویژه ای را به سایت شما دهند .

رپورتاژ آگهی یا همان رپورتاژ خبری اصلی ترین خدمات سایت رپورتاژ می باشد که با همکاری ویژه ای که در سایت های خبری انجام پذیرفته قابل ارائه است . شما می توانید تعرفه های رپورتاژ آگهی را از لینک پلن های رپورتاژ آگهی مشاهده نمایید.

رپورتاژ آگهی در سایت های خبری بسیاری قابل ارائه می باشد ، هزینه انتشار رپورتاژ های آگهی در سایت های خبری بسیاری متفاوت است ، شاید اگر شما به تنهایی در یک سایت خبری به ارائه رپورتاژ آگهی بپردازید هزینه بسیار بالایی برای ارسال رپورتاژ از شما دریافت خواهد شد ، اما با توجه به هماهنگی های انجام پذیرفته با هزینه های بسیار رقابتی می توانید از طریق ما به ارسال رپورتاژ آگهی در سایت های خبری اقدام نمایید.

شایان ذکر است این لیست تنها برخی از وب سایت های خبری همکار برای انتشار رپورتاژ آگهی می باشند در صورت نیاز به انتشار اخبار تبلیغی با ما در تماس باشید تا لیست نهایی و وب سایت های برتر زیر ۱۰۰۰ ایران را در اختیار شما قرار دهیم . رپورتاژ ادز افتخار دارد که تاکنون بیش از ۱۰۰۰ خبر رپورتاژ‌آگهی را در بیش از ۳۰ وب سایت خبری برتر ایران منتشر کرده است . اگر نیاز به انتشار اخبار در رسانه های خبری خارجی را دارید با هم میتوانید با ما همراه باشید رپورتاژ ادز به ارتباط با رسانه های خارجی هم می تواند به انتشار اخبار انگلیسی در سایت های خارجی به اهداف تبلیغی شما کمک نماید .برای مشاوره ارسال رپورتاژ آگهی می توانید با شماره تماس های ما در ارتباط باشید .

 شماره تماس برای مشاوره در زمینه رپورتاژ آگهی : 09381224111 - 02166556973

 

 

 برخی از خبرگزاری های مطرح ایران برای انتشار رپورتاژ آگهی

سایت های خبری - رپورتاژ آگهی

خرید رپورتاژ آگهی

تمامی حقوق مربوط به گروه رپورتاژ ادزرپورتاژ آگهی | خرید رپورتاژ ) می باشند .

 طراحی سایت توسط اینتن

برای مشاوره تلگرام کلیک کنید 09381224111