آدرس اینترنتی: http://isna.ir
دامین اتوریتی: 87
قیمت رپورتاژ: 1000000
الکسا: 35

ایسنا

به دلیل مشکلات سئویی خبرگزاری ایسنا فعلا تا اثبات عدم اسپم بودن وب سایت ایسنا خدمات رپورتاژ آگهی ایسنا انجام نمی پذیرد : اطلاعات بیشتر

انتشار رپورتاژ آگهی در ایسنا : خبرگزاری ایسنا یکی از بزرگترین سایت های خبر گزاری در ایران بحساب می اید این خبرگزاری به عنوان خبرگزاری دانشجویان ایران نام گرفته است .

مخاطبان بسیاری زیادی روزانه اخبار این خبرگزاری وزین را دنبال میکنند حضور در معرض نمایش این مخاطبان از اهمیت ویژه ای برای شرکت ها و صاحبان کسب و کارها دارد .

انتشار خبر آگهی در ایسنا

انتشار رپورتاژ آگهی در خبرگزاری ایسنا یکی از ابزار های بسیار مناسب و ضروری برای برندینگ در دنیای اینترنت است . این وب سایت از نظر رتبه در بین 100 سایت برتر ایران قرار گرفته است از این رو به عنوان یکی از پربازدید ترین سایت های اینترنتی ایرانی می تواند یک راه بسیار مناسب برای تبلیغات بصورت رپورتاژ آگهی و خبر آگهی باشد .

شایان ذکر است آژانس تبلیغاتی رپورتاژ ادز این افتخار را دارد که خدمات انتشار رپورتاژ آگهی در سایت خبری ایسنا را با افتخای ارائه نماید .

رپورتاژ ادز با همکاری نزدیکی با این خبرگزاری می تواند اخبار و رپورتاژ های خبری شما عزیزان را در این خبرگزاری مطرح ایران منتشر نماید از نمونه کار های رپورتاژ ادز انتشار اخبار بسیار مهم و روابط عمومی در سایت های خبری است اگر شرکت شما نیاز به انتشار اخبار روابط عمومی در سایت های خبری ایرانی را دارد تنها کافی است با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا بهترین خدمات در این حوزه را در اختیار شما عزیزان قرار دهد .

 

 

خرید رپورتاژ آگهی

تمامی حقوق مربوط به گروه رپورتاژ ادزرپورتاژ آگهی | خرید رپورتاژ ) می باشند .

 طراحی سایت توسط اینتن

برای مشاوره تلگرام کلیک کنید 09381224111